Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

My setup :)

Moderator: Moderator

My setup :)

Postprzez sergiO » 2008-07-07, 10:49

Przedstawiam swoj setup :) Jest to sprzet na "start".

Obrazek

Sory za slaba jakosc fotki.

W sklad konsoletki wchodza:

- 2xAxis4

Bardzo fajne playerki, mimo ze nie maja efektora to spelniaja swoje funkcje. Posiadaja automatyczne wyszukiwanie punktu cue, dwie petle, bufor antywstrzasowy, 2 zakresy pitch: 8 i 16%, manualny licznik bpm tzn. nabijamy sami tempo utworu (rzadko z tego korzystam) dzieki czemu mozna nauczyc sie grac na sluch.
Cena sklepowa to: 699zl za sztuke. Ja zakupilem dwie sztuki na allegro w idealnym stanie i na gwarancji za 1050zl.

- mixer reloop rmx 20 v2.0


Bardzo dobrze wykonany jak na swoja cene (459zl) mixerek. Posiada 2 kanaly + mikrofonowy, 3-zakresowa equalizacje. Potencjometry wycinaja rzeczywiscie do 0. Posiada sekcje odsluchu na galce oraz na kille wysokich i srednich tonow. Jedyna wada to, ze nie posiada odsluchu master oraz ze strasznie sie grzeje w okolicy zasilacza hehe :)

- Sluchawki Senheisery HD202

Bardzo fajne sluchaweczki. Sa male co mi pasuje, bardzo dobrze przystosowuja sie do ucha. Maja podbity bas co ulatwia zgrywanie bitow. W zestawie dolaczona przejsciowka na duzego jacka. Zakupilem je za 100 zl w komputroniku.

-naglosnienie logitech x-230 2.1

Glosniki kupilem z mysla o zestawie do komputera, jednak bardzo dobrze sprawdzaja mi sie w warunkach domowych.
Ostatnio edytowano 2008-07-07, 10:50 przez sergiO, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sergiO
-#150
-#150
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2008-01-04, 13:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Paulinka » 2008-07-08, 01:05

aa.speedysharea/599671855.html

ja sie moge pochwalic takim :P co prawda nie moj, ale u mnie stoi juz pol roku... a granie...... slaba kwestia, nie ma kto mi wytlumaczyc co i jak i generalnie jest ciezko ;] ;P wszystkie funkcje i efekty znam, tylko te przejscia, bpm itd mi nie idzie, -czasem wyjdzie czasem nie :P probujac sie bawic tym dochodze do wniosku ze szacun dla dji ktorzy umieja polaczyc kawalki z roznych gatunkow np lajtowy trance+szybki house to po prostu np dla mnie niemozliwe dopasowac tempo aaa :D powodzenia w graniu :D
Avatar użytkownika
Paulinka
-#400
-#400
 
Posty: 123
Dołączył(a): 2007-05-13, 12:54
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Atlas » 2008-09-22, 20:33

RMX 20 to swietny i trwaly mixer.

Playerki smiesznie wygladaja :) jak zabaweczki, ale i tak olewalbym tych co by sie smieli, ze brzydkie lub nie pionki. Liczy sie to, ze sie sprawdzaja ;) Ja efektory olewam ;]

sergiO, ile setow na miesiac nagrywasz? :P
Avatar użytkownika
Atlas
-#1400
-#1400
 
Posty: 659
Dołączył(a): 2006-12-12, 15:19
Lokalizacja: Otwock / Wa-wa


Powrót do Sprzet DJski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron