Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Richard Durand - Always The Sun

Forum ukryte ;) Zawiera artykuly, recenzje, teksty, wyswietlane na portalu http://www.asot.pl/portal.htm

Moderator: Moderator

Richard Durand - Always The Sun

Postprzez Dawid_Es » 2009-05-05, 11:52

Obrazek
Po dlugiej przerwie powracam. Przerwa spowodowana zostala wieloma czynnikami. Poczawszy od szkoly, ktora w wydatny sposob pozera czas oraz fakt, ze przez ostatnie trzy tygodnie porzucilem trance na rzecz house’u. Nie mam tu na mysli progresywnych brzmien. Chodzi bardziej o klimaty zblizone do Freemasons (Phats&Small), starego Boba Sinclara. Powrocilem jednak! A na trance’owa sciezke powiodlo mnie nowe wydawnictwo od Magik Muzik, czyli Always The Sun od Richarda Duranda.

Nowa produkcje od Duranda bez najmniejszych skrupulow moge nazwac: hitem. Oczywiscie nie tym eskowym, bo szanse na to, ze utwor ten pojawi sie w stacjach komercyjnych o zasiegu Eski, sa raczej znikome. Chociaz - kto wie? Gdyby utwor ten wydany zostal przez Armina van Buurena, czy DJ’a Tiesto dlugo na to czekac bysmy nie musieli.

Powracajac juz do bohatera tej notki, czyli Always The Sun. Aktualnie widac forme zwyzkowa produkcji z wokalami. Na roznorakich trackerach, gdy pojawi sie tag “vocal trance” utwor natychmiast pochlaniany jest przez szeroka rzesze internautow. Gdy produkcja pozbawiona jest vocalu, predko robi sie z jej udzialem mash-up, a do pieknej lini melodycznej i bass-line’u dodaje sie rownie piekny wokal. Durand takze wydal utwor z wokalem. Cale szczescie jednak, ze na tym singlu pojawil sie takze Dub Mix, ktory moim skromnym zdaniem zaszczyci swoja obecnoscia wszystkie istotne komplikacje podsumowujace rok 2009. Powiem wiecej, gdyby Always The Sun wydane zostalo w ostatnim kwartale roku, staloby sie moze nawet “Track of the Year”.

Oprocz wersji oryginalnej, radiowej i dub’owej znajdziemy rowniez remiks Rogera Shaha. Fani Shaha z pewnoscia beda usatysfakcjonowani ta wersja. Mnie jednak Roger sie juz troche przejadl.

Na koniec pozostawilem Fall Down Mix, czyli kwintesencje dub’owej wersji z dodatkiem wokalu. Mimo wszystko wole te produkcje pozbawiona meskiego glosu.

Dlugo na cos takiego czekalem. Ciesze sie, ze wlasnie ten singiel przypomnial mi, ze oprocz house’u jest jeszcze trance.

Richard Durand - Always The Sun (MM 864-0)
1. Always The Sun (Original Mix) (7:00)
2. Always The Sun (Dub Mix) (7:41)
3. Always The Sun (Fall Down Mix) (9:55)
4. Always The Sun (Radio Edit) (3:06)
5. Always The Sun (Roger Shah Remix) (7:49)

Ĺšrodlo: ilovetrance.wordpressa
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Powrót do Portal

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron