Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Nitrous Oxide prezentuje 10 perelek

Forum ukryte ;) Zawiera artykuly, recenzje, teksty, wyswietlane na portalu http://www.asot.pl/portal.htm

Moderator: Moderator

Nitrous Oxide prezentuje 10 perełek

Postprzez Joy » 2009-04-08, 21:52

Krzysztof Pretkiewicz znany jako Nitrous Oxide to nasz najlepszy trancowy towar eksportowy. Dawno juz dolaczyl do swiatowej elity producentow, w dodatku kazdym kolejnym wydawnictwem potwierdza talent i nieslabnaca forme. Juz w majowym numerze polskiego DJmaga znajdziecie wywiad z Above & Beyond, w ktorym przeczytacie co sadza oni na temat polskiego producenta i didzeja. Jak twierdzi Krzysztof- nie bylo mu latwo uzbierac 10 godnych aktualnych kawalkow, bo nie jest dzis latwo znalezc prawdziwe perelki. Ale sie postaral i oto efekt.

Obrazek

1. 3rd Moon - Monsun [ASOT]
Nasza najnowsza produkcja, ktora juz niebawem ukaze sie nakladem A State Of Trance Armina van Buurena. Gralem to juz pare razy poza granicami Polski i reakcja ludzi jest po prostu nie do opisania! Jestem dumny z tego kawalka i mam nadzieje ze Wam tez przypadnie do gustu :) Zreszta zobaczcie sami jak zabrzmial na Tegorocznym Trance Energy.

2. Nitrous Oxide - Magenta [Anjunabeats]
To taka moja obecna wizytowka :)

3. Sunny Lax - Reborn [Anjunabeats]
Kolega z Wegier powraca z bardzo smacznym kaskiem. Dynamiczny swingujacy bassline i epicka melodia a do tego pociete wokale, swietnie uzupelniajace calosci. Idealny kawalek na rozpoczecie seta. Wyznawcom klasycznych trancowych brzmien moze spodobac sie moja wersja tego numeru.

4. Above & Beyond pres. Oceanlab - On A Good Day [Above & Beyond Club Mix] [Anjunabeats]
Czasami na duzych imprezkach ludzie lubia sobie pospiewac. Takze w Polsce to zaczyna stawac sie standardem. Pamietam impreze w poznanskiej Arenie w 2004 roku, kiedy wspolnie ze znajomymi podspiewywalismy sobie niektore kawalki a ludzie patrzyli sie na nas jak na idiotow. Na szczescie czasy sie zmieniaja:))

5. Fast Distance - Pacifica (Temple One Remix) [Monster Digital]
Przepiekny utwor! Pewnie zlosliwi powiedza ze to juz bylo setki razy, ale jak dla mnie to moze powstac jeszcze 500 podobnych kawalkow. Prawdziwi milosnicy takiego trancu pewnie przyznaja mi racje ;)

Obrazek

6. Mike Sonar - Beyond The World (Original Mix) [Infrasonic]
Jedna z lepszych EPek jakie otrzymalem w tym miesiacu to produkcja goscia z Chodziezy. Przepiekna melodia i doskonaly dobor brzmien. Jesli mamy byc dumni z polskich produkcji to to jest wlasnie jedna z nich!

7. Cressida - Onyric (Stoneface & Terminal Remix) [Euphonic]
Tego kawalka na pewno nie musze przedstawiac ludziom, ktorzy sledza na biezaco to, co jest grane obecnie przez najpopularniejszych dj-ow na swiecie. Polecam!

8. Haylon - Starfighter (Observer & Heatcliff remix) [Solaris Recordings]
Dla niektorych odswiezane kotlety nie smakuja za dobrze. Jak dla mnie ten kawalek to istny rarytas! Bassline powala.

9. Dave Horne meets Econu - Moments (Danny Powers Remix) [Nu-Depth Digital]
Takie utwory jak ten, okresla sie mianem klasycznych...

10. Firestorm pres Coll & Tolland - Redemption (Cressida Remix) [Alter Ego]
Mysle ze to idealny kawalek na wakacje. Melodia przypominajaca nieco starsze trancowe kosy, bardzo przyjemny, gleboki bassline a do tego przepiekny breakdown z polamanym beatem, do zludzenia przypominajacym ten z kultowego ‘Offshore’ Chicane'a

Ĺšrodlo: ftb.pl
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron