Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Robert Kanes pres. Trance Selection # 01

Tutaj trafiaja wszystkie usuniete tematy.

Moderator: Moderator

Robert Kanes pres. Trance Selection # 01

Postprzez Kanes » 2009-01-27, 16:11

[center]Robert Kanes pres. Trance Selection # 01


192 Kb/Sek || 90.8 Mb || 1:06:07 Min


Serwer: 4Shared



Tracklist:

1. Tenishia feat. Tiff Lacey - Burning From The Inside (Original Intro Mix)
2. DJ Eco - American Blues (DJ Eco & Martin Roth Edit)
3. Tritonal feat. Soto - Let Solitude (Air Up There Mix)
4. Steve Anderson - Closer (Original Mix)
5. Alex M.O.R.P.H feat. Roberta Harrison - Photograph (Jonas Hornblad Remix)
6. Jason Van Wyk & Vast Vision Feat. Johanna - Oceanblue (Dennis Sheperd Remix)
7. Oceania - Always (Stoneface & Terminal Remix)
8. Jochen Miller & Divini - Many Years (Vox Mix)
9. Stevie Cripps - Solarize (A State Of Mind Remix)
10. Simon Patterson - Thump (Original Mix)
11. Will Atkinson - Perpetual Sunrise (The Tribal Re-Rub)
[/center]



Jest to moj I w zyciu set :D
Licze na szczere opinie ;)
Kazda ocena nagrodzona plusem :)




[hide] aa.4shareda/file/82756866/54 ... d=94a260d4 [/hide]
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez KubeK » 2009-01-27, 16:14

No to jedziemy z koksem :
Pierwsze przejscie moglbys zaczac troche szybciej bo wydaje sie tak jak bys konczyl set przez chwilke :) Nastepne przejscie hm.. troche mi tu nie pasuje to uciecie bitu za bardzo to slychac ;) tez nie staraj sie wyciszac utworow odrazu tylko po kolei kazdy gain ;)Hm.. Closer wchodzi za glosno ;) to Ci moge powiedziec ;) dobrze ze tym razem nie zeszedles do samego bitu ;)Nastepne przejscie na photograph mogles zaczac troche wczesniej faktycznie tak troche dziwnie to wyszlo nie potrzebnie schodzisz do samego bitu staraj sie wczesniej robic przejscia ;) Uhuuuuu :D Na Oceanblue niezbyt Ci wyszlo ;) katastrofa choc to spowolnienie nawet mi sie podobalo ;) lecz za szybko wyciszyles i wylaczyles kawalek alexa ;) Hm always wchodzi niezbyt dobrze tzn nie mozesz wyciszac utworu az tak to musi byc plynne tu slychac ze wczesniej wyciszyles i w trakcie juz jak gra Always slychac wyciszanie do konca ;). Nastepne przejscie tez kiepsko slychac kiedy ten utwor wchodzi a mi sie wydaje ze w secie musi to byc taka stala plynnosc, i znow niepotrzebnie schodziles do samego bitu wczesniej Kanes wczesniej te przejscia ;) Nie nie nie to nie moze byc takie wyciszenie i wlaczenie kolejnego kawalku na Solarize kiepskawo. Wejscie na Thump : znow sie powtarza scenariusz zejscie do samego bitu i wlaczenie tracku. To musi byc plynne tworzyc zgrana calosc. Ostatnie przejscie tez nie pasuje :)

Dobor trackow tak no 3+/5

Jesli chodzi o przejscia to czeka Cie dluga droga jesli chodzi o poprawe, przedewszystkim nie schodz do samego bitu, wyciszaj kawalki w odpowiednim momencie. to musi byc plynne, jak pokazuje ostatnie przejscie za pozno wlaczyles kawalek.
Za przejscia dam 2/5

Jesli zsumujemy calosc daje nam 5+/10 co daje taka dobra 2 ;)
Tyle ode mnie ;)

Powodzenia w nastepnych produkcjach i mam nadzieje ze Cie to nie zniecheci tylko zmotywuje ;)
Ostatnio edytowano 2009-01-27, 18:30 przez KubeK, łącznie edytowano 15 razy
Avatar użytkownika
KubeK
-#850
-#850
 
Posty: 295
Dołączył(a): 2008-07-11, 12:19
Lokalizacja: Jarocin

Postprzez Orkidea » 2009-01-27, 16:27

ja tez sprawdze sam zaczalem tworzyc i jestem ciekaw jak ten set wypadl na tle mojego :D

Wielkim znawca nie jestem ale:

przejscie z Tenishia feat. Tiff Lacey - Burning From The Inside (Original Intro Mix)
DJ Eco - American Blues (DJ Eco & Martin Roth Edit) prawie idealne, nawet mi sie podoba 5/6. Ten bassline ciut za wczesnie ale mimo wszystko wiekszej wtopy nie ma ;-)

DJ Eco - American Blues (DJ Eco & Martin Roth Edit)
Tritonal feat. Soto - Let Solitude (Air Up There Mix) - ciekawie sie robi, w fajnym momencie slychac ten "vocal" 6/6

Tritonal feat. Soto - Let Solitude (Air Up There Mix)
Steve Anderson - Closer (Original Mix) - tutaj cos mi nie pasuje, sam nie wiem co bassline tak nienaturalnie wycisza vocal w pewnym momencie ale tragicznie nie jest 3/6

Steve Anderson - Closer (Original Mix)
Alex M.O.R.P.H feat. Roberta Harrison - Photograph (Jonas Hornblad Remix) - tutaj srednio, tak dziwnie sie konczy Closer tak jakby uciete nagle. 3/6

Alex M.O.R.P.H feat. Roberta Harrison - Photograph (Jonas Hornblad Remix)
Jason Van Wyk & Vast Vision Feat. Johanna - Oceanblue (Dennis Sheperd Remix) - tak jak pisales na shoutboxie totalna kicha 1/6. zwolniles tempo jak by to mial byc koniec no i uciales photograph :-P

Jason Van Wyk & Vast Vision Feat. Johanna - Oceanblue (Dennis Sheperd Remix)
Oceania - Always (Stoneface & Terminal Remix) tutaj nawet nawet, podoba mi sie ;-) jedyny minus to tak dziwnie troche zanikajacy vocal ale 4/6

Oceania - Always (Stoneface & Terminal Remix)
Jochen Miller & Divini - Many Years (Vox Mix) - srednio, nie wiem jak to fachowo opisac ale cos tu nie gra :-P

Stevie Cripps - Solarize (A State Of Mind Remix)
Simon Patterson - Thump (Original Mix) - hmmm jak dla mnie wszystko ok tylko ten glos z thumpa troche nie pasuje 8-) 4/6

Simon Patterson - Thump (Original Mix)
Will Atkinson - Perpetual Sunrise (The Tribal Re-Rub) - najgorsze przejscie w secie :-P zupelnie Ci to nie wyszlo :kwasny:


Podsumowujac... Dobor kawalkow naprawde znakomity a to tez jest bardzo wazne i podlega ocenie. Za to moge Ci dac 6/6

Natomiast co do seta jak na 1 raz tragicznie nie jest. Czeka Cie jeszcze troche pracy na tym programie (mnie zreszta tez). Przejscia 3/6
Ostatnio edytowano 2009-01-27, 17:23 przez Orkidea, łącznie edytowano 9 razy
Avatar użytkownika
Orkidea
-#1400
-#1400
 
Posty: 545
Dołączył(a): 2007-03-12, 09:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez tomal » 2009-01-27, 16:47

Sprawdzamy
Avatar użytkownika
tomal
-#850
-#850
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2007-11-03, 02:30
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Franzi » 2009-01-27, 16:57

Widze ze same nowosci czyli bedzie ciekawie. Z checia poslucham i napisze cos potem ;)

Poczatek seta idealny. Piekne intro i spokojna nuta z vocalem Tiff. Pierwsze przejscie ciut za dlugie. Mam wrazenie ze prawie cala ta pierwsza nute dograles. Tak jak juz pisalam prawie zadnej nuty nie znam z twojego seta wiec moge sie mylic. Druga nuta bardzo ladna, szkoda ze dopiero po 11 minucie sie rozkreca W drugim przejsciu ladnie wchodzi vocal jedyne co mnie razi w uszy to moment 14:29 kiedy nagle wylaczasz American Blues. Numer 3 swietny. No i tym razem szybie przejscie.
Kubucha napisał(a):Closer wchodzi za glosno ;)
;]
Closer fajna nuta ale ten vocal strasznie mi sie nie podoba. Z checia posluchalabym wersji bez niego. Kolejne przejscie niczego sobie tylko o pol minuty za dlugie. Photograph ta nuta mnie zniszczyla. Breakdown miazdzy :O szkoda tylko ze po nim jest urywany vocal juz mi sie takie cos znudzilo :/ Dobra ale wracajac do twojego seta kolejne przejscie rodem w wixiarskiej dyskoteki ;) Pomyslu nie miales czy co? ;) Potem leci sobie Oceanblue przejscie na Always moze byc. Kolejne jakies takie dziwne... Nastepnie przejscie na Thump, od razu slychac ze amatorskie. Wyciszyles Solarize i od razu wchodzi bit z Thump. Ostatnie przejscie jak juz pisali koledzy nie wyszlo kompletnie, nawet nie wiem co napisac. Ale nutka fajna.

Osobiscie pierwsza czesc seta bardziej mi sie podoba. Chyba bardziej sie przylozyles do tych przejsc pod koniec to juz takie sobie. Jak na pierwszy raz to wyszlo calkiem przyzwoicie, ja bym takiego czegos na pewno nie zmajstrowala. Powodzenia w kolejnych setach ;-)
Ostatnio edytowano 2009-01-27, 19:25 przez Franzi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Franzi
-#1400
-#1400
 
Posty: 418
Dołączył(a): 2008-05-06, 12:43
Lokalizacja: Silesia

Postprzez B0BS0N » 2009-01-27, 19:38

Dobra sprawdze to, bo na mnie naslesz Karola :D
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez truetotrance » 2009-01-30, 17:07

a w jakim programie tworzyles..?
Avatar użytkownika
truetotrance
-#400
-#400
 
Posty: 175
Dołączył(a): 2008-01-19, 19:05
Lokalizacja: Polska/Bieszczady:)

Postprzez Kanes » 2009-01-30, 17:23

MixMeister , a tworzylem to za duzo powiedziane :P
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez truetotrance » 2009-01-30, 18:50

no ale set jakby nie bylo Twoj :-D programik fajny, ostatnio sie w nim zaczalem bawic, moze tez cos wrzuce (ale gdziesz w nocy bo transfer najlepszy :lol: ) a twoj secik sciagne i ocenie tylko tez musze zarwac noc :-D ferie sie zaczynaja takze mam duzo czasu ;-) pozdrawiam;p
Avatar użytkownika
truetotrance
-#400
-#400
 
Posty: 175
Dołączył(a): 2008-01-19, 19:05
Lokalizacja: Polska/Bieszczady:)

Postprzez Arturro K. » 2009-01-31, 15:42

no to moze i ja przeslucham :)

Edit:

No wiec tak (bede pisac numerami jezeli chodzi o tracki):

01. Jedno z tych piekniejszych introsow, bardzo melodyjne - dobry wybor - sam chyba od tego zaczne kolejny numer swoich Exclusive Beats.

z 01 na 02. w 7:02 prawda ? :) a pozniej 7:10 - chyba wcisnales sync - zupelnie nie potrzebnie bo zgranie bitow zaczelo inaczej brzmiec. Jezeli chodzi o wejscie 02 kawalka, to zaczalbym troche wczesniej - np. w ostatnich 32 bitach (albo w 6:19) - troche ciszej i z mniejsza iloscia midow - zeby nie bylo slychac tych takich swiszczacych dzwiekow 02 kawalka. dobor melodyjny (klimat) jak narazie gitez :) ogolnie calkiem piekny kawalek - zaraz go skads postaram sie zassac bo nie mam w swojej kolekcji.

z 02 na 03 w 14:00 - zgranie dobre, poziom glosnosci calkiem dobry ale znowu zaczales kombinowac z synchronizacja trackow - albo po prostu nie byly one za dobrze zschynchronizowane od samego poczatku. Nie wiem jak tam ma sobie mixmeister - ale cos do synchronizacji pewnie ma - nie naduzywaj tego :) ja to robie zawsze tak, w traktorze 3 akuratnio, ze zawsze momencie kiedy wchodze nowym kawalkiem - to juz mam bit zsynchronizowany (bo na odsluchu go synchronizowalem kiedy wczesniejszy kawalek sobie lecial, ew. wyrownywalem po kawaleczku (nie synciem tylko jest taka opcja do przesuwania lekko do tylu lub do przodu - wstyd sie przyznac ale wyleciala mi z glowy nazwa hehe :D) - i teraz tak, jezeli np. slysze, ze jednak mi sie bit rozjezdza gdzies w momencie jak postaje mix (jak sie dwa utwory zgrywaja) to delikatnie staram sie to wyrownac recznie ale nigdy nie synciem - bo to jest gwozdz go grobowej dechy :) pozatym numer 02 chyba tak troche jakby bezczelnie uciales w 14:29 albo taki efekt powstal dlatego, ze te ostatnie 32 bity z 02 to troche za malo jak dla tego kawalka 03 - on tam sobie leci dalej przez nastepne 32 bity i dopiero wtedy chodzi nastepna fraza. - inaczej - przewaznie tracki maja to do siebie, ze 32 bity (kolo 15sek) na poczatku tracka - jest ich tak do minuty - czyli 4x15sek = 32+32+32+32 bitow - imho powinienes zaczac wgrywac albo w tych ostatnich 32+32 albo jeszcze wczesniej - tylko sobie zawinac petle np. na 32 bity w tracku 03 i tak krecic az do odpowiedniego momentu - hehe zawile to opisalem :P

jak narazie zgranie melodyjnie, klimatowo - dobrze :)

z 03 na 04 w 20:45 jezeli mnie sluch nie myli - to troche za wczesnie i troche za mocna ta przebitka na bicie (albo na basie jak kto woli) - bo nagle zaczyna przybywac basu a jego powinno stopniowo tak przybywac, nie od zaraz, nie od teraz - tylko w odpowiednim momencie wiecej i wiecej az do odpowiedniego poziomu (no jak na te dwa tracki razem).

klimat dalej ok.

z 04 na 05 - w 27:55 - zle zgrane frazy (fraza to np. 32 bity, 16 bitow) - one sie musza nakladac czyli np. - w ostatnich 32 bitach kawalka 04 wchodzisz sobie kawalkiem 05 - sprobuj cos takiego zrobic. jak to poznac kiedy sie konczy a kiedy zaczyna fraza ? no na sluch trzeba wyczuc - zawsze sie da zczaic kiedy to jest, bo np. jest uderzenie talerzem, czy wyciecie bitu kompletnie na 4 lub 8 bitow i powrot bitow. calkiem mila tonacja - taka ala markus schulz :) fajne tracki.

z 05 na 06 - zwolniles diametralnie, az za nadto ten 05 i uciales znowu chyba identycznie jak wczesniej tez cos takiego juz slyszalem.

z 06 na 07 w 38:36 - jest ok, ale w 39:03 zabraklo wyciecia niskich tonow na jakies 4 bity.
i jak sie konczy 06 kawalek (juz go nie slychac) to 07 kawalek leci sobie jeszcze przez jakies 13-14 sekund i dopiero pozniej wchodzi odpowiednia fraza w ktorej sie powinien skonczyc kawalek nr 06 :P

z 07 na 08 - zle zgranie bitow i za szybko wyciszyles kawalek 07 a 08 wchodzisz troche za szybko - tzn. jakby no zla fraza wg. mnie zaczynasz.

w tym 48:22 czy :23 - zupelnie nie tak :)
to samo z kawalkiem 09 na 10.
to samo z 10 na 11.


no tak ogolnie - za klimat w sumie - 3+/5 i to na zachete jest :P
jaki jest Twoj problem - nie za bardzo chyba wiesz gdzie powinienes wejsc kolejnym trackiem - albo sie po prostu boisz, ze to zle wyjdzie. zawsze zaczynaj drugim kawalkiem nie na full glosnosc ale na powiedzmy 15-25% glosnosci i zwiekszaj ja przez nastepne parenascie sekund az sie frazy zgraja. troche trudno to wyjasnic kiedy co jak sie zaczynac powinno ale zobacz dla przykladu na moj set: aa.asot.pl/topics131/exclusive- ... t17200.htm - z 02 kawalek wchodze od samego jego poczatku w 5:50 i to sa ostatnie 32 bity kawalka 01 i tu mam wyciety baz 02 kawalka do poziomu -56% i tak co 15 sekund go zwiekszam o jakies 10-13% az w koncu w 6:33 dalem to do normalnego poziomu czyli -15% (bo nigdy nie gram na basie = 100%, zawsze -15%).

to co polecalbym Ci na pewno zrobic to troche sie zapoznac z jakby to nazwac architektura mixowania - o co chodzi i tak dalej. Zobacz sobie chociazby ten link: aa.kordas.nasadowskia/index. ... owanie&m=2 i go przeczytaj ! bo to Ci pomoze ! :)

No jak dla mnie tyle, teraz czekam na Twojego nastepnego seta i zastosowanie sie do wskazowek ! :)

Pozdroweczka !

ps. aha i nie lam sie przypadkiem jak Ci ktos zacznie mowic ze lipa wyszla - wiesz ile razy mi lipa wychodzila zanim doszedlem do tego poziomu na ktorym jestem teraz ? a i tez czasem mi sie cos nie uda :P bit sie nie zgra np. albo jeden kawalek jest lekko glosniej niz powinien byc :)
Ostatnio edytowano 2009-01-31, 16:56 przez Arturro K., łącznie edytowano 1 raz
Arturro K.
-#150
-#150
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2008-01-18, 13:36
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez JADD » 2009-02-02, 07:10

dobra sciagne i przeslcham jak ze szkoly wroce:-)


E:troche pozno daje ,ale terminy napiete itp.No to zaczne od tracklisty ,kawalki dobrales dobrze trafiajac ogolnie w moj styl(wiekszosc utworow mam na dysku:-)) set charakteryzowal sie "lekkoscia" i przyjemnoscia sluchania ,nie bylo w nim takiego charakterystycznego "mocnego uderzenia".Minusem calej produkcji sa przejscia(niestety) czasami calosc nie zgrywala sie ,zciszales za szybko,bity nie "zklejaly" sie ze soba itp.


Wniosek:
ogolnie tracki mi sie podobaja ,ale przejscia sa niedokonca dobre i nad nimi wlasnie musisz popracowac.7/10
Ostatnio edytowano 2009-02-02, 22:26 przez JADD, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
JADD
-#850
-#850
 
Posty: 275
Dołączył(a): 2008-02-02, 21:10
Lokalizacja: z EnTrance

Postprzez truetotrance » 2009-02-02, 16:29

Wlasnie sciagnalem i zaczynam sluchac...

1.dobre wejscie na poczatek, fany vocalik, klimatycznie sie robi. :-P
2.przejscie moim zdnaiem bardzo dobre (przynajmnmiej ja nie dopatrzylem sie zadnych bledow, takich slyszalnych) narazie jest okey, a jesli chodzi o kawalek to spoko dobrany, widze ze zaczynasz spokojnie:P :-D
3.Let Solitude - drugi vocal i chyba tutaj pasuje, zobaczymy co dalej:) kawalek godny kazdej porzadnej audycji, ;-)
4.no i wchodzi Closer, troche za mocno (kawalek dobry ale moim zdnaiem dluzej mogles pociagnac przejscie) no i to jest kolejny vocal..
5.wejscie w kawalek udane, ciekawie sie zapowiada kolejny vocal, jak narazie to prawie same vocale a to juz prawie polmetek, ciekawie w 31:08,
6. fajnie to wyszlo, udane wskoczenie w nute tego kawalka;p troche duzo vocali, fakt sa to dobre kawalki ale mozna bylo cos ciekawszego zamiast tych vocali wrzucic, jedziemy dalej....
7. przejscia ogolnie moga byc, Always ciekawy kawalek ktory rozpoczyna sie fajnie bo spokojnie narzucajac powoli wiecej emocji;p
8. siodemki dlugo nie pociagnales widze i juz jest Miller, udanie dobrany szczegolnie po 7 tracku.... :arrow:
9.Solarize - hm. dobor utworow bardzo dobry to nie podlega dyskusji ( no moze zbyt duzo wokali ale to sie gupi pomiedzy innymi:) zblizamy sie powoli do konca...
10.juz prawie na koniec ciekawie bo mocno,.... przejescie rzeczywiscie nie najlepsze ale ujdzie...
11. i kolejny dobry tiun na koniec, koncowka bardzo udana;p

Po przesluchaniu secik oceniam ogolnie bardzo dobrze, jedynie to pomieszalbym te vocale bo na poczatek bylo ich za duzo;p kawalki dobrane rowniez dobrze, jak na pierwszy raz jest bardzo dobrze;p

Niedlugo mysle ze i ja cos skleje i wrzuce,
z pewnoscia twojemu setowi nie dorownam bo dopiero zaczynam zabawe ;p

pozdrawiam ;-)
Avatar użytkownika
truetotrance
-#400
-#400
 
Posty: 175
Dołączył(a): 2008-01-19, 19:05
Lokalizacja: Polska/Bieszczady:)

Postprzez Creative » 2009-02-03, 19:59

Wiec ;)

Przesluchalem Twojego seciora.

Tracklista wg. mnie dobrze dobrana.
Caly czas klimat jest zachowany.

Przejscia sa zle :P
Ale jak to jest Twoj pierwszy secik, to nie masz sie czym martwic.
Kazdy jakos zaczynal :P

Musisz duzo sie bawic.
Szukac najlepszych rozwiazan podczas przejscia.
Tak wiec powodzenia i dzialaj chlopie, dzialaj !!
Ucz sie i nie trac zapalu :D
Czekam na kolejnego secika !!

Pozdrawiam i powodzenia !!
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom


Powrót do Kosz

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron