Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Above & Beyond pres. OceanLab - Sirens of the Sea

Nadchodzace oraz wydane single, vinyle etc.

Moderator: Moderator

Postprzez Kanes » 2008-07-21, 19:36

No rzeczywiscie jest miazga :smiech: Album jakis taki dolujacy..zero energii spiewu.. z taka muza to na cmentarz !! Nie podoba mi sie wogole , jedynie "Miracle" :)
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez MAGDA » 2008-07-21, 20:11

Kani napisał(a):No rzeczywiscie jest miazga :smiech: Album jakis taki dolujacy..zero energii spiewu.. z taka muza to na cmentarz !! Nie podoba mi sie w ogole , jedynie "Miracle" :)


widze ze kradniesz czyjes wypowiedzi ;) :brawo:
MAGDA
 

Postprzez Kanes » 2008-07-21, 22:33

Bo to jest bardzo dobra wypowiedz podsumuwujaca ten album , pod ktora podpisuje sie w 100% :) Big shame i tyle ;)
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez Jichynn » 2008-07-21, 23:20

Za to okladka bardzo ladna.
Avatar użytkownika
Jichynn
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 513
Dołączył(a): 2006-12-08, 14:56
Lokalizacja: z Pomorza

Postprzez Kanes » 2008-07-21, 23:29

Chociaz na zewnatrz musi byc ladne , jak jest w srodku puste :lol:
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez MAGDA » 2008-07-22, 11:01

Kani napisał(a):Bo to jest bardzo dobra wypowiedz podsumuwujaca ten album , pod ktora podpisuje sie w 100% :) Big shame i tyle ;)

no to wydaje mi sie, ze tak sie mimo wszystko nie robi. Przynajmniej cudzyslow sie robi, jesli uzywa sie czyichs slow ;) zwlaszcza, jesli tamta osoba o tym NIE WIE. ale spox

Co do albumu.

Jestem mega zniesmaczona tym co tu uslyszalam, brak energii, gdyby kazda nute zrobic w jakims szybszym [club?] mixie byloby zdecydowanie lepiej :|

LoneLy GirL - to nuta ktora najbardziej mi sie poodba i bez przerobek nawet :)
reszta oklepana, na jedno kopyto, malo slyszalna ladna melodia, sam jakis vocal na sen. Tyle ode mnie. Czekam na rmxy nut ;]
Ostatnio edytowano 2008-07-22, 11:01 przez MAGDA, łącznie edytowano 1 raz
MAGDA
 

Postprzez B. Rabbit » 2008-07-22, 16:27

Oby wyszedl jakis rmx tej plyty, bo ten album jest kiepski, a spodziewalem sie czegos lepszego :-|
B. Rabbit
-#vip
-#vip
 
Posty: 326
Dołączył(a): 2008-04-25, 18:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Dawid » 2008-07-24, 10:45

Mam nieodparta chec skomentowac ten album, bo widze, ze kazdy 'podpisuje sie' pod kazdym. ;]

Wiec zaczynamy. :

1. Just Listen

Ciekawe Intro, dolujace pianinko juz na samym wstepie, nudna jak flaki z olejem aranzacja przed wokalem, ktory rowniez niczym nie zaskakuje.. [podobnie jak "Imagine" Armina ;] ]

2. Sirens Of The Sea

Po prostu, Uciety, Zwolniony Club Mix. jeden z najlepszych Wokali jaki kiedykolwiek slyszalem ;) (Smutnym jest fakt, ze Remixy bija na glowe Orginal, zwlaszcza Cosmic Gate)...

3. If I Could Fly

Ten utwor, jako jedyny chyba na calym krazku nastraja mnie pozytywnie. ;) Nie wyrozniajace Sie melo, Lecz swietny Wokal, okraszony (^^) Progresywnym Feelingiem. ;)

4. Breaking Ties

Glos pani Suissy na poczatku do zludzenia przypomina "Bring Me To Life" zespolu evanescence. ;) Smutne melodie, Gitarka ... usnac mozna... :-(

5. Miracle

Świetny glos, Remixy brzmia o wiele Lepiej.. Werje Downtempo psuja caly Efekt Above & Beyond...

6. Come Home

Od samego poczatku nie jest monotonnie, Mocne uderzenie od razu daje o sobie Znac ;)
Progresywny-Uplift, jesli tak to mozna nazwac, jest Boski ;) Warstwa tekstowa podczas refrenu brzmi nieco jak jakis Tani, popowy zespol... Ale nie jest zle ;)

7. On A Good Day

Po Krotkim Intro, zostajemy przprowadzeni do kolejnego progresywno-upliftowego brzmienia, Tutaj bez rewelacji ;)

8. Ashes

Jedyny 'smutny' Downtempowy utwor, ktory podoba mi sie na tej plycie ;) Świetny na zasniecie.. ;)

9. I Am What I Am


Porazka. dotad postrzegalem A&B jako swietne trancowe Trio, a Teraz ? jakies Nudnawe Breakdowny, wyjaca Justine Suissa, Lekko Zflangowany Wokal, Brzydko.

10. Lonely Girl

:-o pierwsze wrazenie po wlaczeniu utworu : Czy to jest remix inpetto ? ;]
Tekst piosenki tez taki jakis Pompujacy.. Mimo Wszystko, nie pasuje do reszty. ;/

11. Secret

Kolejny uzalajacy sie nad soba Track. W sumie pasuje do wiekszosci Plyty ;]

12. On The Beach


Fajny Tytul, i nic Wiecej.. OceanLab schodzi na Psy... :cry:

13. Breaking Ties (Flow Mix)

Jakis uzupelniacz ? :-/




Ogolem poza utworami 2,3,5 Caly Album to porazka... Uzalajace sie nad soba Tracki...
A&B nie postarali sie za Bardzo.. 4/10

Za to okladka bardzo ladna.


Z tym rowniez sie zgodze. :D


P.S. Nie ma to jak Anhken. :D


Pozdrawiam ;)
Ostatnio edytowano 2008-07-24, 10:45 przez Dawid, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Poprzednia strona

Powrót do Release

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron