Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Relacja Polsatu z Sunrise Festival 2008

Rozne teledyski ze sceny klubowej, wideo relacje z imprez. Jezeli tego szukasz, to dobrze trafiles.

Moderator: Moderator

Postprzez VerTax » 2008-08-01, 21:30

dragodegovia napisał(a):Podejscie prawie filozoficzne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Hedonistyczno-beztroskie. ;)
VerTax
 

Postprzez MAGDA » 2008-08-02, 16:48

No proszeee Was :D okielznajcie sie z downem w tym temacie :mrgreen: haha :D

Vertax jeszcze dlubie w nosie przed kompem :doh: czlowieku ogarnij sie nooo :D

_
Wiecie, te tematy o Sunrise i o tym jakie to straszne w tv to by sie im wreszcie znudzic mogly :-?
Jezuu. no jakby ktos nie wiedzial gdzie co jest ;/ szukaja sobie sensacji ktora coraz bardziej przestaje byc interesujaca zieff
MAGDA
 

Postprzez Piochu » 2008-08-02, 17:24

Jak jest naprawde kazdy wiec, mnie tylko drazni ze z Woodstocku robia wzorowa impreze, ale tak juz zawsze bylo...
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez VerTax » 2008-08-02, 18:37

Jezuu. no jakby ktos nie wiedzial gdzie co jest ;/ szukaja sobie sensacji ktora coraz bardziej przestaje byc interesujaca zieff


Sezon ogorkowy, o czyms pisac trzeba. ;)
VerTax
 

Postprzez 4yl@ » 2008-08-06, 22:56

MAGDA napisał(a):ALe naglasnianie tego wm mediach powoduje ze... DRAGI STAJA SIE MODNIEJSZE!!czy mowi sie o czyms pozytywnie, czy negatywnie, to takie gadanie o tym na kazdym kroku wzbudza tylko dodatkowe zainteresowanie mlodziezy !!
tyle ode mnie.

Racja.
MAGDA napisał(a):szukaja sobie sensacji ktora coraz bardziej przestaje byc interesujaca zieff

Yhym....

Ci, co jada przez taki event ta jakis dropsach czy czyms podobnym to jest jakis tylko % wszystkich klubowiczow, nie calosc i raczej (jak mi sie wydaje) nie wiekszosc....
Jest wielu ludzi ktorzy potrafia sie bawic bez speeda, nawet lepiej niz Ci 'z'....
Sunrise i tego typu imprezy to jedno, ale co mowic o calym nacpanym tlumie na Woodstok (nie wiem czy dobrze napisalam nazwe)...... Tam to sa dopiero cuda wianki :zdegustowany:
Ostatnio edytowano 2012-06-20, 18:35 przez 4yl@, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
4yl@
-#850
-#850
 
Posty: 216
Dołączył(a): 2007-08-29, 14:57
Lokalizacja: Eivissa:)

Poprzednia strona

Powrót do Video

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości