Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Wywiadzik z Johnem O'Callaghanem

Wywiady z artystami .

Moderator: Moderator

Wywiadzik z Johnem O'Callaghanem

Postprzez Piochu » 2008-12-10, 02:44

John O'Callaghan znany jest dobrze polskim fanom trance'u. Dlugo by wymieniac jego przeboje podpisane jego nazwiskiem, ostatnio wydaje tez jako J.O.C. Oto krotki wywiad Trance International Magazine, w ktorym dowiecie sie co u niego slychac.

Obrazek

Wlasnie wrociles z Godskitchen Tour po Australii. Jak bylo?

- Mialem wielkie oczekiwania i na pewno sie spelnily – bylo wspaniale. Nie gralem w Australii od 3 lat i milo bylo tam wrocic w ramach tak dobrze zorganizowanej trasy, to byla czysta przyjemnosc uczestniczyc w takiej produkcji z takimi line-upami.

Jak w tej chwili definiujesz swoje brzmienie?

- Nadal jestem dj-em grajacym melodyjny, energetyczny trance, chociaz w ostatnich moich trackach slychac moja coraz wieksza milosc do techno. Wydaje tez wolniejsze rzeczy jako J.O.C. w labelu Sandera van Doorna. Dzieki temu mam nowe pomysly tworzac bardziej klasyczne trancowe brzmienia. Mysle, ze jestem znany z tego, ze produkuje zroznicowany material, moja najwieksza miloscia jest wciaz muzyka trance.

Ktory twoj numer narobil w tym roku najwiecej zamieszania?


- Zapewne remix dla „No More Alone” Giuseppe Ottavianiego. Świetny odzew zebral tez nasz wspolny numer „Our Dimension”. Tylko Giuseppe, Paul van Dyk i ja mamy ten kawalek, co sprawia, ze jest jeszcze bardziej wyjatkowy.

Czy to prawda, ze przygotowujesz autorski album?

- Jak najbardziej – mam nadzieje, ze Armada wyda w okolicach marca albo kwietnia. Pracowalem nad nim caly rok i mam juz 90 % materialu. Jest tam pare wielkich numerow – mam nadzieje! Mialem szanse pracowac z wieloma fantastycznymi artystami, ktorych zawsze cenilem i sledzilem ich kariery.

Obrazek

Zadebiutowales w DJ MAG TOP 100 DJs 2008…

- Staram sie i ciezko pracuje juz od wielu lat, mysle, ze moje nazwisko stalo sie juz na tyle znane, ze ludzie zaczeli glosowac. Mam wielkie poparcie w Irlandii, nie ma tu jednak zbyt wielu ludzi. Potrzebowalem wiec wsparcia z innych czesci swiata – moge w tym miejscu podziekowac moim fanom w RPA.

Jakie plany na swieta i sylwester?

- To beda moje najbardziej pracowite swieta. W 7 dni grac bede 6 razy! Planet Love w Belfascie, Cream w Nation, potem cos na co najbardziej czekam czyli Inside Out w Glasgow. Potem jeszcze dwa terminy w Irlandii i sylwester w Irlandii Polnocnej. Bedzie sie dzialo, zycz mi powodzenia!

ftb.pl
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Iv » 2008-12-10, 08:25

Śmieszny ten wywiad troche. Nie czepiam sie Johna tylko tego kto ten wywiad ukladal :lol:
+ powiedzialabym wrecz ze to jest "mini wywiadziczek" :hahaha:
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez dragodegovia » 2008-12-10, 20:10

JOC ONLY!!
JOC ONLY!!
JOC ONLY!!
JOC ONLY!!
JOC ONLY!!
JOC ONLY!!
JOC ONLY!!
JOC ONLY!!



To sie nazywa fanatyzm :mrgreen:

Iv, Moze i mini ale kazdy wie ze najlepszer sa "miniowki" :-| :mrgreen: :lol:
Avatar użytkownika
dragodegovia
-#1400
-#1400
 
Posty: 523
Dołączył(a): 2007-05-16, 12:06
Lokalizacja: Krotoszyn

Postprzez Iv » 2008-12-10, 20:22

dragodegovia napisał(a): Moze i mini ale kazdy wie ze najlepszer sa "miniowki" :-| :mrgreen: :lol:


A i owszem, ale miniowki w Kosciele raczej nie przejda :hyhy:
Taka mala metaforka ;]
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez dragodegovia » 2008-12-11, 19:59

Oj przejda... :mrgreen: to zalezy od "szefa" :->
Avatar użytkownika
dragodegovia
-#1400
-#1400
 
Posty: 523
Dołączył(a): 2007-05-16, 12:06
Lokalizacja: Krotoszyn


Powrót do Wywiady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron