Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Fotografia

Fotki, Zdjecia z ktorych jestesmy dumni itp...

Moderator: Moderator

Postprzez FLAJ » 2008-12-01, 16:12

ladne zeby :) a na dwoch ostatnich zdjeciach, myslalam ze Twoj jezyk to truskawka :lol: w sumie na 4 i 6 zdjeciu, bo 5 mi sie nie chce wyswietlic;/ krzyzyk jest;/
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez han350 » 2008-12-01, 16:48

No to koniec dobre czas na troche krytyki^^ :P

Z poprzedniej strony to z dymem z ust- niby ok ale w prawym dolnym rogu mala czesc twarzy jest ciemna... (wiem drobnostka ale wazna!) i ogolnie jakos nie wiem nie przyciaga to zdjecie moze lepiej jakby w ogole nie bylo widac nosa bo tak to chyba psuje...


To z winogronami ciekawy pomysl i dobre wykonanie tylko moglas wlaczyc lampe tak aby byl normalny jasny winogron na bardzo jasnym tle (ale to zalezy od gustu i nie gwarantuje ze by to bylo dobre rozwiazanie ;) ale mozesz sprobowac nastepnym razem:) )

To z piwem... Ciekawe ale moze lepsze by bylo gdyby podniesc wyzej obiektyw i nie pokazywac dloni?

Nastepne portretowe troche przeswietlone. tzn ani nie jest calkiem jasne ani dobrze doswietlone wiec nie wiem co to mialo byc :P

Ta perspektywa jest super tylko niepotrzebna w niej glebia ostrosci a to niszczy efekt tej perspektywy poniewaz postac drugoplanowa jest rozmazana...

--


Te tutaj spoko tylko gdzieniegdzie niedoswietlone tez... Trzeba bylo zastosowac dodatkowe oswietlenie, lampa takim zdjeciom nie podola poniewaz rzuca swiatlo tylko z jednej strony:)

--

No to chyba wszystko :P Krytyki koniec ;P Wiem czepiam sie szczegolow ale chyba to Ci sie przyda i nastepnym razem nie bedzie takich bledow ;P
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez FLAJ » 2008-12-01, 17:07

han350 napisał(a):To z piwem... Ciekawe ale moze lepsze by bylo gdyby podniesc wyzej obiektyw i nie pokazywac dloni?


odczep mi sie od tej butelki :D i w ogole skad wiesz, ze to jest dlon? :hyhy: :lol: (a w ogole z dlonia wlasnie lepsze, i to morze w oddali............) :D :D nie marudz :D
Ostatnio edytowano 2008-12-01, 17:09 przez FLAJ, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez han350 » 2008-12-01, 17:24

FLAJ napisał(a):
han350 napisał(a):To z piwem... Ciekawe ale moze lepsze by bylo gdyby podniesc wyzej obiektyw i nie pokazywac dloni?


odczep mi sie od tej butelki :D i w ogole skad wiesz, ze to jest dlon? :hyhy: :lol: (a w ogole z dlonia wlasnie lepsze, i to morze w oddali............) :D :D nie marudz :D



Hahaha wiedzialem ze tak bedzie ;P uderz w stol a nozyce sie odezwa ;P hehe tylko czekalem az napiszesz ze marudze :P :hyhy: No nie wiem ja mowie co uwazam z tego co juz sie nauczylem o fotografii :P
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez FLAJ » 2008-12-01, 20:15

han350 napisał(a):Hahaha wiedzialem ze tak bedzie uderz w stol a nozyce sie odezwa hehe tylko czekalem az napiszesz ze marudze No nie wiem ja mowie co uwazam z tego co juz sie nauczylem o fotografii


skad wiedziales, ze tak napisze ? :D wrozko :) to byl tylko taki zart, ale sie uczepiles jednego z moich ulubionych zdjec Emilki :P nie wolno tak, wrzuc swoje :P ja chetnie skrytykuje cwaniaku maly :P
Ostatnio edytowano 2008-12-01, 20:16 przez FLAJ, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez han350 » 2008-12-01, 21:01

No wiedzialem bo widzialem ze Ci sie podoba to zdjecie ;P I ze od razu bedzie jazda jak skrytykuje ;P heh :P Co nie wolno?? ;P Emilce rady sie przydadza :P Odjecie spoko ale jak Jej tak bedziesz slodzic Flajka to w kompleksy wpadnie i co :P A jak napisze kilka rad to nastepne zdjecia beda lepsze :P

A swoich nie wrzucam bo dla siebie jestem tak surowy ze kazde jest do niczego wg mnie :P xDD Jak w koncu mi sie uda jakies z ktorego bede zadowolony to wrzuce :D

I sama jestes mala ;P hehe :P
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez FLAJ » 2008-12-01, 22:17

han350 napisał(a):Jej tak bedziesz slodzic Flajka to w kompleksy wpadnie i co

Chyba chciales napisac w Samozachwyt :lol: a nie kompleksy, to przez Ciebie wpadnie w kompleksy ! przez Twoja krytyke :P :P :P

han350 napisał(a):A swoich nie wrzucam bo dla siebie jestem tak surowy ze kazde jest do niczego wg mnie

wrzucaj, wrzucaj, bo masz talent, tylko niech Ci sie chce :)

han350 napisał(a):I sama jestes mala hehe

na pewno nie mniejsza od Ciebie :D
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez CaLi » 2008-12-02, 09:52

POwiem Emilka zdumiewasz mnie coraz bardziej tymi fotami:)
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Emilcięn » 2008-12-02, 12:43

po pierwsze jak robisz funkcje makro z lampa o obiektyw jest dosc spory zawsze ale to zawsze bedzie zaslanial pewna czesc chyba ze ktos ma aparat wielkosci malej pipidowy....a nie mam takiego aparatu ze potrafi robic makro bez lampy w totalnej ciemnicy :)

winogrona robilam jeszcze starszym aparatem. funkcja auto...czyli samo sie dopasuje czy ma byc lampa czy nie :) Jakbym dala lampe niebo bylo by przeswietlone a tak widac jak golym okiem... stawiam na naturalnosc!

Dlon miala byc taki zamiar kontrast do zieleni...

Przeswietlone i takie mialo byc....skupione raczej na osobie niz na widokach ktore juz kazdy zna :) I wydobywa glebie odbicia w okularach mojej osoby ;) Calkiem przypadkowe i na moje wyszlo niezle...

Co do osoby drugoplanowej rozmazana bo funkcja makro taki zamiar :)

~~~~

Ostatnie... wychodza z ciemnego tla...czyli tajemnicze. Zabawa cieniami ktora uwielbiam...i to niezmiernie cieple swiatlo :) Oswietlenie popsulo by te zdjecia uwierz mi. Ale widocznie masz inne wizje niz ja :)
~~~~

Dzieki za ocene ale chyba wyjasnilam wszystko. Nie traktuj tych zdjec zbyt powaznie jakos bo to tylko amatorka, ciagle sie ucze. Nie mam mozliwosci popisania sie na cyfrowce...przyjdzie z czasem :) Ale jak jakies watpliwosci pisz :)
Ostatnio edytowano 2008-12-02, 12:44 przez Emilcięn, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez han350 » 2008-12-02, 18:40

Obiektyw zaslania.... W to mi sie nie chce za bardzo wiezyc no ale ok ;P u mnie zaslania jak zaloze tulipana :P a chociaz makro to mozliwe.... A jak lampa tak robi to gdy z zdjecia w domu bierzesz lampki i oswietlasz obiekt ;)


No dobra reszte jakos wytlumaczylas moze to widzisz inaczej no ok;) Moze troche inaczej bym to zrobil z tym przeswietleniem no ale kazdy lubi co innego ;) Ja uwielbiam bawic sie z glebia ostrosci i dlugim czasem naswietlania co daje efekt rozmazania ;) Co do aparatu to cyfrowka (przynajmniej moja) mam te same opcje jakie w lustrzance tyle ze jakosc zdjec inna i niektore funkcje nie sa tak rozszerzone.

Hehe to myslisz ze ja po studiach fotograficznych jestem?? hahaha :P poczytalem tylko troche :) jak chcesz to moge Ci podac link do artykulow z nich naprawde duzo sie nauczysz bo sa pisane przez specjalistow z przykladami ;)

~~~~

Flajka a skad wiesz czy nie jestem wiekszy :P
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Emilcięn » 2008-12-02, 19:41

no to nie musisz wierzyc tlumaczyc sie nie musze :) wybacz nie mam przenosnej lampki, a nie bede tachac wielkiej stojacej po to by zrobic jedno zdjecie spontanicznie w takiej desperacji nie jestem :lol:

gratuluje takiej cyfrowki. Moze jakbym widzialam Twoje zdjecia wiedzialabym co masz na mysli, ale skoro sam uwazasz ze sa slabe to ja juz sama nie wiem co myslec o Twojej krytyce :) Liczy sie bardziej praktyka niz teoretyczna wiedza fotograficzna wedlug mnie :)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez han350 » 2008-12-02, 20:25

Nie no wiesz moje zdjecia moze i sa dobre ale w moich oczach wszystko co zrobie jest do niczego :P No moze prawie wszystko :P A teoria tez sie przydaje ;) Mam pomysl na fotke tylko nie moge jej wykonac... Potrzebuje modela (najlepiej modelki:P ). To ma byc zdjecie portretowe a za postacia chce uwiecznic ruch uliczny przy dlugim naswietlaniu czyli postac bedzie ostra a za nia beda rozmazane swiatla samochodow (co bedzie wygladac jak biale kreski pewnie wiecie jak wyglada ten efekt) :hyhy:

Ja nie za bardzo przykladam uwagi do tego co fotografuje tylko jak fotografuje. Lubie Bokeh i takie jakby ruchome zdjecia przez dlugie naswietlanie.
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Franzi » 2008-12-02, 20:44

han350 napisał(a):Potrzebuje modela


Wpadaj do Bytomia moge byc twoja modelka :mrgreen:
Avatar użytkownika
Franzi
-#1400
-#1400
 
Posty: 418
Dołączył(a): 2008-05-06, 12:43
Lokalizacja: Silesia

Postprzez han350 » 2008-12-02, 20:52

DO Bytomia mowisz... hmm... Czekaj nie wiem w ferie na pewne pojade do kuzyna to bede w Bytomiu :P A w jakiej dzielnicy mieszkasz?? :P ja przesiaduje na Łagiewnikach :P
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Franzi » 2008-12-02, 20:56

Ooo Łagiewniki to rzeczywiscie jakas dzielnica Bytomia :D ale nawet nie wiem gdzie to jest, umowimy sie w centrum ;D chociaz Bytom brzydkie miasto :> wiec nie ma co fotografowac :mrgreen:
Avatar użytkownika
Franzi
-#1400
-#1400
 
Posty: 418
Dołączył(a): 2008-05-06, 12:43
Lokalizacja: Silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza Galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron