Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

VA - Puretrance.er.pl Yearmix 2008

Moderator: Moderator

VA - Puretrance.er.pl Yearmix 2008

Postprzez B0BS0N » 2008-12-28, 20:31

VA - Puretrance.er.pl Yearmix 2008 Mixed by B0BS0N.

Codec................: LAME 3.92
Version..............: MPEG 1 Layer III
Quality..............: 192kbps
Channels.............: Stereo / 44100 Hz
Ripped by............: B0BS0N on 19/10/2008
Posted by............: B0BS0N on 28/12/2008
Size....................: 259 MB
Lenght................: 3:09:17
Server..................: 4Shareda
Tracks.................: 3

[hide] Nowe linki, tamte wymagaly logowania.

CD1:
aa.4shareda/file/77912072/8f ... 2kbps.html

CD2:
aa.4shareda/file/77903409/d5 ... 2kbps.html

CD3:
aa.4shareda/file/77915873/6b ... 2kbps.html [/hide]

103 najlepsze utwory w tym roku zmixowane w niewiele ponad 3-godzinnego seta ;) Tracklista na zyczenie do sciagniecia w pliku:

aa.4shareda/file/77899068/5a ... listy.html

Zachecam do sciagania i oceny ;)
Ostatnio edytowano 2008-12-29, 22:52 przez B0BS0N, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez zzukk » 2008-12-28, 20:40

Download pozniej edit

Itro CD1 i CD2 super, poczatek CD1 naprawde zrobiony swietnie( Sunlounger'y i Mark Sherry). Generalnie spoczko. Niezly z Ciebie DJ :-)
Ostatnio edytowano 2008-12-30, 14:44 przez zzukk, łącznie edytowano 1 raz
zzukk
-#150
-#150
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2008-04-07, 13:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Lion » 2008-12-28, 20:44

Oho to musi byc cos ciekawego !! Bobson byle g*wno nie robi :) Dzieki, po przesluchaniu masz jak w banku jakis edycik :P

Ale zes BOBSON pojechal !! Lepszego yearmixa od tego twojego to nie ma !! Idealnie wpasowales sie w moje gusta, dzieki mistrzu !! Te interesujace mashupy, genialne dzwieki, bez zadnych komercyjnych Humanow i Going Wrongow... extra, powinienes to jakos sprzedawac albo chociaz na TranceRoute wystawic. U Armina mnie denerwowaly az za szybkie przejscia, ty starales sie to wyrownac jakos zeby to ladnie brzmialo. Piknie 10/10 !! I stary respekt wogole za to ze ci sie chcialo. Tyle pracy to przeciez jest xD
Ostatnio edytowano 2009-02-19, 17:55 przez Lion, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez Dawid » 2008-12-30, 14:17

Ja majac tego Yearmixa z innego juz zrodla, po prostu napisze co o Tym mysle. :D

Tak zeby nie bylo ogolnikowo, bo na zapoznanie sie z materialem mialem az dwa dni, to skrobne cos wiecej niz dwa zdania. :)


/CD1:

Świetne intro, widac ze kolejne utwory dopasowywales klimatycznie, bo dramaturgia swietna. ;)
Najmocniejszym momentem moim zdaniem w calym miksie, bylo przejscie na "Hold My Breath", jak tego sluchalem mialem Ciarki na calych plecach ;) Reszta przejsc rewelacyjna, widac, ze dlugo nad nimi siedziales. :D Mam jednak jeden Minus odnosnie CD1 ;) Mianowicie jeden z twoich mashupow, czyli "One more fake Awake". Pociety wokal z nuty Moora nie pasuje do Reszty Refrenu z "One more Day" ;) Reszta w porzadku. :D

/CD2:

Kolejne genialne intro, swego czasu tylko tego sluchalem :D Za szybkie wejscie moim zdaniem, ale i tak zrobione jest swietnie. :D Dalej wszystko ladnie, i plus za uzycie Bootlegowej wersji "She Want's Him" ;) Ktos, kogo nazywaja Terrafunka calkiem zwalil klimat tego utworu, Nie podobal mi sie od poczatku ten utwor w oficjalnej Wersji, jedynie Bootleg. :D
Świetne wejscie So Much More, chociaz ja wole remix Myona i Shane'a, ale nie czepiajmy sie zbytnio, bo bardzo mi sie podobalo. :D Nastepne wejscie Nuty Duguida, Mianowicie "The Crossigns" przyprawilo mnie znow o Ciarki. :D Bobson, jak ty to robisz? :D Dalej sluchajac moja uwage przykulo wejscie w "Certainty", i juz do konca bylo swietnie. :D *ogromny szacun za "fallen Tides" i wczesniej "Lost", bo swietnie to wszystko wyszlo ;) ) Outro Edit - ja bym czegos takiego nie zrobil, takze Plus. :D

/CD3:

Chyba najlepsze Wejscie ze wszystkich miksow, Genialne polaczenie pierwszych dwoch Nutek. Calypso wkrecilo sie ni z tad ni z owad, chyba ze ja jestem tak opozniony, mimo wszystko swietnie to wyszlo. :D ;) Niesamowicie wyszlo tez polaczenie "WYN" i "Bazarus" (Nie wiem kto wymyslil tytul dla tego drugiego ^^) Genialny mix, zwlaszcza Przejscie z "Cygnes" na "Temptation", az sobie wycialem i zrobilem dzwonek na Telefon. :D (mam nadzieje ze prawa autorskie nie sa zastrzezone :D ) Dalsze sluchanie perelek z 2008 roku bylo coraz przyjemniejsze, a jak uslyszalem "5th Dimenstion" to az mi sie rogal ze szczescia na twarzy pojawil. :D Zdziwilem sie tez, ze zabraklo breakdownu z "Walk the Edge", bardzo przez Ciebie supportowanego w Tym roku. :D "Back to you" juz mi sie przejadlo, takze przewinalem troszeczke dalej. :D od "Pandory" w dol bylo juz troszeczke nudno, ale to nie znaczy ze zle. :D
"Made of Love" na koniec to bardzo wlasciwy utwor, bo on kojarzy mi sie juz z "odpoczynkiem", bo ten slodki wokal dziala na mnie jak paralizator. :D


PODSUMOWUJĄC:

O wiele lepszy od van Buurenowego Yearmix, kilka utworow pierwszy raz slyszalem, i musze powiedziec, ze duzo stracilem ;)
Technicznie jestes moim mistrzem, bo ja chocbym chcial, to bym nie potrafil zrobic takiego dziela jak Ty przez nawet Dwa Lata. :D
Co ja moge wiecej powiedziec, To bylo swietne. a dlaczego ? Bo nie bylo tych wszystkich "Imadzinow" i "Goling Wrongow", i innych kasowych zapychaczy. :) Kwintesencja Trensu, i tyle. :) Pozatym wielki plus za wklad wlasny. ;) Moja Ocena to z czystym sumieniem 10/10


Bobson na Prezydenta. ! :D




zrodlo: Puretrance.er.pl
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez Dzoana » 2008-12-30, 18:55

Cd1

muzycznie bardzo mi sie podoba TRANCE,TRANCE i jeszcze raz TRANCE :).Utwory zdecydownie dluzsze niz u armina i przynajmiej mozna sie przez chwile wczuc w klimat nutki.Technicznie nie mam zastrzezen wrec przeciwnie jestem pod duzym wrazeniem,szczegolnie utwkilo mi w pamieci przejscie z pandroy na new york city bardzo dobre :)a pozatym wielkie brawa za ten mashup
ATB vs. Black Pearl - These Coral Sea (B0BS0N Mashup) :brawo: bardzo mi sie podoba :)

CD2

Ciekawe intro mix Pierwsza polowa tracklisty lekki klimat vocalowy trafiles w moj gust moglam sobie troszeczke pospiewac :) druga polowa tracklisty w moceniejszym klimacie oczywscie na +.Technicze tak jak w CD1 jeden nie mam zastrzezen.CD2 bardziej mi przypadlo do gustu niz CD1

CD3 Bedzie krotko :P muzycznie dobrze bylo kilka moich ulubionych kawalkow :),piekne zakonczenie made of love :taaanyyy:

Podusmowujac bardzo fajny yearmix bez jakis going wrongow itp konretny trans.Spokojnie mozesz startowac w konkurskie GlobalTrance Dj Competition 006 :)

aa i oczywscie polecam :)
Ostatnio edytowano 2009-01-04, 17:25 przez Dzoana, łącznie edytowano 8 razy
Dzoana
-#400
-#400
 
Posty: 144
Dołączył(a): 2007-07-31, 16:53
Lokalizacja: ok Wrocka

Postprzez hadzire » 2008-12-30, 21:53

:-o :-o :-o :-o jaaaaa oficjalnie biore sie za to
hadzire
-#400
-#400
 
Posty: 163
Dołączył(a): 2006-10-21, 13:07
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez soczek » 2008-12-31, 11:27

Biore ;-) Ładnie sie Dawid rozpisal :D

Edit: No takiej recenzji jak Dawid to nie napisze, bo nie mam takiej wiedzy, ale skoro to taka duza kompilacja kolegi z forum, postaram sie napisac troche wiecej niz zwykle.

Nie slucham trancu dlugo (housu slucham juz kilka lat za to :P)... Juz po przejrzeniu tracklist przed przesluchaniem, zauwazylem, ze komercyjnych kawalkow jest tutaj znacznie mniej (albo w ogole) niz na skladance Armina Year Mix 2008, ktory jest typowym "Hit Mixem". Komercha to wiadomo, ale czasami sladowe ilosci nie sa zle. Do rzeczy, nie znam duzo utworow z calej kompilacji... Ciezko mi oceniac przejscia. Z pierwszej plytki najbardziej chyba przypasowal mi kawalek Blankow, chociaz uwazam, ze oryginal tez ok, w sumie zaczynalem od tego kawalka, wiec jest tam jakis sentyment :lol: Na drugiej plycie wiecej znanych (przynajmiej mi) kawalkow, i Sunlounger, i TiĂŤsto... Bardzo fajny wstep, no i wlasny edit na koncu. Ostatnia plyta - rozkoszowalem sie M.O.R.P.H.E'm, bo ogolnie nie znam zadnego kawalku z ostatniej plyty :mrgreen: Czy lepsze niz Year Mix 2008? Ciezko powiedziec, tutaj na pewno nie ma takich kawalkow jak In And Out Of Love, ktore szybko wpadaja w ucho, jest tutaj "wiecej trancu, mniej komerchy". Brawo! 10/10 mimo wszystko.

Troche chaotycznie napisalem :wstyd:
Ostatnio edytowano 2009-01-02, 17:08 przez soczek, łącznie edytowano 1 raz
soczek
-#400
-#400
 
Posty: 102
Dołączył(a): 2007-10-20, 14:34
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Jaco85 » 2009-01-02, 13:26

Naprawde dobry ten albumik... bardziej od asota mi sie spodobal... goraco polecam!
Ostatnio edytowano 2009-01-03, 20:44 przez Jaco85, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jaco85
-#400
-#400
 
Posty: 120
Dołączył(a): 2007-12-02, 21:38
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez hubcio » 2009-01-02, 15:45

sciagne i ocenie :)

edit... przesluchane wsyztskie 3 2 i 3 bardzo bardzo przypadl do gustu....kawal dobrej roboty i duza dawka dobrej muzyki :) polecam i thx :)
Ostatnio edytowano 2009-01-03, 13:41 przez hubcio, łącznie edytowano 1 raz
hubcio
-#30
-#30
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2008-12-12, 16:38
Lokalizacja: pno

Postprzez Atlas » 2009-01-02, 16:46

Poczatek pierwszej plyty bardzo przyjemny :) ale dopiero zaczalem sluchac. Slysze pierwszy wokal. Bardzo pozytywnie mnie juz nastroilo.

Świetnie BOBSON!!!

Wszystko slicznie :D Dumny z Ciebie jestem :D BO ZROBIŁEŚ W **** LEPSZEGO YEARMIXA OD ARMINA!!
Na Arminie sie zawiodlem przez marny dobor kawalkow i slabe przejscia. Bez pomyslu zrobil tego seta. Rok temu pokazal klase, a teraz dupe.

Dobrze, ze Ty postanowiles cos nagrac :D

Ja jeszcze nie wiem, ktore CD jest najlepsze :) ale lubie wszystkie i ostatnio szczegolnie umilily mi chwile stania w gigantycznej kolejce do myjni :) A gdy nie moglem w nocy otworzyc drzwi z powodu zamarznietych uszczelek i zamkow to przypomnialy mi sie Twoje sety :P ale to bylo pozytywne ;) drzwi w koncu otworzylem, a sylwester mi sie baaaardzo udal :D

Po drugie zgadzam sie ze wszystkimi powyzszymi dobrymi opiniami o Twoich setach.

RE5PECT! :D
Avatar użytkownika
Atlas
-#1400
-#1400
 
Posty: 659
Dołączył(a): 2006-12-12, 15:19
Lokalizacja: Otwock / Wa-wa

Postprzez Arturro K. » 2009-01-03, 15:49

no bobson az sam pociagne kurcze, po ocenach widze ze to musi byc cos z klasa, wiec nie ma ze boli - zasysam i jak przeslucham to popadnie tu edit.

w sumie sam tez chcialem skrecic yearmixa w tym roku ale jakos nie wyszlo - chyba jeszcze nie ten czas. tak btw. BOBSON - jak to skrecales ? to jest liveact grane czy po prostu umiejetnie to poskladales ?

pozdrowka !

------------

Edit:

Intra sa na prawde interesujace, wrecz genialne mozna by powiedziec. Przejscia bez zadnych zarzutow no po prostu wszystko jakby jedna calosc :) Bardzo dobry yearmix, widac ze miales pomysl i pewnie duuuuzo pracy wlozyles w jego realizacje. W niektorych miejscach dalo mi sie jedynie we znaki jakby zbyt malo wysokich tonow, ale to jedyny mankament jaki mi sie udalo zauwazyc.

Przeslucham to pozniej jeszcze raz bo troche dzisiaj padam na twarz.

Tak czy inaczej - dobra robota BOBSON ! na prawde duze brawa !
Wkreciles troche nieznanych mi kawalkow zupelnie (np. w pierwszym CD pierwsze kilka minut). 3ci CD jak dla mnie jest najlepszy, duzo znanych mi produkcji.

Jezeli chodzi o Armina i jego yearmix - mnie tez on sie nie podobal jak go przesluchalem raz. jak go przesluchalem drugi raz i wtedy dopiero zaskoczylem w rytm. Nie powiedzialbym, ze Armin pokazal dupe - fakt faktem, bylo pare kawalkow ktorych no niewiem po co one i na prawde nie podchodza mi i to grubo, ale ogolnie ladnie to poskrecal. Inaczej - zrobcie lepiej niz on (i BOBSON juz teraz ;) ) i wtedy mowcie, ze skapil kompletnie :)

Pozdroweczka,
Arturro K.
Ostatnio edytowano 2009-01-03, 18:37 przez Arturro K., łącznie edytowano 1 raz
Arturro K.
-#150
-#150
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2008-01-18, 13:36
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez B0BS0N » 2009-01-03, 22:51

Sklejalem w abletonie przez sporo ponad miesiac niemalze codziennego siedzenia ze sluchawkami na uszach ;) Takze dzieki za obszerne recenzje, bo to daje naprawde duzo radochy :D czekam na kolejne :) BTW lada dnia powinno sie to pojawic na TR ;) I wtedy mozna bedzie sciagnac cos a'la fix CD1 z malymi naniesionymi poprawkami i nieco zmieniona tracklista ;) Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez demonik » 2009-01-03, 23:20

najpierw przeslucham a potem ocenimy :)
Jak na razie moge sie wypowiedziec na temat CD 1 bo tylko tego sidika bylem w stanie przesluchac.
Jak juz wiekszosc wspominala intro sa naprawde b.dobre-zachecaja do przesluchania calosci. Co do tracklisty nie bede sie wypowiadal bo kazdy ma inne gusta o ktorych sie nie rozmawia. Najwazniejsze jest natomiast to ze calosc bardzo dobrze trzyma sie przyslowiowej kupy :-D i wiem ile wysilku musial wlozyc w prace autor mixu. Tez czasami lubie sie pobawic w abletonie i wiem jakie to jest czasochlonne, dlatego WIELKIE uznanie dla BOBSONA za prace ktora wykonal.
Co do przejsc pomiedzy utworami to sa bardzo profesjonalne ewentualnie co w nie ktorych troszeczke bym je poprzesuwal w czasie.
Czasami jednak mozna uslyszec troche za duza ilosc niskich tonow- no chyba ze powoli mi sluchawki siadaja :niepewny: . Jak przeslucham kolejne CD to moze cos jeszcze dopowiem :)
Jeszcze raz WIELKIE uznania BOBSON, naprawde kawal dobrej roboty :-D
Ostatnio edytowano 2009-01-09, 21:13 przez demonik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
demonik
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2006-11-08, 18:27
Lokalizacja: 53°56' N, 18°42' E

Postprzez maniek17100 » 2009-01-04, 10:26

super :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) set
maniek17100
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2008-12-19, 13:13
Lokalizacja: WAŁBRZYCH

Postprzez Gomez » 2009-01-04, 20:43

Nie rzucilo mi sie to w oczy na TR ,chetnie poslucham co tam zmajstrowales .Przeslucham kilka razy i ocenie ;)
Gomez
-#vip
-#vip
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2007-07-10, 19:32
Lokalizacja: Częstochowa

Następna strona

Powrót do VA

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron