Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Single i Vinyle

Tutaj trafiaja wszystkie usuniete tematy.

Moderator: Moderator

Single i Vinyle

Postprzez marszall » 2007-03-11, 15:50

Moja propozycja jest taka zeby podzielic ten dzial na dwa (osobno single, osobno vinyle). Naleze do osob ktore wola miec cale vinyle niz pojedyncze tracki (zboczenie jakies :P), a czasem ciezko sie tam polapac. Oczywiscie to tylko moje zdanie, czekam na ewentualne glosy za i przeciw ;]
Avatar użytkownika
marszall
-#30
-#30
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2007-01-18, 21:22
Lokalizacja: Kościerzyna

Postprzez wisnia118 » 2007-03-11, 15:57

w sumie dobry pomysl ale teraz podzielic to co mamy juz na forum na single i vinyle bedzie ciezko
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez marszall » 2007-03-11, 16:02

Hmm, fakt ;/ Ale moznaby zostawic to co jest w singlach i poprostu nowe vinyle dodawac juz do nowego dzialu. Tudziez sukcesywnie przerzucac dodane juz vinylki do nowego dzialu. Nie ma iz tak duzo :P
Avatar użytkownika
marszall
-#30
-#30
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2007-01-18, 21:22
Lokalizacja: Kościerzyna

Postprzez dydek » 2007-03-11, 18:59

Czekam na jakies inne opinie, i jak cos, to nie ma sprawy. :)
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Patryczek » 2007-03-11, 19:09

Rowniez jestem za :) Bedzie bardziej przejrzysciej :)
Patryczek
 

Postprzez dobry » 2007-03-11, 20:36

marszall napisał(a):Ale moznaby zostawic to co jest w singlach i poprostu nowe vinyle dodawac juz do nowego dzialu.

jestem za :-)
po jakims czasie jezeli nikt nie bedzie pisal postow w "starym" dziale bedzie mozna go usunac i bedzie tylko nowy dzial podzielony na single i na vinyle :) zly pomysl?
dobry
 

Postprzez dydek » 2007-03-11, 21:00

addict0r napisał(a):Inna opinia: najprosciej byloby chyba skasowac cala sekcje download. ;)

Ha ha, wiesz, jesli bedzie taka wola ludu, to nie ma sprawy. :P Tylko wtedy co ?? Zostana 3-4 osoby na forum ?? Niestety, ale taka prawda.

dobry napisał(a):bedzie tylko nowy dzial podzielony na single i na vinyle :) zly pomysl?

Wedlug mnie, to najlepiej zmienic nazwe obecnego dzialu na jakas inna (czekam na propozycje) i w nim zrobic dwa poddzialy:
- Single
- Vinyle

Mozna zrobic tez trzeci poddzial, w ktorym nie bedzie mozna zakladac nowych tematow, a z ktorego sukcesywnie bedzie sie przenosic tematy do wyzej wymienionych dzialow. Mozna rowniez darowac sobie przenoszenie i pozwolic, zeby dzial umarl wlasna smiercia (staram sie kasowac temay starsze niz 180 dni). :P
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez marszall » 2007-03-11, 22:26

dydek napisał(a):Mozna zrobic tez trzeci poddzial, w ktorym nie bedzie mozna zakladac nowych tematow, a z ktorego sukcesywnie bedzie sie przenosic tematy do wyzej wymienionych dzialow.


Bardzo dobry pomysl ;] Nazwy chyba nie ma co zmieniac, rozumiem ze chodzi o "Download"?
Avatar użytkownika
marszall
-#30
-#30
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2007-01-18, 21:22
Lokalizacja: Kościerzyna

Postprzez dydek » 2007-03-11, 23:02

marszall napisał(a):Bardzo dobry pomysl ;] Nazwy chyba nie ma co zmieniac, rozumiem ze chodzi o "Download"?

Chodzi o obecny dzial Single/Vinyle.
addict0r napisał(a):I tak tamci ludzie w ogole nie pisza w pozostalej czesci forum, wiec strata bylaby, paradoksalnie, na korzysc, hehe.

Teoretycznie tak, ale to jest w stylu:
Jezeli klamca zawsze klamie, to gdy sklamie, ze powiedzial prawde, to powiedzial prawde, czy klamstwo.. :mrgreen:
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez marszall » 2007-03-11, 23:13

dydek napisał(a):Chodzi o obecny dzial Single/Vinyle.


Hmm, no to ten moze zmienic na "Archiwum: Single/Vinyle" i zamknac na nowe posty, a utworzyc dwa nowe dzialy "Single" i "Vinyle".

dydek napisał(a):Teoretycznie tak, ale to jest w stylu:
Jezeli klamca zawsze klamie, to gdy sklamie, ze powiedzial prawde, to powiedzial prawde, czy klamstwo.. :mrgreen:


Zakreciles ;]
Avatar użytkownika
marszall
-#30
-#30
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2007-01-18, 21:22
Lokalizacja: Kościerzyna

Postprzez Patryczek » 2007-03-12, 07:33

A nie lepiej zrobic dzial Download i sub-fora Single, Vinyle ?
Patryczek
 

Postprzez Patryczek » 2007-03-12, 15:38

Z drugiej strony jakby tak ZAIKS wpadl na te strone to nie bylo by milo :)

Mysle, ze nalezy rozwazyc zlikwidowanie dzialu download, a zrobic dzial poswiecony rozmowie na temat jakichs plackow czy singli. Dzial szukam moglby zostac. Mozna by tylko zgadywac walki bez ich uploadow. Wtedy zostali by sami ludzie, ktorzy nie ciagna muzy jak glupki i wypowiadaja sie w innych dzialach. I tylko pytanie : czy likwidacja downloadu bylaby duzym ciosem w forum ?
Patryczek
 

Postprzez dydek » 2007-03-12, 18:59

Nikt nie zmieni nastawienia i mentalnosci spoleczenstwa. Moze za kilka lat bedzie juz troche osob, z ktorymi bedzie mozna podyskutowac na tematy czysto muzyczne. Na ta chwile jednak takich ciezko spotkac.
Dla mnie rowniez dzial jest zbedny. Jednak zamkniecie go spowoduje, ze forum dlugo nie pociagnie. Wiem, ze i tak glownie w tym dziale sa pisane posty, ale rowniez przez ten dzial trafiaja nowe osoby na forum. Co jakis czas trafia rowniez osoba, ktora udziela sie w innych dzialach, a nie tylko pisze powyzsze teksty.
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez dobry » 2007-03-12, 20:40

Zaraz cos mi sie wydaje ten temat przerodzi sie w mini klotnie. Chyba tego nikt nie chce...
Wg mnie rowniez dzial "download" jest niepotrzebny jednak jak dobrze dydek zauwazyl, jezeli sie go zlikwiduje to wtedy forum upadnie bo to 85% raczej nie bedzie bralo udzialu w dyskusjach dotyczacych audycji A State Of Trance, itp., poniewaz nie maja o tym pojecia i tylko pobieraja wszystko co maja pod reka... Chyba lepiej, zeby forum funkcjonowalo tak jak teraz niz zeby nie funkcjonowalo w ogole.
dobry
 

Postprzez Patryczek » 2007-03-12, 20:44

dobry napisał(a):Zaraz cos mi sie wydaje ten temat przerodzi sie w mini klotnie.


Dlaczego ? To sie nazywa wymiana zdan i wolnosc slowa :) Nie bede sie klocil, bo nie jestem tu kims waznym, wiec nie mi podejmowac decyzje. Kazdy tutaj proponuje tylko to co chcialby zrobic. Dzial download - bez niego i z nim dobrze ;)
Patryczek
 

Następna strona

Powrót do Kosz

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość