Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Deadmau5

Nadchodzace utwory, ankiety, wydarzenia ze swiata muzyki i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez leshch » 2009-05-01, 16:44

BOBSON napisał(a):Wiekszej cioty nigdy nie widzialem :o

BOBSON napisał(a): ten idiota :D

BOBSON napisał(a):To nie zmienia faktu, ze jest niedorozwiniety :D

BOBSON napisał(a):Creative nosiles ze soba pokemony i ubierales sie jak piz*a :D ? :shock:
Ĺťeby sie tak... nawet w dziecinstwie ubierac, to trzeba miec nasrane w bani po sam brzeg :]

BOBSON napisał(a): dla mnie pozostanie ciota, przebrana za pokemona :D


on ma vipa? widze, ze Bobson a mozne Pan Bobson uwaza sie za lepszego czlowieka i ocenia ludzi po tym jak wygladaja i sie ubieraja. Ogolnie to pokazales klase i jaka jestes osoba. Ciekawe czy jakbys go spotkal w realu powiedzialbys mu to samo. Zauwazylem juz, ze jestes wszechwiedzacy, najmadrzejszy itd. Wstyd i hanba. Zastanow sie nad soba, swoim zachowaniem i co ze soba prezentujesz... Zreszta watpie, ze zrozumiesz swoj blad i przyznasz sie do winy.
Za obraze admina dostajesz ostrzezenia, za obraze moda dostaniesz ostrzezenie, za obraze innego uzytkownika dostaniesz ostrzezenie, za uzycie slow powszechnie uznane za wulgarne dostaniesz ostrzezenie, za brak edycji postow dostaniesz ostrzezenie, a za obraze artysty jakakolwiek muzyke by nie tworzyl nie dostajesz ostrzezenia, co najwyzej poklask innych uzytkownikow...
Ostatnio edytowano 2009-05-01, 17:58 przez leshch, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
leshch
-#400
-#400
 
Posty: 128
Dołączył(a): 2007-02-18, 20:40
Lokalizacja: PL

Postprzez DREaX » 2009-05-01, 18:20

Bobson. W takim razie co powiesz o nim? Czekam na komentarz.

aa.youtubea/watch?v=YfIPt5Ai5P0
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez B0BS0N » 2009-05-01, 18:23

Heh... mowisz o ocenianiu ludzi po wygladzie, a mnie oceniasz po przeczytaniu jednego tematu, zreszta IMO nie tak glupiego, jak sadzicie...
No ale do rzeczy:
Nie wiem na jakim swiecie zyjecie, ale wszyscy bez wyjatku oceniaja ludzi po wygladzie - w mniejszym, lub wiekszym stopniu. Tak sie przyjelo w spoleczenstwie, ze jak np. widzisz goscia na krotkich spodenkach zima, stara babcie po solarce, ubrana jak dziwka, albo transwestyte itd., to mowicie, ze sa nienormalni. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, wiec nie uwazam sie za kogos, kto ocenia ludzi po wygladzie. Druga rzecz, ze jesli ktos robi cos idiotycznego z wlasnej woli, to stanowi to o jego charakterze....
No ale dobra... jesli juz zaczales ten temat, to fakt, czasami zgrywam kozaka na forum, no ale wtedy albo mam zly dzien, albo mam podstawy. Bo jak np. czytam, ze ASOT jest komercyjny i do dupy, bo stworzyl go Armin, ktory nagral Imagine, albo, ze Trance jest nudny i bez wyrazu, czy tez jak ktos krytykuje np. Trance Selection, skladanke forumowa, konkurs DJ'ski etc., a sam w nic sie nie angazuje i niczego nie wymysla, to po prostu krew mnie nieraz zalewa i robi sie niemilo. Tyle w temacie ode mnie.
Ostatnio edytowano 2009-05-01, 18:26 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Joy » 2009-05-01, 19:29

A ja uwazam, ze przesadzacie !! Chyba kazdy ma prawo wypowiedziec sie na czyjs temat. Pozostaje jeszcze forma tej wypowiedzi, no ale to kwestia drugorzedna. Uwazacie, ze wyglad zewnetrzny nie ma znaczenia...? Owszem, ma, i to olbrzymie. Oczywiscie nie mowie tutaj o rysach twarzy, budowie ciala, ale o tym, jak ktos sie kreuje. To chyba oczywiste, ze kiedy artysta ukazuje sie w jakims dziwacznym kostiumie, musi sie liczyc rowniez z krytyka. Jedni go za to pokochaja, inni sie od niego odwroca... tak to juz jest w showbiznesie
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Dawid_Es » 2009-05-01, 19:41

Joy, ale to sa foty nastolatka. Chlopaka, ktory ma wisu bziu w glowie i robi ze swoim ubiorem cokolwiek chce dla zasady, bo "grunt to bunt". I faktycznie, oceniamy ludzi po wygladzie, gdy ich mijamy ulica i nie mamy czasu zebrac innych informacji na jej temat. Ale uzywanie wulgarnych epitetow itp. na necie jest i bedzie dla mnie zwykla napinka...
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez B0BS0N » 2009-05-01, 21:16

Racja - ja przesadzilem z krytyka, oni przesadzili z obrona D5 i najazdem na mnie ;) EOT, do zamkniecia ;)
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez CaLi » 2009-05-03, 08:10

Dziwie sie jeszcze ze nikt tego nie zamknal.

OFF
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Poprzednia strona

Powrót do Na biezaco

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron