Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

GlobalTrance Dj Competition

Nadchodzace utwory, ankiety, wydarzenia ze swiata muzyki i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez Stephansky » 2009-01-31, 15:40

Tak, tylko jak taki shoutcast zrobic...? Bo ja nie mam zielonego pojecia... A idea jak najbardziej trafiona ;-)
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez Kanes » 2009-01-31, 16:04

Spokojnie najpierw zajmijmy sie dobrze projektem "Asot.pl Trance Selection" , a dopiero pozniej pomyslmy o tym ;)
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez B0BS0N » 2009-02-01, 21:16

01. Garrett
02. ELLE
03. KD3
04. Raptorek
05. Feles aka DJ Piotr

06. Jerry Mate
07. The Eye
08. Calderon Levi
09. Deep In Calm
10. Anthony Bright

11. Arnesto
12. Gudowski
13. Dj Vice
14. Marrel
15. Asteski

16. Dj Lion
17. MoonRaker
18. B0BS0N
19. Bober
20. Mike Noir

I tu wyplynelo, ze ten konkurs jest dla beki :] Pierwsza 10 to "klika" z GT :) Nic dodac, nic ujac :) Okazalo sie tez, ze 63 sety na jeden tak malo popularny konkurs to za duzo. Nikomu nie chcialo sie sluchac wszystkich ;) Kto sie dobrze rozreklamowal ten byl wyzej :)
Ostatnio edytowano 2009-02-01, 21:17 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Asteski » 2009-02-01, 21:20

Jak bedzie konkurs na sety tutaj to dajcie znac ktos na gg :) A co do konkursy GT - zal.
Avatar użytkownika
Asteski
-#vip
-#vip
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-29, 12:29
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Lion » 2009-02-01, 21:38

Ten konkurs to jedna wielka paranoja :evil: Pierwsza dziesiatka to kolko wzajemnej adoracji. Dobra mniejsza oto... pierwsza piatka - ani jednego prawdziwego Trance'owego seta. Uczestniczylem w czacie przez te kilka dni jak byly podawane wyniki i wszyscy jednoglosnie caly czas mowili: Garret bedzie mial pierwsze... i tak w kolko. Wiecie ja bym tez tak myslal jesli to bylbym konkurs tylko dla prog-house i ambient secikow. Ale jak bylo widac, wiekszosc ludzi na tym forum, wlasnie taka muzyke slucha, wiec nie ma sie co dziwic. Osobiscie taka muzyke tez nawet lubie od czasu do czasu, dlatego secik Garretta nawet przypadl mi do gustu, ale juz sety Felesa, Elle i KD3... pfff najlepiej bez komentarza :) Nie wiem czy bede startowal w nastepnej edycji... moze sie skusze jesli podziela to na odpowiednie gatunki muzyczne.
Ostatnio edytowano 2009-02-01, 21:40 przez Lion, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez Iv » 2009-02-01, 23:01

Wiecie co jestescie po prostu niepowazni. Czy to ma byc rewanz dlatego ze nie zajeliscie zadnego miejsca? Po prostu smieszne jest wasze zachowanie. Pokazuje tylko wasz poziom. Po co braliscie w takim razie udzial skoro to takie zalowe jest co?

Jestescie niepowazni. Wszyscy musieli sie rejestrowac na forum.
I nic nowego ze kazdy sie zna. Tak samo jest na tym forum. Jak sie poznaliscie ? na eventach. To samo jest GT. Kolko wzajemnej adoracji hahahahaha padlam normalnie. To LUDZIE glosuja. Mogliscie tez pospraszac znajomych zeby glosowali na wasze sety i wtedy byloby wszystko git.

Ten konkurs jest zabawa, podkreslam ZABAWĄ.

A Ty lion jestes po prostu hipokryta. na forum GT to och i ach a tutaj pojezdzasz masakrycznie. I kto tutaj zalowy jest.
Oto dowod
"Dziekuje wszystkim za oddane glosy. Mysle ze i tak wysoko osiadlem ze swoim setem Wiekszosc z was, zauwazylem ze po prostu slucha czegos innego, cos w stylu prog-house. Bardzo dobrze obrazuje to pierwsza piatka. Jesli mialbym wlasnie wybierac patrzac przez takie kryteria, moim faworytem rowniez stalby sie Garrett. Moje gratulacje !!"

Nie no po prostu nie wiem czy sie smiac czy plakac.

Taki zalowy konkurs to czemu robicie swoj podobny do GTDJC. Pytam sie ja was? Podobno to zal taki konkurs.

Podsumowujac nie umiecie przegrywac.
Dziekuje za uwage.
Ale mnie wkurzyliscie.


Uzywasz slow wulgarnych
Ostatnio edytowano 2009-02-02, 01:03 przez Iv, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Lion » 2009-02-01, 23:24

IV a co niby mialem napisac na waszym forum to samo co tutaj ?? Znowu by sie wszyscy tam na mnie rzucili tak jak na czacie i tyle by z tego bylo. Nie chcialem zaczynac jakiejs wojny z wami. Dlatego napisalem ogolnikowo. Chcialem pogratulowac zwyciezcy a o tych pozostalych osobach to po prostu postanowilem przemilczec. Nie wiem dlaczego mnie nazywasz hipokryta, napisalem i tu i tam ze mi sie set Garretta podobal i tak naprawde bylo. Moim zdaniem troche przesadzasz bo zadnych achow i ochow nie napisalem, wasza organizacje wcale nie wychwalalem, ze mi sie ogolnie konkurs podobal, wcale tez nie napisalem.
Ostatnio edytowano 2009-02-01, 23:42 przez Lion, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez KAZO » 2009-02-01, 23:26

Panowie bez przesady :) Przyzwyczailismy sie, ze co edycja znajdzie sie pare osob, ktore beda podwazac wyniki :) Oddano ponad 1400 glosow. Dlaczego twierdzicie, ze to kolko wzajemnej adoracji? Z drugiej strony ladna dwulicowosc Lion mnie zadziwia. Dlaczego u nas na forum napisales, ze wszystko fajnie itd. Cytuje " Jesli mialbym wlasnie wybierac patrzac przez takie kryteria, moim faworytem rowniez stalby sie Garrett. Moje gratulacje !!". Wiec tym bardziej nie rozumiem :) Konkursem zajmuje sie od poczatku do konca tylko ja, i tylko ja mam wglad do tego jak kto i kiedy glosowal. Gdy sety ocenialo jurry to byly problemy takie same, ze wszystko ustawione, ze to ze tamto. Wszyscy mieli w dupie to, ze 10 osob musialo odsluchac wszystkie sety i dac ocene opisowa dlaczego ten wg nich jest najlepszy. I tak twierdzili, ze w gre wchodza jakies machloje. Spoko po paru edycjach wprowadzilismy glosowanie publicznosci, zeby nie bylo takich problemow. Od poczatku przysylano wiele glosow. Wiele osob probowalo oszukiwac, jednak wszelkie tego typu proby sa przez nas wylapywane. Nie mowie juz tu o takich zabezpieczeniach, ze glos oddany na siebie sie nie liczy, ale nawet przeciw masowemu zakladaniu kont na forum i glosowaniu z nich. Panowie, zajeliscie nizsze miejsca niz sie spodziewaliscie i co zal? Bo nie rozumiem waszego rozgoryczenia. Nie rozumiem tez czemu nie napisaliscie o swoich watpliwosciach na forum u nas? Mimo wszystko zapraszam was do nas ze swoimi zalami i watpliwosciami, wszystkie postaram sie rozwiac :)

B0BS0N wspominasz o klice glosujacej na siebie, a sam glosowales na swoj set :) Spoko glos i tak sie nie liczyl :) Zmarnowales go tylko.
Lion set ELLE Ci sie nie podobal? To czemu zaglosowales na niego? :)

Asteski Ty tez sie dolaczasz? Marudziles, ze slabo pojdzie bo to bo tamto, a zajales dobre 15 miejsce na 62 sety. No prosze was ale ktos byl lepszy od was lepszy i ludzie na to glosowali.

Mimo wszystko zapraszam do nas na forum wyzalic sie i do udzialu w nastepnej edycji. Dodam tylko, ze w zorganizowanie konkursu wkladam ogromnie duzo czasu i swoich sil i robie to dla innych, zeby mogli sie pobawic. Powymieniac opinie, zobaczyc reakcje innych na ich sety. Dla mnie ten konkurs nie jest organizowany, tylko dla was, tych ktorzy chca sie pokazac i zabawic. Bo pamietajcie, to ciagle jest zabawa, a zycie sie wam nie zawali jak nie bedzie w pierwszej 15.
Pozdrawiam i jednak licze, ze w kolejnej edycji bedzie mozna posluchac waszych setow, a wszystkich zawiedzionych zapraszam do rzeczowej dyskusji na nasze forum.
KAZO
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2007-01-14, 12:06
Lokalizacja: Polska

Postprzez Lion » 2009-02-01, 23:34

KAZO napisał(a):Lion set ELLE Ci sie nie podobal? To czemu zaglosowales na niego? :)


Hehe i tu masz KAZO racje xD Glosowalem na nia :P Dlaczego ?? Bo nie mialem juz na kogo oddac glos. To se mysle: A oddam na ta dziewczyne, malo jest dj-ek na swiecie. Nawet nie wiedzialem jak grala i co grala, ale jednak oddalem glos, moja wina. Ale co do dwulicowosci to mysle ze juz dostatecznie wytlumaczylem. Moze i ten post u was wyszedl troche zbyt pozytywnie ale nie chcialem robic wzburzenia na forum. Wolalem zale zostawic i napisac na asot.pl
Ostatnio edytowano 2009-02-01, 23:43 przez Lion, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez Feles » 2009-02-01, 23:41

KAZO napisał(a):B0BS0N wspominasz o klice glosujacej na siebie, a sam glosowales na swoj set :) Spoko glos i tak sie nie liczyl :) Zmarnowales go tylko.
Lion set ELLE Ci sie nie podobal? To czemu zaglosowales na niego? :)

Szkoda mi Was chlopaki bo myslalem, ze w wieku 18/19 lat dorasta sie do niektorych rzeczy, ale tutaj widac jak wielkim jestem bledzie.
Feles
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2006-12-05, 12:11
Lokalizacja: Shoutbox

Postprzez Marrel » 2009-02-01, 23:47

Szkoda ,ze nam tu dupe obrabiaja no ale coz zycie.

Asteski napisał(a):Jak bedzie konkurs na sety tutaj to dajcie znac ktos na gg :) A co do konkursy GT - zal.


zalem bym uznal wiedze co niektorych odnosnie muzyki trance (ekhm)
Marrel
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2009-02-01, 23:36
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Emilcięn » 2009-02-02, 00:22

ja nie sluchalam zadnego seta no moze kilku ale i tak nie glosowalam na nikogo bo to bylo by niesprawiedliwe :) nawet na Przemka i ludzi ktorych znam nie oddalam glos.... ah ta meska zasrana duma....
kolko wzajemnej adoracji tez tutaj bylo jak zobaczylam temat ze glosowalo sie ze wzgledu nie na talent a na to ze sie kogos zna typu..."zaglosowalem na Wszystkich z forum"...widocznie cos malo tych glosow zebraliscie chlopaki :D to mnie pobilo na lopaty.... takze swiete krowy sie znalazly :)
doskonalym przykladem moze byc Bobson i Asteski ktorzy wprawili forum GT w oburzenie i zostali skrytykowali i co? jednak jakos znalezli sie w finale :) Takze nie rozumiem :)
Zobaczymy jaka bedzie czolowka w konkursie na tym forum...
Takze jak sie nie spodobalo to szurac na inne fora a nie stekac i plakac w poduszki ;-)
Co to by bylo jakby to byl formalny konkurs byla by zapewne krwawa jadka ajjj :lol:

Kazo zeby mi to bylo ostatni raz... ludzie po przegranej wpadaja w paranoje i przyczyniasz sie do ich upadku moralnego :roll:
Ostatnio edytowano 2009-02-02, 00:30 przez Emilcięn, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Kabra » 2009-02-02, 01:27

Ano smieszne to jest - tutaj na forum tak nagabywali zeby na nich glosowac, a placza ze na GT znajomi na siebie glosowali. I tak macie bardzo wysokie miejsca, a zachowujecie sie jak dzieciaki ktore nie umieja przegrywac. A podobno to miala byc zabawa ;)
Ja zbytnio nie sledzilem tego konkursu na biezaco, ale teraz sciagnalem set Garretta i musze przyznac ze jest mistrzowski. Mysle ze zwyciestwo mu sie nalezalo.
Gratulacje dla wszystkich niezaleznie od zajetych miejsc i powodzenia nastepnym razem.
Avatar użytkownika
Kabra
-#850
-#850
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2008-04-29, 13:58
Lokalizacja: ...

Postprzez natural. » 2009-02-02, 13:24

Przepraszam bardzo jezeli juz Ktos oddal na Mnie jakies glosy to czy sluchal Mojego seta ? Stephan , Kani , Asteski , Creative ? Nagralem set w klimatach jakich byly sety z czolowych miejsc ... Jesli nie podobal sie set Elle czy Felesa ... to na ch** jasny ciasny glosowaliscie na Mnie jak Moj set nawet nie powinien lezec kolo tych idealnie zgranych kawalkow ...

Lion jestes mistrzem ceremonii normalnie :) gratuluje !

Asteski napisał(a):A co do konkursy GT - zal.


KAZO napisał(a):B0BS0N wspominasz o klice glosujacej na siebie, a sam glosowales na swoj set :) Spoko glos i tak sie nie liczyl :) Zmarnowales go tylko.


To jest k***a zal :)
Nie spodziewalem sie takich oburzen z Waszej strony ... poraz kolejny udowadniacie ze to forum jest tylko zbiorem niecierpliwych nieznosnych i zablokowanych wrecz umyslowo na jeden gatunek muzyki ... wszystkie dzwieki nie kojarzace sie z trance sa "wixa" i nie przyswajacie Ich w ogole ... Jesli nie mam pojecia o muzyce rockowej nie rozmawiam z wokalista zespolu i nie mowie Mu ze nie umie spiewac czy tez Jego plyta jest zj*** wczesniej nie zaglebiajac sie w temat jak to robicie w przypadku muzyki nieco wiele ambitniejszej niz trance ...
Nie masz o tym pojecia i nie sluchasz na co dzien sie nie wypowiadaj i zachowaj Sobie te durne i dziecinne komentarze ... :)

teraz smialo moge napisac zal to Mi Was :)
Avatar użytkownika
natural.
-#vip
-#vip
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2008-11-09, 17:35
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Asteski » 2009-02-02, 14:07

zalem bym uznal wiedze co niektorych odnosnie muzyki trance (ekhm)


Dokladnie. Mysla ze Armin gra tylko Trance xD Ĺťe Andy Duguid to Trance NC :?:

wszystkie dzwieki nie kojarzace sie z trance sa "wixa" i nie przyswajacie Ich w ogole


Trance 4eva!! :lol: :lol: Te plumkanie Elle nie mozna nazwac muzyka, to uszobojstwo :lol: Lepsze Minimale robi moja babcia na klozecie. :lol: :lol: :lol:

Po co braliscie w takim razie udzial skoro to takie zalowe jest co?


Jest zalowe, wiec to byl moj pierwszy i ostatni raz w tym konkursie.

Ale ubaw :)
Ostatnio edytowano 2009-02-02, 14:15 przez Asteski, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika
Asteski
-#vip
-#vip
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-29, 12:29
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Na biezaco

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron