Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Bartek Turkowyd- Trance-Mission

Moderator: Moderator

Bartek Turkowyd- Trance-Mission

Postprzez VerTax » 2008-04-14, 22:26

Uprzedzajac pytania :) :
-robione na Reasonie 4
-czas wykonania, zaledwie tydzien!!!
- wiem ze nie jest najwyzszych lotow, ale minal dopiero tydzien ;)




Bartek Turkowyd- Trance-Mission


Zapraszam do zasysania. :)
Ostatnio edytowano 2008-04-14, 22:26 przez VerTax, łącznie edytowano 1 raz
VerTax
 

Postprzez Lion » 2008-04-16, 16:25

Poczatkowa melodia mogla by byc bardziej prosta, a potem sie rozwinac... wedlug mnie :) Troche ten poczatek byl wedlug mnie za bardzo schematyczny i przewidywalny. Za to jak rozwinal sie w srodku to powstalo z tego naprawde bardzo dobre cos ^^ Fajnie potem juz sunelo, troche mi tylko ten przymulajac podklad nie odpowiadal. Nie wiem jak go nazwac basem?? Bo "zwykly" bass tez tam wyczulem :P Chodzi o to melodie przewijajaca sie od samego poczatku ;-)
Podsumowujac:
Jak dla mnie malo uzytych efektow, za bardzo rozwiniete wejscie i zamulajacy podklad w srodku. To sa minusy :D Ocenke i tak daje 6,85/10 bo juz pod koniec fajnie sie wczulem w melodie i pewnie jak bym jeszcze kilka razy posluchal to jeszcze bardziej by mi sie podobala :)
Ale nie zrazaj sie, sa gusta i gusciki. Za niedlugo ja wyjade ze swoim kawalkiem ze stajni FL Studio to wtedy bedziesz sie mogl na mnie powyzywac :D

A jeszcze cos mi sie przypomnialo :-P Ostatnio czytalem ze Daniel Kandi tez robi w Reasonie i to przy pomocy myszki !! :D Ciekawy wywiad --> aa.ftb.pl/news/57491_0_1/daniel ... a-pols.htm
POLECAM !!
Ostatnio edytowano 2008-04-16, 16:28 przez Lion, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez VerTax » 2008-04-16, 16:40

mateusz698 napisał(a):Nie wiem jak go nazwac basem??


Ja mam ostatnio jazde na takie dosc krzywe dzwieki (slucham duzo psytrance). ;) Swoja dorga dzieki za wywiad, oznacza to ze mam juz wystarczajacy sprzet aby probowac sie wybic. ;D
VerTax
 


Powrót do Produkcje/Remixy/Mashupy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron