Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

ATB pres. " Future Memories "

Nadchodzace oraz wydane single, vinyle etc.

Moderator: Moderator

Postprzez Tavistock » 2009-04-06, 13:28

Dino napisał(a):Ciekawostka jest to, iz muzyka ktora ma sie na nim znalezc bedzie stanowic - jak to okreslil - "powrot do korzeni"."


Oj bedzie sie dzialo, bedzie sie dzialo. Ja rowniez nie moge sie doczekac. Wszystkie poprzednie wydawnictwa bardzo mi sie podobaly wiec z pewnoscia i ten powali na kolana.
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Aston » 2009-04-09, 22:32

Andre Tanneberger przedstawia nam kolejny, swoj autorski album, ktorym zamierza nas pozytywnie zaskoczyc. Premiera juz w maju. Ten rok owocuje w wysyp nowych albumow. Tym razem milo nam jest przedstawic zapowiedz kolejnego albumu: ATB - Future Memories. To juz osmy album w karierze Andre.

Album bedzie dwuplytowym wydawnictwem, na ktorym znajdziemy 26 utworow - 14 na pierwszym cd i 12 na drugim. To bedzie powiew swiezosci i nowych aranzacji. Bedzie to album bez konwencjonalnych brzmien. Cos w tym jest, bo az cztery utwory beda mialy BPM powyzej 160 i to nie bedzie hardcore, nadal uslyszymy tam korzenie ATB. Jednoczesnie znajda sie na nim kawalki, ktore idealnie beda nadawac sie do klubu i beda reprezentowac korzenie ATB.

ATB - Future Memories

Moge obiecac, ze nowy album bedzie dla niektorych zaskoczeniem - mysle, ze pozytywnym. Znalazlem nowa droge aranzacji melodii jesli chodzi o muzyke elektroniczna. Eksperymentowalem z wieloma nowymi beatami oraz dzwiekami. Bylem juz zmeczony sluchaniem ciagle tych samych dzwiekow w muzyce elektronicznej zwlaszcza w trance. I wydaje mi sie, ze znalazlem sposob na stworzenie albumu w zupelnie swiezy sposob. Po raz kolejny bedziecie zaskoczeni. Dni nudnych beatow sa juz policzone - mowi Andre o swoim nowym albumie.

Promocja albumu zapowiadana jest w nietypowy sposob. Jednoczesnie zostana wydane 3 single, ktore beda promowac album, a do nich 3 teledyski. Ma to wedlug Andre skonczyc z nudna promocja i po raz kolejny wprowadzic powiew swiezosci. Przy albumie wraz z Andre wspolpracowali: Josh Gallahan, Haley z Summer of Space, Betsie Larkin, Aruna, Tiff Lacey, Roberta Carter Harrison, Apple & Stone, Jades and Flanders.

Premiera albumu juz 5 maja, a wydaniem zajmie sie niemiecki label Kontor Records. Ponizej prezentujemy zapowiedz albumu na ktorej mozna odsluchac 10 z 26 utworow z nadchodzacego albumu.
Avatar użytkownika
Aston
-#1400
-#1400
 
Posty: 770
Dołączył(a): 2008-02-24, 18:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Lion » 2009-04-10, 08:52

Aston napisał(a):Po raz kolejny bedziecie zaskoczeni. Dni nudnych beatow sa juz policzone - mowi Andre o swoim nowym albumie.


Ĺťeby to tylko nie wyszlo na jego nie korzysc :P Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Zapowiada sie ciekawie.

Aston napisał(a):Ponizej prezentujemy zapowiedz albumu na ktorej mozna odsluchac 10 z 26 utworow z nadchodzacego albumu.


Aston a gdzie ta zapowiedz :lol:
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez B0BS0N » 2009-04-11, 18:10

Na tronie numer 1 tego tematu :doh: :P
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Muras » 2009-04-12, 11:50

omg sample wymiataja ;>
ATB feat 9PM - "Summervibes" ;0 dobre odswiezenie
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez Lion » 2009-04-12, 18:00

aa.junodownloada/ppps/produc ... 195-02.htm

Mozna posluchac dwuminutowych zwiastunow, kazdego kawalka. Hmm ... zobaczymy jak wypadnie caly album, ale z zwiastunow wynika to co zawsze. Czyli prawie nic. Dopiero potem sie okazuje, czy album dobry, czy slaby. Ładne melodie, ciekawe vocale... zobaczymy.
Ostatnio edytowano 2009-04-12, 18:08 przez Lion, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez Kamil_GD » 2009-04-12, 22:50

Po wysluchaniu wszystkich zwiastunow z linku, ktory podal Lion apetyt na ten album wzrosl mi jeszcze bardziej. Kawalki sa poprostu piekne. Świetne melodie do tego wspaniale wokale. Mam tylko nadzieje ze data nie ulegnie juz zmianie (chyba, ze na termin wczesniejszy. :) ). Jesli data juz sie nie zmieni to 5 maja biegne do sklepu i kupuje ten wspanialy album. :)
Ostatnio edytowano 2009-04-12, 23:01 przez Kamil_GD, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Kamil_GD
-#150
-#150
 
Posty: 78
Dołączył(a): 2009-02-15, 18:44
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez KubaM » 2009-04-12, 22:57

Wiecie co oznacza wydanie tego albumu?! ;-)
Avatar użytkownika
KubaM
-#400
-#400
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2008-08-01, 11:26
Lokalizacja: TomaszĂłw Mazowiecki

Postprzez DJ_Valo » 2009-04-13, 11:07

KubaM napisał(a):Wiecie co oznacza wydanie tego albumu?! ;-)


nieee ? :D

oprocz mega dawki muzyki ?
Avatar użytkownika
DJ_Valo
-#vip
-#vip
 
Posty: 665
Dołączył(a): 2008-03-26, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kanes » 2009-04-13, 11:32

KubaM napisał(a):Wiecie co oznacza wydanie tego albumu?! ;-)



Atb in Concert w pazdzierniku w Polsce :P
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez KubaM » 2009-04-13, 14:10

Kanes napisał(a):Atb in Concert w pazdzierniku w Polsce :P


Dokladnie :-D przynajmniej MSM nam tak obiecywalo...
Ostatnio edytowano 2009-04-13, 14:12 przez KubaM, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
KubaM
-#400
-#400
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2008-08-01, 11:26
Lokalizacja: TomaszĂłw Mazowiecki

Postprzez DJ_Valo » 2009-04-14, 10:12

Ojj to bylaby impreza :)

W tym roku Armin Only nie bedzie, wiec jakas impreza zastepcza, chociazby z ATB na pewno by sie przydala :) nic tylko czekac na Special Event i na ATB in Concert :)

bedzie sie dzialo w tym roku :D

EDIT:

Ja szturmuje juz Empik 4 dzien o ten Alnum. W poniedzialek musze go miec.

Po krotce ...

CD1 - rewelacja !!! To co gra ATB jest cudowne, a od czego odszedl wedlug mnie w ostatnim jak slusznie ktos powyzej przyznal albumie.

LA Night ... swietny kawalek bez zadnego Vocalu. Idealny wakacyjnie. W teledysku nawet jest miasto Łodz wyszczegolnione obok takich miast jak np wlasnie LA :)
Kolejny utwor to singiel niejako promujacy plyte What About Us. Przyznam ze przeoknal mnie ten kawalek. Jednym moze sie nie podobac, innym tak ale trzeba przyznac ze ma moc.

Rownie mocnym (What About Us) i BARDZO wedlug mnie dobrym kawalkiem - Behind. Piekny vocal i wedlug mnie bardzo dobry tekst ... chwyta za serce !!! caly ATB !!

My Everything .... za kazdym razem jak to slysze mam ciarki na plecach. Piekny glos ... i sposob spiewania. Ahhh

To samo A New Day i Swept Away ... piekne utwory !!!

Tytulowy album takze sie Andre udal. Znowu nie mamy vocalu ... rozmarzyc sie jednak mozna tak jak w przypadku LA Nights.

Pozostale tracki z cd1 ktorych nie wymienilem tez sa bardzo dobre !!! Nie pisze o nich z oszczednosci klawiatury chociaz wartoby jednak bylo.

Dodam ze drugi album to poezja dla tych co lubia wylegiwac sie w cieplych krajach, o poranku z drinkiem w reku ... totalny masakryczny chillout ... nawet taka kosa jak Behind zremiksowana na spokojny utwor :))))

Świetny album ...

dzis piaty dzien wiercenia w brzuchu obsluge Empiku o nowa plyte Andre !!

WARTO !
Ostatnio edytowano 2009-05-08, 13:17 przez DJ_Valo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
DJ_Valo
-#vip
-#vip
 
Posty: 665
Dołączył(a): 2008-03-26, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Release

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron