Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Ksiazki, ktore warto przeczytac.....

Wszystko o uzytkownikach forum. Zapraszamy do przywitania sie i napisania kilku slow o sobie :)

Moderator: Moderator

Postprzez B. Rabbit » 2008-10-13, 21:14

duBka napisał(a):no a teraz pachnidlo.... :-)

Jak dla mnie przyjemnie sie czytalo. Musze powiedziec, ze zapachy w tej ksiazce sa tak precyzyjnie opisane, ze kazdy z nich mozna sobie wyobrazic. Ksiazka w magiczny sposob przenosi czytelnika w swiat zapachow.
B. Rabbit
-#vip
-#vip
 
Posty: 326
Dołączył(a): 2008-04-25, 18:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Franzi » 2008-10-19, 11:07

Ostatnio mam straszna zajawe na czytanie ksiazek :-) Zamiast lektur pochlaniam inne. Na wtorek mam przeczytac Dziady :| Uwielbiam czytac ale Dziady to juz przesada :]
Pare ostatnio przeczytanych ksiazek. Polecam wszystkie :]
1.Barbara Rosiek – „Pamietnik narkomanki”
Zapis autentycznych przezyc dziewczyny, dzis juz kobiety, ktora przeszla przez pieklo uzaleznienia i ktorej - jako jednej z nielicznych - udalo sie zwyciezyc nalog.
2.Marina Lewycka – „Dwa domki na kolkach”
Przezabawna komedia o imigrantach z Polski i Ukrainy ktorzy w Anglii pracuja na zbiorze truskawek (poczatkowo) a potem spotyka ich wiele smiesznych przygod.
3.Joanna Chmielewska – „Babski motyw”
Rowniez bardzo smieszna ksiazka, tyle ze od polowy zaczyna sie robic nudna bo mozna sie domyslic zakonczenia.
4.Dan Brown – „Anioly i Demony”
5.Jean Sasson– „Majjada, kobieta Iraku”
6.Khady – „Okaleczona”
Slabo mi bylo jak w ksiazce kobieta opisywala jak ja obrzezali :/ Okropne, w ogole cala ta ksiazka jest szokujaca. Dopiero po takich lekturach zaczyna sie doceniac to co sie ma ;)
Avatar użytkownika
Franzi
-#1400
-#1400
 
Posty: 418
Dołączył(a): 2008-05-06, 12:43
Lokalizacja: Silesia

Postprzez lookazh » 2008-10-25, 17:06

Ja polecam horrory Mastertona. Sa bardzo sugestywne, dzialaja mocno na wyobraznie. Sa tez nierzadko mocno erotyczne, co niektorych moze zachecic ;]

Ostatnio przeczytalem "Rytual". Mocna rzecz, moze byc dla niektorych zbyt obrzydliwa, ale jesli ktos lubi klimat chirurgiczny, to polecam ;)
lookazh
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2008-02-24, 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Piochu » 2008-11-13, 23:47

CaLi napisał(a):
Harlan Coben - Niewinny
[url=aimg401.imageshack.us/img401/3602/80513753wq4.jpg] Obrazek[/URL]

Tytul oryginalu:
THE INNOCENT
Wydawnictwo:
Albatros , Czerwiec 2007
ISBN:
978-83-88722-34-9
Liczba stron:
416
Wymiary:
130 x 205 mm
Sprawdz inne tytuly:
Harlan Coben

Dziewiec lat po wyjsciu z wiezienia Matt Hunter nadal wraca myslami do owego strasznego wieczoru, kiedy w przypadkowej, niesprowokowanej przez siebie bojce zabil czlowieka. Wydarzenie to kladzie sie cieniem na jego zyciu i relacjach rodzinnych... ale w koncu wszystko ponownie zmierza ku szczesliwej, ustabilizowanej przyszlosci. Świezo poslubiona, piekna, kochajaca go zona Olivia spodziewa sie dziecka, kariera prawnicza Matta nabiera rozpedu. Wydaje sie, ze nic nie zakloci ich idylli -do czasu, kiedy decyduja sie kupic telefony komorkowe wyposazone w funkcje przekazu wideo. Kilka godzin po sluzbowym wyjezdzie Olivii do innego miasta, na komorce Matta pojawia sie wiadomosc wyslana z telefonu zony: na krotkim filmiku widac Olivie i nieznanego mezczyzne w pokoju hotelowym...



Wladnie zaczalem to czytac narazie jestem w 1/4 ksiazki i stwierdzam ze jest swietna :D

A co ja polecam, w zeszlym tygodniu przeczytalem Hannibala tez swietna ksiazka :)
Ostatnio edytowano 2008-11-13, 23:48 przez Piochu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez JADD » 2009-03-22, 20:05

to moja kolej:-)
Mario Puzo-Ojciec Chrzestny ta ksiazke czytalem ze 5 razy i jeszcze mi sie nie znudzila ,opowiada ona o porachunkach mafii nowojorskich i honorze ,zdradzie ,milosci.
Mario Puzo-Sycylijczyk ksiazka ta opowiada o mlodym czlowieku ,ktory przeciwstawil sie prawu dzialajacemu na reke mafii .
Mark Winegardner-Powrot Ojca Chrzestnego kontynuacja sagi nie tak dobra jak ta od Puzo ,ale godna uwagi.
Mark Winegardner-Zesmsta Ojca Chrzestnego-zdecydowanie najlepsza z kontynuacji:-)
James Fenimore Cooper-Ostatni Mohikanin nastepna ulubiona powiesc o przygarnietym przez indian bialym chlopcu ,ktory zostaje ostanim z plemienia.
Avatar użytkownika
JADD
-#850
-#850
 
Posty: 275
Dołączył(a): 2008-02-02, 21:10
Lokalizacja: z EnTrance

Postprzez mario559 » 2009-05-22, 10:32

Zgadzam sie w 100 % z Gomezem, Wiedzmin to pozycja dla fana fantasty jak najbardziej obowiazkowa. Polecam sage wiedzmina z opowiadaniami oraz Trylogie husycka tego samego Autora ;)
Ostatnio edytowano 2009-05-22, 10:33 przez mario559, łącznie edytowano 2 razy
mario559
-#850
-#850
 
Posty: 222
Dołączył(a): 2009-01-14, 16:17
Lokalizacja: Zduńska Wola

Poprzednia strona

Powrót do O nas

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron