Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Niemila Sytuacja

Czyli rozmowy totalnie na wszystkie tematy. :)

Moderator: Moderator

Niemiła Sytuacja

Postprzez Rogal » 2009-01-24, 01:38

[center]Nie jest to zadna forma prowokacji i zbudzenia w jakims imieniu zlosci na jakielkolwiek osobie zwiazanej z forum i po za nim tylko interesuje mnie jedna sprawa nagle z nikad na moim profilu na ftb.pl pojawil sie wpis w ksiazce gosci od nieznanej mi osoby o nicku kostekteam ktora obrazila obraza slowna asot.pl Niewiem czy ta osoba miala jakies powiazania z forum wczesniej i jaki to ma moj zwiazek w to ze akurat na moim profilu na ftb.pl pojawil sie taki wpis skoro nie znam tej osoby a tym bardziej nie wiem skad ta osoba wie ze jestem forumowiszem asot.pl Jestem tu od ponad roku i jednak dbam o dobro forum i jego imienia jest mi tu dobrze ...i wszelkie tego typu sytacje sa dla mnie nie zrozumiale mozliwe ze cos wydarzylo sie wczesniej na forum asot.pl przed moja rejestracja

Link Do Mojego Profilu Ftb.pl[/center]
Ostatnio edytowano 2009-01-24, 01:42 przez Rogal, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez VerTax » 2009-01-24, 01:47

Hehe, ogolnie rzecz biorac opinia asota jako merytorycznego forum o muzyce trance jest marna. :) Bardziej jestesmy postrzegani jako warezownia (stad tez moje marzenie, aby dzial download zamknac...). Dlatego tez nie bierz tego do siebie osobiscie, lub tez jakoby to byla Twoja wina. :) Przyzwyczajaj sie do takich opinii. :P
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez han350 » 2009-01-24, 12:07

ale co bedziesz sie tym przejmowal Rogal... po co to? to ze niektorzy nie potrafia zatrzymac w sobie tego co mysla, sa chamscy lub robia to z kto wie jakich powodow to ich sprawa... Pokazujac jacy sa i wyrabiaja opinie o sobie a jaka ona bedzie to co nas obchodzi... Nie zobacze dokladnie tego wpisu bo nie mam konta w tym portalu no po tym co napisales chyba nie potrzeba nic wiecej. Rownie dobrze ja moge powiedziec ze jakis tam portal jest do niczego nigdy go nie ogladajac... Ale po co mi sie osmieszac? Zapomnij o tym bo po co to wszystko...
Ostatnio edytowano 2009-01-24, 12:08 przez han350, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Kabra » 2009-01-24, 19:25

To wojtazz, dostal kilka razy bana i teraz wszedzie takie rzeczy wypisuje. Jak dziecko ktoremu zabrano zabawki ;) Nie przejmuj sie :P

VerTax napisał(a):stad tez moje marzenie, aby dzial download zamknac...

+1, poprawila by sie opinia forum, mozna by zrobic jakis dzial do dyskusji o muzyce i zniklyby te wszystkie posty "sprawdzam / fajna nuta". No ale to raczej nierealne :/
Avatar użytkownika
Kabra
-#850
-#850
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2008-04-29, 13:58
Lokalizacja: ...

Postprzez dragodegovia » 2009-01-24, 20:44

a co mi tam... dodalem mu tez komenta bo mnie ten czlowiek osobiscie denerwowal- VerT
Ostatnio edytowano 2009-01-24, 21:10 przez dragodegovia, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
dragodegovia
-#1400
-#1400
 
Posty: 523
Dołączył(a): 2007-05-16, 12:06
Lokalizacja: Krotoszyn

Postprzez Jichynn » 2009-01-24, 21:22

VerTax napisał(a):Hehe, ogolnie rzecz biorac opinia asota jako merytorycznego forum o muzyce trance jest marna. :) Bardziej jestesmy postrzegani jako warezownia (stad tez moje marzenie, aby dzial download zamknac...). Dlatego tez nie bierz tego do siebie osobiscie, lub tez jakoby to byla Twoja wina. :) Przyzwyczajaj sie do takich opinii. :P


Kazdy zgrywa swietoszka i wiesza psy na naszym forum ze warezownia, a zaloze sie ze kazdy jeden piraci na roznego rodzaju tranceroltach i innych wszelakich zrodlach. Byc moze nawet nie kupili ani jednego utworu w ciagu roku. I jacy to oni wielce oburzeni. Gdybym byl tam zarejestrowany to bym wygarnal prawde co niektorym. Ale moga to zrobic ci, co sa zarejestrowani.
Avatar użytkownika
Jichynn
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 513
Dołączył(a): 2006-12-08, 14:56
Lokalizacja: z Pomorza

Postprzez Joy » 2009-01-24, 21:53

Kabra napisał(a):To wojtazz, dostal kilka razy bana i teraz wszedzie takie rzeczy wypisuje. Jak dziecko ktoremu zabrano zabawki


Powiem tyle, masz racje... sprawdzilem po dacie urodzin. Ja bym sie nie przejmowal takimi wyrzutkami. Jesli mu to sprawia przyjemnosc, to niech sie dziecko nacieszy. Przykro, ze takie sytuacje odbijaja sie na naszych userach, za co przepraszam w imieniu administracji wszystkie osoby, ktore zostaly obrazone przez ta osobe.
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez VerTax » 2009-01-24, 23:58

Joy napisał(a):Powiem tyle, masz racje... sprawdzilem po dacie urodzin.


Hehe, no przyszedl mi on do glowy, ale nie jestem pasjonatem oskarzen, tym bardziej ze z gownem sie nie bije :P
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kabra » 2009-01-25, 00:05

Ja tam zadnego sledztwa nie robilem, skojarzylem po zdjeciu z tym balonem podpisanym przez Armina, bo wielokrotnie spamowal tym zdjeciem SB ;)
Avatar użytkownika
Kabra
-#850
-#850
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2008-04-29, 13:58
Lokalizacja: ...


Powrót do Piaskownica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron