Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

PX 100. KSC 75. Koss Porta Pro

Moderator: Moderator

PX 100. KSC 75. Koss Porta Pro

Postprzez Peney » 2008-12-14, 21:25

Poszukuje ciekawych sluchawek nausznych do 150zl. Co prawda mam watpliwosci czy dobrze robie, wybierajac sposrod tych 3 modeli bo bede ich uzywal ok 2h dziennie po za domem - troche pieszo i autobus. Sa to sluchawki otwarte wiec slabo izoluja, ale w sumie nie chodze po bardzo ruchliwych drogach, a i autobusy co raz cichsze, wiec chyba mozna zaryzykowac. I teraz moje pytanie czy glosnosc dzwiekow wydostajacych sie na zewnatrz mozna porownac do jakis standardowych pchelek? A moze ktos testowal kilka par i moze doradzic w ktorych najlepiej brzmi trance ;p? Jezeli beda izolowaly mniej wiecej tak jak pchelki to bedzie w porzadku, ale jak gorzej to bede musial wrocic do dokanalowek ktore mam, a nie chcialbym stracic 150zl... Dyskretnych, zamknietych raczej w tej cenie nie dostane, a chcialbym posluchac czegos nowego ;]
Peney
-#30
-#30
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2008-03-12, 17:27
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Sprzet HiFi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron