Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Ashley Wallbridge

Forum ukryte ;) Zawiera artykuly, recenzje, teksty, wyswietlane na portalu http://www.asot.pl/portal.htm

Moderator: Moderator

Ashley Wallbridge

Postprzez Dawid_Es » 2009-04-03, 15:27

Moja przygoda z tym angielskim producentem rozpoczela sie od utworu New Moonlight. Ta progresywna produkcja od razu wpadla mi w ucho. Podobnie zreszta ja Mosquito, Omega czy Spirits. Wlasciwie ciezko okreslic co tworzy Ashley: Progressive Trance, czy moze Progressive House?

Obrazek

Bardziej przychylalbym sie do pierwszej opcji. Szczegolnie po ostatnich produkcjach wchodzacych w sklad epki Definitive Volume 5. Trudno w pelni scharakteryzowac muzyke mlodego anglika. Z pewnoscia warto rzec, iz jest to cos oryginalnego. Jedynego w swoim rodzaju? Podobnie jak z Deadmau5em, ktorego, albo mozna pokochac, albo znienawidzic.

Od wczoraj, w sporych ilosciach, pochlaniam Overture. Poczatkowo utwor ten obil sie szerokim echem i nie zwrocil mojej uwagi. Jednak po glebszym wsluchaniu zmienilem na jego temat zdanie. Wiodacy motyw skojarzyl mi sie z tworczoscia Prydy. Stare, elektroniczne dzwieki, jak te ze starych konsol typu Pegasus (podobni jak w Muranyi – Prydy) i silna linia basowa swietnie ze soba wspolgraja. Utwor choc nie ma takiego „zeba” jak Harrier, z pewnoscia moze porwac do tanca, a co najwazniejsze, bardzo pozytywnie nastraja.

Wspomnialem juz o Harrier, czyli wczesniejszej produkcji Ashleya. Mielismy okazje ja uslyszec w audycji Armina van Buurena (ASOT 382 – swoja droga jeden z lepszych ASOTow ostatnimi czasy). Utwor ten zyskal aprobate nie tylko holendra. Markus Schulz umiescil Harrier w Global DJ Broadcast Top 15 - March 2009. Jedyne co powiem na temat tej produkcji to to, iz jest ona bardzo mocna, energiczna i wraz z New Moonlight i Overture tworzy moje osobiste TOP 3 tworczosci Ashleya Wallbridga.

Ĺšrodlo: ilovetrance.wordpressa
Ostatnio edytowano 2009-04-03, 15:33 przez Dawid_Es, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron