Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

ASOT 350 - Wasze wrazenia ;)

Nadchodzace utwory, ankiety, wydarzenia ze swiata muzyki i nie tylko.

Moderator: Moderator

Kto Na ASOT 350 Zagrał Najlepiej ?

DJ Shah
12
46%
M.I.K.E.
0
Brak głosów
John O'Callaghan
4
15%
Aly & Fila
2
8%
Nic Chagall
6
23%
Armin van Buuren
2
8%
Markus Schulz
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 26

ASOT 350 - Wasze wraĹźenia ;)

Postprzez Dawid » 2008-05-02, 09:05

No Wiec , Piekna Noc Za Nami, Chcialbym Zobaczyc Wasze Opinie ;)

[ Dodano: 2008-05-02, 10:17 ]
Ogolnie to mi sie podobalo, tylko troche za duzo upliftu bylo, w zeszlym roku byl Woods i Menno, bylo wiec troche tego mniej :D ogolnie najlepsze wrazenie pozostawily mi sety Shah'a I Chagalla - Schulza Musze Nadrobic ;) Oprocz tego M.I.K.E. zagral na poczatku legendarna nute, ja wtedy plakalem . Faraony graly tak jak zwykle, czyli monotonnie, za co duzy MINUS.. JOC, hmm, jego wystep byl calkiem przyzwoity, Plus jeszcze jego Remix do "The Girl You Lost To Cocaine", juz myslalem ze nikt tego nie zagra ;D
No i.. Armin. On Zszedl ponizej moich oczekiwan, w tamtym roku Zagral najlepszego seta, a w tym ? Promocja Albumu ? Nie bylo Zbyt Wielu porywajacych kawalkow, oprocz Intra, ktore zrobil wspaniale ;O



Ogolnie to wyglada tak :D


DJ Shah 9/10
M.I.K.E. 8/10
John O'Callaghan 6/10
Aly & Fila 4/10
Nic Chagall 9/10
Armin van Buuren 7/10
Markus Schulz ?


pozdr ;d
Ostatnio edytowano 2008-05-02, 09:20 przez Dawid, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez B0BS0N » 2008-05-02, 09:37

Bede pierwszy :)
1. DJ SHAH - mozna to okreslic tylko tak... genialny, przecudowny, mega energiczny i piekny set. Mimo, ze gral na poczatku bez zadnego warmupu, to przy jego secie "latalem" najbardziej. Zagral same utwory, ktorym dalbym 10/10 w ocenie. No i utwor DJ Shah feat. Adrina Thorpe - Back To You (Club Mix)... najlepszy utwor tego roku jak na razie, przebija La Guitarre. (nie mylic tego z original mixem z ASOT 349) :)
Ocena : 11/10
2. MIKE - zaczal srednio, od skopanego remixu dobrego klasyka.. ale potem im dalej tym lepiej, na koniec set podniosl sie z ziemi i zaczal zatac :D Koncowka swietna, energiczna, super utwory w tym secie, kilku z nich w ogole nigdy nie slyszalem, bajerancki secik.
Ocena: 8/10
3. JOC - tu sie nie bede wiele wypowiadac, bo momentami gral wixe. Na poczatku gral tak slabo, ze zal du*e sciska... beznadziejne utwory bez jakiejkolwiek linii melodycznej, chamska sieka, ktora do mnie w ogole nie trafia. W koncowce zwolnil tempo, ale i tak bez rewelacji.
Ocena: 3/10
4. Nick Chagall -poczatku nie sluchalem (2-3 utwory) potem bylo dobrze, ale zbyt Cosmic-Gate'owo. Wszystko ja jedno kopyto, co nie zrobilo zbyt dobrze dla calosci. Mimo tego, jako ze gral badz co badz swietne utwory, przy ktorych milo sie lezalo :D dam troche wyzsza note :)
Ocena: 7/10
5. Aly and Srila - nie sluchalem, bo wiedzialem, ze bedzie slabo ;)
6. ARMIN VAN BUUREN - zaczal swietnie, potem bylo jeszcze lepiej, drugi utwor byl cudowny, a byl to exclusive, potem remix jego utworu z Reniferem, bardzo dobry, chociaz oryginal lepszy :) Potem "Walk the edge" - i tu znowu ciarki po plecach, pieknie. Dalej kolejny exclusive, ktory kwalifikuje sie na top 20, piekne pianinko, super melodia, genialny utwor. I wtedy....
Przyszedl brat (1.50 gdzies) :P I lipa z miodem - nie bylo sluchania :) Dzisiaj nadrobie zaleglosci i dokoncze Ocene :D
Ostatnio edytowano 2008-05-02, 09:49 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Dzoana » 2008-05-02, 10:53

1 Dj shah niestety nie bylo mnie i zaluje bo traclista swieta who find me cudo :)

2 M.I.E.K zdazylam tylko na koncowke wiec nie wypowiadam sie

3 John O'Callaghan meczoncy set

4.Aly & Fila nie bylo,az tak zle jak chlopaki mowili ,ze faraony zle graja.Dali rade zawsze moglo byc gorzej

5. Nic Chagall poczatek nie bardzo mi sie podobal ale pozniej poprawil sie i bylo ok

6.Armin van Buuren pierwsza godzna srednio,ale to wejscie z La Guitarra swietne.Druga godzina wporzadku dobrze,ze sie rozkrecil

7. Markus Schulz poszlam spac
Ostatnio edytowano 2008-05-02, 19:35 przez Dzoana, łącznie edytowano 4 razy
Dzoana
-#400
-#400
 
Posty: 144
Dołączył(a): 2007-07-31, 16:53
Lokalizacja: ok Wrocka

Postprzez Kamileek » 2008-05-02, 11:27

No wiec na starcie pochwale sie ze dalem rade przesluchac calosc live :)

1. Dj Shah, jego set po prostu bajeczny! Najpiekniejszy moment w jego secie to Who will find me, a zaraz po nim DJ Shah feat. Adrina Thorpe - Back To You (Club Mix)... MEGA SUPER HIPER BOMBA, co za wokal, co za muza... Shah jest Jednym z najlepszych producentow, nie ma watpliwosci! Zaproszenie jego na ASOTa 350, i umieszczenie go na pierwszym miejscu w Line upie to jeden z najlepszych pomyslow jesli nienajlepszy jesli chodzi o ta imprezke Armina... Brawa i uklony :padam:
2.M.I.K.E - prawde powiedziawszy balem sie jego wystepu bo wczesniej nie slyszalem jego setow a produkcje wrecz mnie odrzucily... Ale rowniez jeden z najlepszych setow nocy! zagral enegretycznie, podkrecil mocniej klimat, naprawde zrobil kawal dobrego mixu po Shahu. WIELKI PLUS Dla tego pana
3. John O' Callaghan - Zupelnie nie zgodze sie z wypowiedzia BOBSONA :-P Set jak najbardziej poprawny! Zagral bardzo energetycznie, ja tam wiksy nie slyszalem.... Dobre produkcje w nim byly, nie ma sie czego czepiac, serio.
4. Aly & Fila <--- Set gorszy niz na ASOT 300 moim zdaniem :-P Ale nie zawiodlem sie, Faraony daly rade :-) Poczestowali nas po prostu dawka pierwszej klasy uplifingu, ja tez na to liczylem wiec ich set byl dla mnie ŚWIETNY! Kto nie sluchal niech zaluje.
5. Nic Chagal <--- Hmmm... Najgorszy set wieczoru. To co gral ten typ bylo dobre, to dobre produkcje ale... zupelnie zniszczyl atmosfere wg mnie! Od poczatku przez cale 4 godziny czestowano nas plywajacym melodyjnym trancem, upliftingiem a ten gosc zupelnie nie potrzebnie zmienil tempo na wolniejsze, progresywne. NIE PODOBAŁ SIĘ TEN WYSTĘP, chetnie bym go zastapil jakims Danielem Kandi albo Alexem MORPHEM jak wczoraj juz wspominalem....
6. Armin van Buuren <--- przykro mowic ale chyba zrobil najgorsza robote zaraz po Nicu Chagalu :( Mialem nadzieje ze dostosuje sie Armin do imprezy i od poczatku zagra szybciej, ale on zagral jak zwykle totalnie asotowo czyli pierwsza godzina progresywnie i wolniej ( co oczywiscie mi sie nie podobalo i za ta godzina jest na minus u mnie, nie zaskoczyl zupelnie Niczym!) a druga juz byla jak najbardziej ok, dobra dawka szybkiego i melodyjnego trance, Walk The Edge, Andy Blueman w remixie Kandiego... Nom, druga polowa seta Armina na plusik, chodz ogolnie gospodarz imprezy sie NIE postaral!
7. Markus Schulz <--- Wg mnie dobrze wywiazal sie z tego zeby impreza dobrze sie skonczyla :) Ładne intro a zaraz po nim bardzo bardzo ladny remix Greece 2000, remixer chyba nie znany jeszcze ale obstawiam ze to ktos z Couldharbour :) Dalej ladnie tez Markus gral, Cressida byla, tylko odrobine gorsza bo Big Room Reconstruction ;-) No i troche zakonczenie seta malo ambitne, mogl cos innego zagrac. Zreszta wywiazal sie Schulz poprawnie z zadania.

Tak mi sie widzial ten ASOT 350, mam nadzieje ze dosyc dobrze przyblizylem moje wrazenia ;-)
Avatar użytkownika
Kamileek
-#vip
-#vip
 
Posty: 184
Dołączył(a): 2007-07-25, 18:59
Lokalizacja: wiesz?

Postprzez truetotrance » 2008-05-03, 23:38

Nic Chagall- narazie wypowiem sie tylko o nim bo jego przesluchalem,

zagral rewelacyjnie i ,,spokojnie'' na to czekalem, reszte ocenie po przesluchaniu;p
Avatar użytkownika
truetotrance
-#400
-#400
 
Posty: 175
Dołączył(a): 2008-01-19, 19:05
Lokalizacja: Polska/Bieszczady:)

Postprzez MAGDA » 2008-05-04, 13:58

kurcze kurcze ja nie sluchalam :cry:

jak tylko bede miala na dysku i odslucham, to od razu napisze wrazenia :( poki co zostawiam posta, zeby pamietac :)
MAGDA
 

Postprzez Kanes » 2008-05-04, 15:46

[center] Jak dla mnie najlepszy set zagral Nic Chagall , rowniez podobal mi sie set JoC'a najbardziej energetyczny ze wszystkich . Po Arminie spodziewalem sie czegos wiecej ale i tak nie bylo zle :) [/center]
Ostatnio edytowano 2008-05-04, 15:47 przez Kanes, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez B0BS0N » 2008-05-05, 17:52

Jest nowy news :) Remix utworu Armina "In And Out Of Love" w tym secie wykonany byl przez Ryska Duranda :D Zostanie tez wydany remix Blizzarda, na ktory czekam z niecierpliwoscia :)
Armin van Buuren feat. Sharon den Adel - In and Out of Love (The Blizzard Remix) [Armind]
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Moniis » 2008-05-09, 21:43

Jak dla mnie najlepszy byl John O'Callaghan... ale do reszty tez nie mam zastrzezen ;-) Kto nie slyszal, niech zaluje.... :-P
Avatar użytkownika
Moniis
-#1400
-#1400
 
Posty: 508
Dołączył(a): 2008-03-06, 16:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gregorcio92 » 2008-09-03, 16:23

Bezprecedensowy, najlepszy DJ w tym ASOcie to DJ Shah jak stwierdzilo 45% ankietowanych ;D Armin zagral przecietnie, stac go na wiecej ;) Podobal mi sie set Johna o'Callaghana (Big Sky) ;D
Avatar użytkownika
gregorcio92
-#30
-#30
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2008-07-12, 14:32
Lokalizacja: SycĂłw


Powrót do Na biezaco

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron