Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Milczenie Owiec

Moderator: Moderator

Milczenie Owiec

Postprzez navelbina » 2009-01-10, 13:57

Obrazek
Agentce FBI, Clarise Starling, zostaje powierzona sprawa "Bufflo Billa", seryjnego mordercy wyrozniajacego sie szczegolnym okrucienstwem wobec swych ofiar, mianowicie odziera je ze skory. Sprawe pomaga jej rozwiklac inny, niezwykle inteligentny i niebezpieczny morderca - Hannibal Lecter - pacjent wieziennego centrum psychiatrycznego. Hannibal jest zauroczony Clarice, a w zamian za odkrywanie przez Clarice czesci swej przeszlosci, kawalek po kawalku odkrywa jej tajemnice morderstw.

obsada:
Anthony Hopkins
Jodie Foster
Ted Monte
Ted Levine




dla mnie ten film to prawdziwa kwintesencja doskonalego pomyslu i zagranicznej kinematografi, i choc film powstal prawie 20lat temu ma w sobie cos ponadczasowego i w mojej ocenie do tej pory nie powstal zaden film ktory moglby konkurowac z Milczeniem Owiec.
Avatar użytkownika
navelbina
-#850
-#850
 
Posty: 358
Dołączył(a): 2008-01-27, 23:44
Lokalizacja: b-stok

Postprzez g.is.sander » 2009-01-10, 14:18

Świetny film. Naprawde mozna sie na nim przestraszyc (ostatnia scena w domu Buffalo Billa mnie zmiazdzyla). Jeden z najlepszych thrillerow wszechczasow. Kto nie widzial tego dziela sztuki niech zaluje.
Avatar użytkownika
g.is.sander
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 802
Dołączył(a): 2008-01-23, 15:43
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez jataman99 » 2009-05-19, 22:42

Film scisle plasujacy sie w moim TOP 5.Jako thriller wyprzedza Siedem jako film troszeczke za Ojcem chrzestnym.Absolutnie genialna rola Hopkinsa.Znakomite sceny np:rozmowa przez szybe z doktorem Lecterem,czy tez akcja potem w klatce.Mysle ze ten film to dla Jodie Foster brama do kariery.Niesamowicie stworzony klimat opierajacy sie takze o muzyke.Poprostu to tzreba zobaczyc.:)9/10
Avatar użytkownika
jataman99
-#30
-#30
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2007-11-25, 01:00
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Zagraniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron