Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Timbland - Apologize (Dj Lion Remix)

Moderator: Moderator

Timbland - Apologize (Dj Lion Remix)

Postprzez Lion » 2008-12-08, 20:44

[center]Timbland - Apologize (Dj Lion Remix)[/center]

Produkcja zaczela sie daaaawno, Wiosna 2008 ;) Prawie pol roku robilem swoj pierwszy kawalek z wykorzystaniem vocalu... Haha zalosne nie :P Wiem, wiem ale to wszystko przez brak czasu. Byly wakacje, chwile upadku i wzlotu, wena raz byla, raz nie... W kazdym razie, chcialem zeby wszystko choc troche przypominalo profesjonalna produkcje. I okazalo sie ze dopiero nie dawno, zaczalem konczyc ten remix tak na powaznie. Do tego czasu mialem tylko pierwsza zwrotke i pare pomyslow w glowie :P

Jakos tak czuje, ze to chyba bedzie moja ostatnia produkcja. Wiecie, za duzo czasu zabiera mi takie bawienie sie w FL. Robienie wszystkiego od podstaw, poczawszy od kicku, przez bass, po sama melodie na klawiszach, nie jest to wcale proste i szybkie. A do tego dochodzi jeszcze wykrecanie roznistych efektow i w tym wypadku tez przypasowanie vocalu. :D Wiadomo, satysfakcja potem jest niezla... , bo sobie myslisz, "bosche jestem zajebiaszczy, takie cos stworzylem sam". Nie wazne nawet ze to jakis szmelc, nawet nie do sluchania. Wazne, ze jest to twoje i masz ta satysfakcje ze udalo ci sie swoj pomysl ukonczyc, samemu, od samego poczatku. Dlatego mam nadzieje ze docenicie moja prace i napiszecie jakis komentarzyk, czy wam sie podoba, czy nie.

Na temat samego utworu ?? Tworzylem go z zamiarem, zeby przy sluchaniu mozna sie bylo pobujac, pokolysac - nie podskakiwac :D. Jest to ot takie typowe, spokojniejsze transidlo. Mam nadzieje ze sie wam spodoba i bedziecie zadowoleni. Co niektorzy pewnie beda mieli problem z przywyczajeniem sie do takiej wersji Apologize. Chcac niechcac jest to nowe spojrzenie na ten kawalek. Okiem Dj Liona ;)


Ĺťeby posluchac zapraszam tutaj --> adjlion.deathlords.pl/index.php?o ... &Itemid=47

[center]Piszcie komenty co o nim myslicie !![/center]
Ostatnio edytowano 2008-12-18, 16:52 przez Lion, łącznie edytowano 6 razy
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez B0BS0N » 2008-12-08, 21:48

Chopie powiem tak:
Produkcja dopracowana, wszystko ladnie, pieknie, ale wokal nie pasuje ;) Wywal to apologize, daj swoj tytul i bedzie git ;) bez wokalu 9/10
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Kabra » 2008-12-08, 23:51

Bardzo dobra produkcja, widac ze nad nia dlugo pracowales. Ciekawy, tajemniczy klimat, ale musze zgodzic sie z Bobsonem - wokal nie pasuje, bez niego lepiej by to brzmialo. Ewentualnie inny wokal, mniej ograny moze by sie sprawdzil. No i to wyciszenie zaczynajace sie w 5 min brzmi troszke amatorsko hmm moze tez przez ten wokal...
Avatar użytkownika
Kabra
-#850
-#850
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2008-04-29, 13:58
Lokalizacja: ...


Powrót do Produkcje/Remixy/Mashupy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron