Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Aruna Abrams

Wywiady z artystami .

Moderator: Moderator

Aruna Abrams

Postprzez Camillo » 2008-07-08, 09:24

Obrazek
ARUNA

aa.myspacea/arunabeats

Jej glos na zywo ! :[/b] apl.youtubea/watch?v=KUbpevmKmw0

Od siebie napisze tylko tyle ze probke jej mozliwosci moglismy poznac chociazby w intro Songbook Dj Shah'a , kawalek Now or Never z wokalem jej autorstwa. Poza tym wspolpracuje rowniez z ATB ,Ronski Speed i innymi :P Ostatnio wrzucilem piekny kawalek z jej wokalem : aa.asot.pl/topics98/double-agents-feat-aruna-electrified-global-warming-rmx-vt12415.htm.

Znalazlem wywiad z Aruna , tylko ze po angielsku , bede mial wiecej czasu to moge go Wam przetlumaczyc ;-)

=========================================================

[b]Hi Aruna! How are you doing? And what does your beautiful name mean?


Hi there, I'm well, thanks! I CONSTANTLY get asked about my name, what it means and if it is in fact my real birth name, which it is. Arun, in Hindu mythology, was the god who pulled Surya, the sun god, in his chariot across the sky, which of course gave us all the sunrise. So loosely translated it means "radiant" or "rising sun". Aruna is the female version of this name.

How did you get involved in singing?

I've actually been a musician my entire life, since the age of 5 when I started taking classical piano lessons, which I continued through my teens. Eventually I ended up attending Berklee College of Music as a pianist studying jazz in hopes of becoming a session player. It wasn't until the end of my time at Berklee that I started finding my voice as a singer and writer. I had been writing songs since I was 9 but shelved it at a certain point to focus on refining my piano chops, and I never really considered myself much of a singer until I started landing some of the most coveted vocal performance slots at Berklee. That boosted my confidence tremendously! At a certain point, I could no longer deny that singing and writing, despite the tremendous uncertainty that comes with pursuing those paths, were where I felt I was at my best.

What have been some of the underlined and the blue moments in your melodic career?

I think my first official collaboration last year with The Thrillseekers was particularly interesting. He came to me with an album that was already pretty much ready to go, with marketing deadlines and distribution dates set asking me to be the writer and singer on that album's first (and only) single and requiring I finish both the writing and recording in seven days. It was an intense and grueling roller coaster of a week, whose darkest moments really had me question both my instincts as a writer and my skills as a vocalist, but in the end I'm very happy with how it came out. The fact that the journey towards getting what we got was as tumultuous as it was only makes the outcome that much sweeter to me.

We read some great blogs on your MySpace. It seems you take writing with similar passion like you take in singing.
Absolutely, if not more so. Singing, in its purest form, unfettered by fear, is a beautiful expression of the soul. It occurs to me much like what it must be like to act, to access an emotion and embody it such that others who are watching or listening get it and feel the same. What makes writing so interesting to me, however, is its singularity, its uniqueness. There is not one other person on this entire planet who has the same story to tell that you do, who would tell it the same WAY you would even if they did. Writing a great melody or lyric to me is far more gratifying than nailing a great performance, simply because I know I channeled something that didn't exist in tangible form before, that will endure through time as long as its remembered. It's a very powerful, god-like feeling, knowing that something that came out of my silly little brain has, in whatever way, contributed to the collective consciousness of thousands of people.

You sing for trance and various other genres. Where do you find the difference in singing for trance music?

I came from pop music, which was great because that genre is so centered around the vocal, the story and emotions captured in the lyric and the performance. While there's still a great deal of that possible in trance, and in fact its something I strive to bring to every trance track I work on, there's this whole other element present which is the energy inherent in the track itself - the kick, the bassline, all the ambient textures and effects, the overall soundscape, in which I feel there's so much more freedom and raw electricity than in pop. It reminds me of film music in some ways, in that it just taps directly into the heart, sometimes even without words. Its beautiful. I'm so grateful to have fallen into this path. In so many ways it feels like home.

"All The Way" has just been out and your collaboration with Ronski Speed has fruited very ripe. Give us some insights on the track, the collaboration.

I actually wrote that melody and lyric over a completely different track. When I got his final version of it back with my vocal on it I was blown away. It sounded completely different than what he had originally sent me but I think he did an absolutely fantastic job. The lyric was inspired by my boyfriend Jesse. He had been asking me to write a song about him for months, especially knowing that I had written SEVEN songs about my last boyfriend. Usually when I write a melody I babble words in place of actual lyrics, most of which I don't end up using but in this particular instance, I found myself singing "all the way" over that hook at the end of the chorus and really liked the sound of it. I began asking myself what that could mean. Jesse and I had been having issues really allowing ourselves to trust each other. Like most people, he and I had both been burned in the past and were very scared to let go and allow ourselves to love each other as much as we both wanted to. The lyric became an invitation for him to do just that, and a reassurance that I wouldn't let him down.

What is your interpretation of the word 'music'? Take us on a trip.
Wow, I like this one. Deep! Ok. Music, sound, waves of color and energy rippling like sunbeams thru every dark corner, every closed door, every faded hope and dirty memory, speaking, whispering, awakening, the inescapable voice that transcends the word, that knows your deepest secrets and seduces them to come play. Freedom, love, possibility, anger, lust, pain, joy, ecstasy, a force unleashed and I lose myself in it, a lover's scorn, a soldier's rage, a widow's regret. I give myself over and am reborn, one moment at a time.

Wow! You are teaming up with ATB and Cosmic Gate! What can we expect from these collaborations?

Well the ATB collaboration is really in its infancy so its hard to predict, but suffice it to say he's sent me some great tracks to work on. The Cosmic Gate track is called "Under Your Spell". I'm working on the lyric as we speak, another one about Jesse (boy needs to be careful what he asks for!). This one will actually be quite different for both me and Cosmic. It's very slow and dark, sort of like Evanescence on Qualudes. I felt like I was starting to burn out on the trance bangers (I've finished about six or so since "Waiting Here For You") and Cosmic were kind enough to send me a few different tracks to pick from. This one really jumped out of the pack at me. There's also talk of me working on a second one, also for their forthcoming album, which will be more appropriate for the clubs.

What tunes come to your mind when we say the words 'Vocal Trance'?

• "Cant Sleep", the Maori remix, a ferocious and beautiful example of what happens when you marry a voice which literally embodies the essence of femininity to such a primal and aggressive track.
• "The Truth", David West mix, still one of my all-time favorite tracks in EDM, period. Tiff's best performance hands-down.
• "As The Rush Comes" a timeless classic with a killer performance by Jes that to this day remains the closest track in history to putting vocal trance on the mainstream map, at least here in the States.

We just happened to hear your collaboration with DJ Shah titled "Now Or Never". First of all, it's simply brilliant. How was it like working with DJ Shah?

Thanks! The way this track came together was very different from most others I've worked on. The sketch that Shah sent me to work from was EXTREMELY broken down, no kick, no bassline, just acoustic guitar and strings and a very rough drum track. He wanted me to write it the same way I'd write a pop track. So in the spirit of that I made my own little chillout version of what he sent me and wrote the track over that. Most of our conversations about the track were via MSN. He's a very funny guy, with a very childlike playful spirit. He would try and teach me German words, but of course now I cant remember any!

How do you think your singing is different from other singers? What kinds of responses have you wrapped up from your listeners?

As I mentioned earlier, just like no two writers would tell the same story the same way, no two singers will interpret a melody or lyric the same way. We've all fought our own unique battles and dealt with the scars differently. I'm a very sensitive woman, always have been, kind of a rebel, and a little distrustful but extremely vulnerable underneath all of that. Every day for me is a fight to accept and love myself, to remain present to my heart, to be courageous enough to trust again and be willing to be devastated. All of this comes out in my writing and my voice. Also I have a very diverse group of influences that shape me as an artist, everything from thrash metal to Impressionist Classical to jazz-fusion to straight-down-the-middle teeny-bopper pop.
As far as listener response, almost all of it has been exceedingly positive, lots of people commenting in particular on my lyrics and the emotion in my voice. I also like very much when I'm reading people commenting on A State Of Trance or Trance Around The World, and when a new song of mine comes out that no one has heard before a few people will recognize my voice before the track has been IDed. To me, a unique voice is the mark of a true artist. That kind of thing is probably the most flattering of all the responses I've gotten, other than people saying I've made them cry!

You sleep with a cat? And you are scared of flying? You also have an obsession with sharks and tornadoes? Any other interesting things that we can know?

Haha, well I USED to sleep with my cats. They've done naughty things on the carpets one too many times so they are now outdoor cats (or DHINGS as I call them). Luckily for them the weather is nearly perfect here all year round. I think they're actually happier this way. Other interesting things about me? Lets see, I'm vegan, a former gymnast, I speak French and a LITTLE Italian (I tried to learn Dutch but gave that up about as quickly as I started! Its impossible!), I was once a contestant on an American Idol-like music competition on NBC here in the States (only made it 2 rounds, haha!), I got into investment real estate a few years ago (bought my first house in Waco, TX of all places!) and am now training one-on-one with a former Wall Street tycoon in investing in the stock market, and last but not least, I LOVE to travel! One place I've never been that I'm aching to visit...IBIZA!! biggrin.gif

What is your ultimate dream as a singer?

To be heard. To be appreciated. To survive comfortably off what I do. To tour the world and perform in front of thousands. To raise the bar and bring something new to EDM. To bring EDM to the mainstream. To outdo myself every track I do. To make grown men cry. To empower women. To make a difference.

Message for your fans.

You guys are freakin' awesome, every message you send me and comment you leave me gets read, it impacts me and keeps me going, always reminding me why I do this, and inspiring me to step it up. I cant wait to start meeting y'all face to face in the clubs. There's lots more great music coming, so be sure to stay tuned! I love you.

A heart-filled good bye, an ocean-full of thanks, and a... okay we might not be as good as you with words but big thanks for gracing Trance Hub! Wish you greater success in life!

Haha, aww, thanks for having me guys! Much love to you too! XOXO

[b]Ĺšrodlo :[/b] aa.trancehuba/interviews/aruna.htm

Obrazek
Ostatnio edytowano 2008-07-08, 09:40 przez Camillo, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Camillo
-#850
-#850
 
Posty: 252
Dołączył(a): 2007-07-05, 07:12
Lokalizacja: dĹťamejka :)

Postprzez kanar » 2008-07-08, 20:21

Ostatnio u mnie nr 1 wsrod kobiecych wokali :-) Waiting Here For You czy All The Way cos pieknego :oops: A tu prosze jeszcze jeden link z jej pieknym glosem :-) apl.youtubea/watch?v=RJCD0A9hI_Q&NR=1
Avatar użytkownika
kanar
-#850
-#850
 
Posty: 332
Dołączył(a): 2007-08-28, 17:26
Lokalizacja: BoĹźy Dar

Postprzez 4yl@ » 2009-02-02, 12:05

Kamilu, wrzuciles wywiad to bylo go przetlumaczyc na polski :-D
Avatar użytkownika
4yl@
-#850
-#850
 
Posty: 216
Dołączył(a): 2007-08-29, 14:57
Lokalizacja: Eivissa:)

Postprzez Carl Van Gander » 2009-02-25, 17:41

Przetlumaczone tlumaczem online wiec moga byc bledy, ale mozna sie domyslec :-D

Czesc Aruna! Jak ci idzie? I co twoje piekne imie znaczy?
Czesc tam, dobrze sie czuje, podziekowania! Ciagle dostaje zapytany o moje imie, co to oznacza a jesli to jest faktycznie moje rzeczywiste imie narodzin, ktore to jest. Arun, w Hindusie mitologia, byl bogiem, ktory pociagnal za Surya, bog slonca, w jego rydwanie po niebie, ktory oczywiscie dal nam caly wschod slonca. Tak luzno przetlumaczyc to chce "promiennik" albo "wschodzace slonce". Aruna jest zenska wersja tego imienia.

Jak angazowales sie w spiew?
W rzeczywistosci bylem muzykiem moje cale zycie, od wieku z 5 gdy zaczalem podejmowac klasyczne lekcje fortepianu, ktore kontynuowalem dzieki swoim nastolatek. Ostatecznie skonczylem byciem obecnym na Berklee College z Muzyki jako pianista studiujacy jazz w nadziejach na zostawanie graczem sesji. To nie bylo do konca mojego czasu przy Berklee ze zaczalem uwazac moj glos za spiewaka i pisarza. Pisalem piosenki odkad bylem 9 ale odlozyc to przy pewnym punkcie do nacisku na rafinowanie moich kotletow fortepianowych, i ja nigdy naprawde miec wzglad na siebie duzo ze spiewaka do czasu gdy zaczalem sprowadzac na ziemie jakis z wokalnych otworow przedstawienia najbardziej pragnac przy Berklee. To dodalo mi pewnosci siebie ogromnie! W pewnym punkcie, juz nie moglem zaprzeczyc, ze spiewanie i pisanie, pomimo wspanialej niepewnosci to przychodzi ze sciganiem tych drog, byly gdzie czulem, ze jestem przy moj najlepiej.

Co byc jakis z podkreslony i niebieskie momenty w twojej melodyjnej karierze?
Mysle moja pierwsza oficjalna wspolpraca w zeszlym roku z Thrillseekers byl szczegolnie interesujacy. Podszedl do mnie z albumem, ktory byl juz calkiem duzo gotowy by pojsc, z marketingiem ostateczne terminy i daty dystrybucyjne umieszczaja proszenie mnie by byc pisarzem i spiewakiem na tym albumu pierwszy (a jedynie) jeden i wymagajac bym konczyl zarowno pisanie jak i nagrywanie za siedem dni. To byla intensywna i wyczerpujaca kolejka gorska tygodnia, czyje najciemniejsze momenty naprawde mialy mnie przesluchiwac zarowno moje instynkty jako pisarz jak i moje umiejetnosci jako wokalista, ale w koncu chwale sobie z jak to wyszlo. Fakt, ze podroz w kierunku rozumienia co dostalismy byla tak burzliwa jak to bylo tylko robi wynik az tyle slodziej do mnie.

Odczytujemy jakies wielkie blogi na twoim MySpace. Najwyrazniej podejmujesz pisanie z podobna namietnoscia tak jak ty oszukiwac spiew.
Calkowicie, jesli nie jeszcze bardziej. Śpiew, w jego najczystszej formie, nieograniczony przez strach, jest pieknym wyrazeniem duszy. To przychodzi do glowy mi duzo lubic co to musiec byc tak jak do aktu, do dostepu uczucie i ucielesniac to taki ze inni kto patrzyc albo sluchac dostawac to i czuc to samo. Co czyni pisanie tak interesujace do mnie, jednakze, jest jego niezwykloscia, jego wyjatkowosc. Tam nie jest jedna inna osoba na tej calej planecie, ktora ma taka sama historie powiedziec, ze robisz, kto powiedziec temu taka sama Droge by nawet gdyby zrobili. Pisanie swietnej melodii albo liryka do mnie jest duzo wiecej cieszac niz przybijanie swietnego przedstawienia, po prostu poniewaz wiem, ze wyzlobilem cos, co nie egzystowalo w konkretnej formie przedtem zniesc w ciagu czasu tak dlugi jak tego zapamietany. Byc bardzo potezny, god-like czujac, wiedzenie, ze cos, co wyszlo z mojego glupiego malego mozgu ma, w jakiejkolwiek drodze, przeznaczony na swiadomosc zbiorowa tysiecy ludzi.

Śpiewasz transowi i roznym innym gatunkom. Gdzie znajdujesz roznice w spiewaniu transowi muzyki?
Pochodzilem z muzyki pop, ktora byla wielki poniewaz ten gatunek jest tak zrownowazony wokol wokalny, historia i uczucia zdobyly w liryku i przedstawieniu. Chwila byc wciaz duzo tak mozliwy w transie, i faktycznie jego cos usiluje przyniesc kazdemu transowi droge pracuje dalej, byc ten caly inny prezent elementu, ktory jest energia wlasciwa dla drogi samej - kopniak, linia basu, wszystkie otaczajace tekstury i efekty, ogolny soundscape, w ktory czuje byc tyle wiecej wolnosci i surowa elektrycznosc niz w pop. To przypomina mi o muzyce filmowej pod pewnymi wzgledami poniewaz to wlasnie stuka bezposrednio do serca, czasami nawet bez slow. Jego piekny. Jestem tak wdzieczny wpasc do tej drogi. W tyle drog to czuje jak dom.

"All The Way" wlasnie byla niemodna i twoja wspolpraca z Ronski Speed zaowocowala bardzo dojrzaly. Dawac nam jakies spostrzezenia na sladzie, wspolpraca.
W rzeczywistosci napisalem, ze melodia i liryk ponad calkowicie innym sladem. Gdy odnioslem jego z tego ostatnia wersje z moj wokalny na tym zostalem sprzatniety. To zabrzmialo calkowicie inny niz co poczatkowo wyslal mnie ale mysle, ze skonczyl calkowicie fantastyczna prace. Liryk zostal zainspirowany przez mojego chlopaka Jesse. Prosil mnie by napisac piosenke o nim miesiacami, specjalnie wiedzenie, ze ja napisalo siedem piosenek o moim ostatnim chlopaku. Zazwyczaj gdy pisze melodie, ktora mowie podnieconym glosem slowa zamiast rzeczywistych lirykow, z ktorych wiekszosci nie koncze w gore uzywania ale w tym szczegolnym przypadku, znalazlem sobie spiewanie "calej drogi" ponad tym hakiem pod koniec choru i naprawde lubic tego dzwiek. Zaczalem zastanawiac sie co to moglo oznaczac. Jesse i ja mielismy kwestie naprawde pozwalajac sobie miec do siebie zaufanie. Jak wiekszosc ludzi, on i ja mielismy obydwa byc spalony dawniej i byly bardzo wystraszony puscic i pozwolic sobie kochac sie az obydwa chcielismy aby. Liryk stal sie zaproszeniem dla niego robic wlasnie ze, i gwarancja, ktorej nie pozwolilbym go w dol.

Co jest twoja interpretacja slowa 'music'? Zabierz nas na podrozy.
Sukces, lubie tego. Gleboki! Ok. Muzyka, fale dzwiekowe koloru i marszczenie powierzchnie energetyczne jak promienie sloneczne przez kazdy ciemny kat, kazde zamkniete drzwi, kazda wyblakla nadzieja i brudna pamiec, mowiac, szeptanie, przebudzenie, nieodparty glos, ktory wykracza poza slowo, to zaznaje twoich najglebszych tajemnic i uwodzi ich na przebyta gre. Wolnosc, milosc, mozliwosc, gniew, zadza, bol, radosc, ekstaza, sila rozpoczely i pozbywam sie siebie w tym, pogardzie kochanka, wscieklosc zolnierza, zal wdowy. Poswiecam sie i odrodze sie, jeden moment na raz.

Sukces! Tworzysz zespol z ATB i Cosmic Gate! Czego mozemy oczekiwac ze strony tych wspolprac?
Dobrze wspolpraca ATB jest naprawde w powijakach tak jego mocno przewidziec, ale wystarczac temu by powiedziec, ze wysyla mi jakies swietne drogi do pracy na. Ogromna Brama slad nazywaja "Under Your Spell". Pracuje nad lirykiem poniewaz mowimy, inny jeden o Jessem (chlopiec musi uwazac o co on prosi!). Ten w rzeczywistosci bedzie calkiem inny dla obydwoch mnie i Cosmic . To jest bardzo wolne i ciemne, troche jak Ulotnosc na Qualudes. Mialem ochote zaczynalem zmuszac do ucieczki przez podpalenie na rzechach transu (skonczylem o szesc lub cos w tym stylu od czasu "czekania tu dla ciebie") i Kosmiczny wystarczajaco mile by wyslac mi paru inne slady mialy wybrac z. Ten naprawde wyskakiwal z paczki u mnie. Byc rowniez rozmawiac o mnie pracujac nad drugim, rowniez dla ich nadchodzacego albumu, ktory bedzie odpowiedniejszy dla klubow.

Co melodie przebywaja do twojego umyslu gdy wypowiadamy slowa 'Vocal Trance'?
• "Sen gwarowy", Maori remiks, dziki i swietny przyklad z co zdarza sie gdy laczysz glos, ktory doslownie ucielesnia istote kobiecosci do takiego pierwotnego i agresywnego sladu.
• "Prawda", David West mix, wciaz jeden z mojego wszech czasow ulubienca slady w EDM, okres. Najlepsze przedstawienie sprzeczki latwy.
• "poniewaz Pospiech nadchodzi" ponadczasowy klasyk z zabojczym przedstawieniem przez Jes ze do dzisiaj pozostaje najblizszy slad w historii do nakladania wokalnego transu na plan nalezacy do glownego nurtu, co najmniej tu w Stanach.

Nam wlasnie zdarzylo sie uslyszec, ze twoja wspolpraca z DJ Shah zatytulowala "Now Or Never". Po pierwsze, to jest po prostu blyskotliwy. Jak to bylo jak pracowanie z DJ Shah?
Podziekowania! Droga, ktora ten slad przebyl razem byla najrozniejsza z najbardziej inni pracowalem dalej. Szkic, do ktorego szach wyslal mnie pracowac z byl niezwykle rozbity w dol, nie kopniak, zadna linia basu, wlasnie gitara akustyczna i sznurki i bardzo ostre bebnienie slad. Chcial bym napisal do tego taka sama droge napisalbym slad popowy. Wiec w tego duchu uczynilem moj wlasny malo chillout wersja z co wyslal mnie i napisal slad ponad tym. Wiekszosc z naszych rozmow o sladzie byla przez MSN. on jest bardzo zabawnym facetem, z bardzo dziecinnym swawolnym duchem. Sprobowalby uczyc mnie niemieckich slow ale oczywiscie teraz mowie gwara nie zapamietaj zadnego!

Jak myslisz, ze twoj spiew jest inny niz inne spiewaki? Co rodzaje odpowiedzi maja owinales od swoich sluchaczy?
Poniewaz wspomnialem wczesniej, wlasnie, ze jak zadne dwa pisarze powiedza takiej samej historii taka sama droge, nie dwa spiewaki zinterpretuja melodie albo liryka tak samo droga. My wszystko stoczylo nasze wlasne wyjatkowe bitwy i zajelo sie bliznami inaczej. Jestem bardzo wrazliwa kobieta, zawsze miec byc, rodzaj buntownika, i troche nieufnego ale niezwykle wrazliwego spodu wszystko z tego. Codziennie dla mnie walka ma akceptowac i kochac siebie, pozostac obecnym do mojego serca, byc wystarczajaco odwaznym by ufac jeszcze raz i byc sklonnym do zostania spustoszonym. Wszystko z tego wychodzi w moim pisaniu i moim glosie. Co wiecej mam bardzo odmienna grupe wplywow, ktore ksztaltuja mnie jako artysta, wszystko z balangi metal do Impressionist Classical aby jazz-fusion aby straight-down-the-middle malolat pop. Jak daleko jako odpowiedz sluchacza, prawie wszystko z tego byl niezmiernie pozytywny, mnostwo ludzi komentujacych szczegolnie na moich lirykach i uczuciu w moim glosie. Rowniez bardzo lubie gdy czytam ludzi komentujacych panstwo Transu albo Transu na calym swiecie, a kiedy nowa moja piosenka wychodzi tak nie jeden zna ze slyszenia zanim kilku ludzi zda sobie sprawe, ze moj glos przed sladem byl IDed. Do mnie, glos jedyny w swoim rodzaju jest znakiem prawdziwego artysty. I temu podobne jest prawdopodobnie najbardziej pochlebny ze wszystkich odpowiedzi mam gotten, poza mowieniem ludu doprowadzilem do lez ich!

Sypiasz z kotem? I boisz sie leciec? Rowniez masz obsesje na punkcie rekinow i tornad? Jakiekolwiek inne interesujace rzeczy, ktore mozemy znac?
Haha, dobrze uzylem by sypiac z moimi kotami. Zrobili nieposluszne rzeczy na dywanach jeden za zbyt wiele razy wiec oni sa teraz kotami na powietrzu (albo DHINGS poniewaz dzwonie do nich). Na ich szczescie pogoda jest niemal doskonala tu przez okragly rok. Mysle oni sa w rzeczywistosci szczesliwsi tedy. Inne interesujace rzeczy o mnie? Okresy wynajmu widza, jestem weganski, dawny gimnastyk, mowie po francusku i troche wloski (sprobowalem uczyc sie holenderskiego ale wydalem to okolo jak szybko poniewaz zaczalem! Jego niemozliwy!), bylem kiedys zawodnikiem na American Idol-like konkurs muzyczny na NBC tu w Stanach (tylko zrobic temu 2 rundy, haha!), dostalem do nieruchomosci inwestycyjnej paru przed laty (zakupic moj pierwszy dom w Waco, TX ze wszystkich miejsca!) i teraz trenowac indywidualny z dawnym Wall Street potentat w inwestowaniu w rynek papierow wartosciowych, i i w koncu, uwielbiam podrozowac! Jedno miejsce nigdy nie bylem ze pragne goraco odwiedzic... Ibiza!!

Co jest twoim najwyzszym snem jako spiewak?
Byc slyszanym. Zostac docenionym. Przezyc wygodnie z co robie. Do wycieczki swiat i wykonywac przed tysiacami. Podniesc bar i przyniesc cos nowe EDM. przyniesc EDM glownemu nurtowi. Przejsc samego siebie kazdy slad robie. Doprowadzic do lez urosnac ludzi. Upowaznic kobiety. Zmieniac wszystko.

Wiadomosc dla twoich fanow.
Ty faceci sa freakin' robiacy wrazenie, kazda wiadomosc, ze wysylasz mnie i zauwazasz, ze zostawiasz mnie dostaje czytac, to wbija mnie i zatrzymuje mnie idac, zawsze przypominajac mi dlaczego robie to, i inspirujac mnie by zwiekszyc to. Mowie gwara czekac by zaczac spotkanie y'all oko w oko w klubach. Byc duzo bardziej wielkie przybycie muzyczne, tak nie omieszkac zostac nastrojony! Kocham cie.
Heart-filled dobry do widzenia, ocean-full z podziekowan, i... okay nie mozemy byc w zasadzie ty z slowami ale duzymi podziekowaniami za zdobienie Trance Hub! Ĺťycz ci bardziej wielkiego sukcesu w zyciu!
Haha, aww, podziekowania za posiadanie mnie faceci! Duzo kochac aby ty rowniez! XOXO
Avatar użytkownika
Carl Van Gander
-#850
-#850
 
Posty: 367
Dołączył(a): 2008-03-21, 00:58
Lokalizacja: Ełk


Powrót do Wywiady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron