Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Nienarodzony

Moderator: Moderator

Nienarodzony

Postprzez Tavistock » 2009-03-20, 15:46

Nienarodzony

Unborn (USA, 2009)
Horror/Thriller

Rezyseria: David S. Goyer
Scenariusz: David S. Goyer


Obsada »

Cam Gigandet
Gary Oldman
Carla Gugino
Meagan Good
Idris Elba

Premiera: KINO - 20.3.2009
Dystrybutor: KINO - UIP



Obrazek

Tresc

Bywa, ze dusza zmarlej osoby tak bardzo zostala owladnieta przez zlo, ze odmawia jej sie szansy przekroczenia bram niebios. Musi bez konca blakac sie na granicy swiatow, desperacko poszukujac nowego ciala, w ktorym moglaby zamieszkac. I czasami jej sie to udaje. Casey Beldon nienawidzi swojej matki, ktora porzucila ja w dziecinstwie. Kiedy jednak zaczynaja dziac sie wokol niej niewytlumaczalne rzeczy, Casey zaczyna rozumiec powody, dla ktorych odeszla jej matka. Dreczona koszmarami i duchem, ktory nawiedza ja co rano, dziewczyna musi zwrocic sie do jedynej osoby - rabina Sendaka - ktora jest w stanie ja wyzwolic. Z pomoca Sendaka, Casey odkrywa zrodlo rodzinnej klatwy tkwiace w przeszlosci, w nazistowskich Niemczech – ducha posiadajacego zdolnosc zawladniecia kazda zywa istota. Kiedy klatwa zostaje uwolniona, jedyna szansa dla dziewczyny jest zamkniecie drzwi do naszego swiata, ktore zostaly sila otwarte przez kogos, kto nigdy sie nie narodzil.
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez eu_lue » 2009-03-24, 00:01

Ostatnio mialem okazje ogladnac. I przyznam ze calkiem ciekawy. Zaskoczyl mnie rozwojem akcji- gdyz w wiekszosci filmow tego typu da sie ja przewidziec:D Podczas gdy tutaj zaskoczylo mnie pare motywow, mimo iz niektore watki wydaja sie zaczerpniete z innych produkcji tego gatunku. Ogolnie polecam!!!
Avatar użytkownika
eu_lue
-#400
-#400
 
Posty: 132
Dołączył(a): 2007-10-27, 17:40
Lokalizacja: KrakĂłw

Postprzez navelbina » 2009-04-05, 21:52

film jest beznadziejny, nudny, plytki, zero akcji i napiecia, a im dluzej sie go oglada tym bardziej robi sie zabawny. ja za ten film dalabym 3+ to i tak bardzo wysoko a i tylko ze wzgledu na dobrze zrobiony trailer. zreszta nie mam bladego pojecia co w tym filmie robi oldman. dla mnie to zostanie zagadka. i wiem juz teraz dlaczego film reklamowany byl dupa glownej bohaterki - bo niestety nic ciekawszego do zaoferowania nie mial. dla mnie zenada.
Avatar użytkownika
navelbina
-#850
-#850
 
Posty: 358
Dołączył(a): 2008-01-27, 23:44
Lokalizacja: b-stok

Postprzez bartuś » 2009-04-18, 13:13

bylem na tym w kinie i zamiast bac sie, wszyscy sie smiali :lol: xDDD
film jest strasznie sztuczny - jak horror z lat 80. ;p

dla mnie 5/10 nie polecam ;//
Avatar użytkownika
bartuś
-#150
-#150
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2008-11-10, 11:14
Lokalizacja: Katowice

Postprzez CaLi » 2009-04-19, 09:43

navelbina napisał(a):film jest beznadziejny, nudny, plytki, zero akcji i napiecia,



ja bardzo lubie horrory ale jak przeczytalam o czym to jest to nawet nie musze isc do kina bo pomyslalam to samo co Ty.
I jeszcze ktos wyzej napisal ze fabula zaczerpnieta z innych filmow i o dziwo tez mi sie tak wydaje;P
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez rogewlem » 2009-04-22, 20:19

Nie polecam - dziekuje
Avatar użytkownika
rogewlem
-#30
-#30
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2008-05-01, 18:46
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Premiery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości