Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Mashup Collection

Muzyka.

Moderator: Moderator

Mashup Collection

Postprzez Dawid » 2008-12-07, 12:13

aa.4shareda/dir/10228627/16b ... ction.html

Znalazlem przypadkiem, i nie moge wyjsc z niedowierzania, ze znalazl sie tam tez moj mash-up. :mrgreen:

Polecam, jest kilka Ciekawych propozycji. :)

Pozdrawiam. :-D
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez FLAJ » 2008-12-07, 14:12

dziekuje Ci bardzo :P pobiore i skomentuje wszystkie ktore pobralam :)

Markus Schulz Vs. First State - Falling to Colors (Vuelta Mashup)
bardzo bardzo mi sie podoba. chyba najlepszy z tych wszystkich, ktore sciagnelam. nuty do siebie pasuja jak ulal. 10/10

Nic Chagall Vs. Gareth Emery - More Than You Need (Daniel Kandi Mashup)
dwie piekne nuty. 2:21 mnie doslownie zabija, jak dwie melodie jednoczesnie leca, i szok ze to tak pasuje w ogole... 10/10

Luminary & Summer Sessions - Amsterdam By My Side (Matthew Peterson Mashup)
tu sie zabardzo nie moge wypowiedziec, bo znam tylko Amsterdam, ale ogolnie bardzo powolny i smutny mash up

Kosheen Vs. Veracocha - Catch Carte Blanche (Tonga Mashup)
w ogole mi nie przypadl do gustu, mimo ze Kart Blancz uwielbiam

Kaskade & Deadmau5 Vs. Martin Roth - Move For Nu-Style 1 (UB-R Mashup)
ten mi sie bardzo podoba, mimo ze nie znam zadnej z nut, przynajmniej z tego co tu widze. nie pamietam dokladnie, ale to chyba Twoj mash up? caloksztalt oceniam na 10/10

Gareth Emery Vs. Nelly Furtado - Another You Don't Mean Nothing At All To Another Me (Terranova & Austin Leeds Vs. Menage Music Remix WonderjaY Mashup)
mimo, ze Neli Furtado mi sie zbrzydla juz jak nie powiem co, to Another You Another Me brzmi przy tym vocalu wrecz bosko! 10/10 swietny mash up!

jak sciagne wiecej, to skomentuje ;)
Ostatnio edytowano 2008-12-13, 20:05 przez FLAJ, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron