Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Tu wrzucamy wszystkie wycinki z setow i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez buurendj1 » 2009-02-16, 11:45

mnie ta nuta nie zachwyca calosciowo,ale sa momenty gdzie chce sie latac ,polecam
Avatar użytkownika
buurendj1
-#1400
-#1400
 
Posty: 423
Dołączył(a): 2008-07-09, 16:58
Lokalizacja: Łapy/W-wa

Postprzez peterwhite » 2009-02-18, 15:45

Czekam na fulla i czekam ale jak narazie sie nie doczekalem wiec pobiore tego ripka. Sam remix zdecydowanie lepeszy od orginalu , ktory oprocz voklau jak dla mnie nie ma nic. 9.5/10 za remix ;-)
Avatar użytkownika
peterwhite
-#850
-#850
 
Posty: 258
Dołączył(a): 2007-01-30, 11:08
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez Dawid_Es » 2009-02-18, 16:37

peterwhite, nigdy w zyciu. Dash Berlin & Jaren jak dla mnie zrobili jeden z lepszych utworow ostatnich kilku miesiecy. Oryginal ma po prostu klimat. To "cos". O gustach sie rzecz jasna nie dyskutuje, ale okraszanie komentarza man on the run stwierdzeniem: " nie ma nic" jest troche nad wyrost. To tak jakby powiedziec, ze till the sky falls down nie ma nic w sobie...

nie moge czytac takich komentarzy :D

Wracajac do tematu. Andy zrobil ciekawy remiks, ale nie w moim stylu i jakos ten vocal stracil swoj urok w tej wersji :)

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia strona

Powrót do RIP

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron