Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Pearls And Diamonds Of Trance With Fly - No Episode

Tutaj trafiaja wszystkie usuniete tematy.

Moderator: Moderator

Pearls And Diamonds Of Trance With Fly - No Episode

Postprzez FLAJ » 2009-04-08, 17:27

[center]W koncu mi sie cos udalo MNIEJ wiecej skleic. Set jest robiony kompletnie na wyczucie, bez zadnego odsluchu, takze prosze o wyrozumialosc. Czasami cos burczy, ale to tylko od galki wyciszajacej bas, bo robilam to w Virtual Dj, a tam sie ten paskudny odglos niestety nagrywa... Raz nie wyciszylam utworu i slychac jak sie konczy, bodajze Dust In The Wind i wiem, ze pewnie zle robie niektore rzeczy, takze prosze o opinie osob, ktore sie gorzej lub lepiej na tym znaja, ale takze laikow, tak po prostu, czy im sie podobalo :) Z gory dziekuje :)

29,4 MB / 32:09 min.

1. Dj Tatana - Spring Breeze (Martin Roth Summer Style Remix)
2. Jody Wisternoff - Nostalgia (Remix)
3. Butch - Amelie (Original Mix)
4. Arnej - Dust In The Wind (Leon Bolier Remix)
5. Timmy & Tommy - Full Tiltin (Joint Operations Centre Remix)
6. Marco V - Dudak (Original Mix)


LINK[/center]
Ostatnio edytowano 2009-04-08, 23:56 przez FLAJ, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez Creative » 2009-04-08, 19:01

Hehehe.

Fajnie Ci wyszedl ten secik, jezeli gralas na wyczucie.

Wiekszych bledow nie zauwazylem


Fajnie zaczelas set, bardzo mi sie podoba Spring Breeze w tym remixie.


Przejscie dobre .

Jody Wisternoff - Nostalgia (Remix) - Nie znalem tego utworu.

Wpadl mi w ucho :)
Fajny klimacik :)


Przejscie tez dobre na Butch - Amelie (Original Mix) - Nie znalem tego utworu tak jak poprzedniego, ale nie podoba mi sie. :)

Nie moje klimaty ;)

Arnej - Dust In The Wind (Leon Bolier Remix) - swietny utwor.
Przejscie rowniez dobre.

Nawet ladnie sie zgraly obydwa kawalki :)

Timmy & Tommy - Full Tiltin (Joint Operations Centre Remix) - Kolejny swietny kawalek :)

Przejscie rowniez dobre. Nie mam zastrzezen.


Marco V - Dudak (Original Mix) - Nie ladnie to wyszlo. Nagle tak wyciszylas Full Tiltin .

Nie podoba mi sie . :)




Jak juz wczesniej napisalem, fajny secik...

Nie moje klimaty.


Przejscia dobre, klimat ok.

Pozdrawiam !!
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Kamil_GD » 2009-04-08, 19:44

Moim zdaniem set na wielki plus. Wszystkie przejscia zrobione prawidlowo :) . Co do kawalkow to na poczatku myslalem ze nie za bardzo przypadna mi do gustu ale sie mylilem. :)
Jedyna wada moze byc to, ze niektore kawalki leca glosniej a niektore ciszej ale nie jest to az tak bardzo slyszalne. :)
Czekam na kolejna Twoja produkcje. :)
Ostatnio edytowano 2009-04-08, 19:52 przez Kamil_GD, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Kamil_GD
-#150
-#150
 
Posty: 78
Dołączył(a): 2009-02-15, 18:44
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez B0BS0N » 2009-04-08, 20:10

No dobra to tak:
Pierwsze przejscie slabe. Nie zgrany bit, przez co lekkie konie, Calosc sie za bardzo wycisza, brakuje energii.
Drugie przejscie spoko ;) Ale nuta numer 3 nie podoba mi sie w ogole i nie pasuje to poprzedniej klimatem.
Przejscie na Dust In The Wind na poziomie, lecz wypadaloby zwiekszyc choc troche tempo seta ;)
Przejscie na remix JOC'a dobre, aczkolwiek tempo znow za wolne :]
Kolejne przejscie..... srednio to wyszlo, ale zamysl dobry. Przydal by sie jakis schodzacy FX na koniec Full Tintin' (w sensie szum stopniowo sie wyciszajacy :D )
Nuta niestety nie w moim stylu.

Ogolnie:
Jak na poczatek nie jest zle, ale staraj sie dopasowywac utwory klimatem, tempem, bassline'em itd. Bo to, ze zrobisz przejscia nie znaczy, ze set tworzy calosc. ;) Ale jakbys sie przerzucila na inny program i lepiej planowala swoje sety, to bedzie z ciebie "DJ" :)

Technika: 5/10
Muzycznie: 5/10
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Dawid » 2009-04-08, 20:34

widze ze wszystkich na wiosne naszla mania klecenia setow ;d
zaciagne sie tym, bo jestem Ciekaw, ale skomentuje za jakis czas, mam nadzieje Flaj, ze sie nie pogniewasz :)
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez FLAJ » 2009-04-08, 23:18

Creative napisał(a):Fajnie Ci wyszedl ten secik, jezeli gralas na wyczucie.

Oczywiscie najpierw sprawdzilam, co do czego bedzie pasowac i jak mniej wiecej te nuty zgrac, bo nie jest sie w stanie na zywca leciec bez odsluchu, bo wtedy sa male szanse, ze sie wejdzie rowno, a co dopiero zeby fraza byla dobrze. Tym bardziej na Virtualu, ktory jest, jesli chodzi o tworzenie setow - tragiczny!

Creative napisał(a):Fajnie zaczelas set, bardzo mi sie podoba Spring Breeze w tym remixie.

Mi sie to juz zbrzydlo jak kocie go***, ile mozna sluchac tego samego w kolko, a probowalam ten set nagrac chyba z 6 razy.

Creative napisał(a):Przejscie tez dobre na Butch - Amelie (Original Mix) - Nie znalem tego utworu tak jak poprzedniego, ale nie podoba mi sie.

Mnie minimalem zarazil Przemek (Natural.). Dla mnie to jest cos pieknego, niepowtarzalny klimat, zakochalam sie w tej piosence :zakochany:

Creative napisał(a):Arnej - Dust In The Wind (Leon Bolier Remix) - swietny utwor.

Zgadzam sie, Bolier zrobil z tego prawdziwe cudo!

Creative napisał(a):Marco V - Dudak (Original Mix) - Nie ladnie to wyszlo. Nagle tak wyciszylas Full Tiltin .

O to wlasnie chodzilo :D

Creative napisał(a):Jak juz wczesniej napisalem, fajny secik...

Dziekuje za przesluchanie i poswiecony czas :)

Kamil_GD napisał(a):Jedyna wada moze byc to, ze niektore kawalki leca glosniej a niektore ciszej ale nie jest to az tak bardzo slyszalne.

Zgadza sie i dobrze, ze to uslyszales, juz Ci pisalam na gg, co mialam nie tak ustawione :) Dzieki :)

Kamil_GD napisał(a):Czekam na kolejna Twoja produkcje.

Jestes niemozliwy :p

B0BS0N napisał(a):Pierwsze przejscie slabe. Nie zgrany bit, przez co lekkie konie, Calosc sie za bardzo wycisza, brakuje energii.

Ja nie slysze, zeby tam konie byly, ale masz racje, na pewno czegos tam brakuje.

B0BS0N napisał(a):Drugie przejscie spoko Ale nuta numer 3 nie podoba mi sie w ogole i nie pasuje to poprzedniej klimatem.

Zrobilam to specjalnie. Trance + minimal = cos pieknego :D

B0BS0N napisał(a):Przejscie na Dust In The Wind na poziomie, lecz wypadaloby zwiekszyc choc troche tempo seta
Przejscie na remix JOC'a dobre, aczkolwiek tempo znow za wolne

Na Virtualu to jest niemozliwe, bo wraz ze zmiana tempa, zmienia sie tonacja. Gdyby to byl program, to oczywiscie, ze zmienilabym tempo, ale dziekuje za ta uwage :)

B0BS0N napisał(a):Kolejne przejscie..... srednio to wyszlo, ale zamysl dobry. Przydal by sie jakis schodzacy FX na koniec Full Tintin' (w sensie szum stopniowo sie wyciszajacy )

Wiem, wiem, nie jest to takie jak powinno byc. Pomysl tez mi sie podobal, ale jak juz wspominalam Virtual nie wspolpracuje ze mna w niektorych kwestiach ;p

B0BS0N napisał(a):Jak na poczatek nie jest zle, ale staraj sie dopasowywac utwory klimatem, tempem, bassline'em itd. Bo to, ze zrobisz przejscia nie znaczy, ze set tworzy calosc.

Tu jest problem, bo ja nienawidze monotonii... Nie podobaja mi sie np. sety Armina, bo gra zbyt lajtowo, pierwsza godzina mnie usypia, dopiero po godzinie puszcza cos, przy czym otwieram oczy. Bardziej stawialabym na zaskakiwanie sluchacza, niz wprawianie go w "trans", badz po prostu w totalny zamul. A tak przynamniej cos sie dzieje. Poza tym, to jest tylko 6 utworow, tego nawet setem nie mozna nazwac, chodzilo mi tylko o to, czy cos by w ogole ze mnie bylo, czy mam sobie dac spokoj ;p

B0BS0N napisał(a):Ale jakbys sie przerzucila na inny program i lepiej planowala swoje sety, to bedzie z ciebie "DJ"

A co bys polecil? Tylko nie Ableton, bo ja tego nie ogarne do konca zycia ;p

B0BS0N napisał(a):Technika: 5/10
Muzycznie: 5/10

Chyba i tak za wysoko oceniles :D Ale dziekuje, krytyka jest mi potrzebna. Bo slowa FAJNY SET albo PODOBALO MI SIE nic mi nie dadza. Takze na przyszlosc prosze o jak najwiecej krytyki od osob, ktore sie na tym znaja, tylko wtedy bede mogla doskonalic umiejetnosci, a nie zachwycac sie czyms, co tak naprawde brzmi kompletnie bez sensu.

Dziekuje Bobson :)

Dawid napisał(a):zaciagne sie tym, bo jestem Ciekaw, ale skomentuje za jakis czas, mam nadzieje Flaj, ze sie nie pogniewasz

Oczywiscie, ze nie. Ja tez potrzebuje czasu, zeby ogarnac seta, bo nie chce powierzchownie oceniac. Ktos by sie nameczyl, a ja bym go "przeleciala" jak popadnie. To by bylo nie fair :) Dziekuje :)
Ostatnio edytowano 2009-04-08, 23:21 przez FLAJ, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez B0BS0N » 2009-04-09, 10:24

FLAJ napisał(a):Na Virtualu to jest niemozliwe, bo wraz ze zmiana tempa, zmienia sie tonacja. Gdyby to byl program, to oczywiscie, ze zmienilabym tempo, ale dziekuje za ta uwage :)

Na wirtualu mozna robic wszystko tak jak w kazdym innym programie, trzeba tylko sie znac na tym ;) (przyklad Shanhaevel, ktory gra na VDJ).
FLAJ napisał(a):A co bys polecil? Tylko nie Ableton, bo ja tego nie ogarne do konca zycia ;p

Polecam Ci abletona :D A tak na serio, to Mix Meister (masz w dziale Software).
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez FLAJ » 2009-04-09, 11:05

B0BS0N napisał(a):(przyklad Shanhaevel, ktory gra na VDJ).

No to juz wiem do kogo sie zwrocic, moze mi wytlumaczy wszystko :D Dzieki Bobson :)
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez Dawid » 2009-04-22, 19:49

Wybacz ze tak pozno, ale przez szkole calkiem zapomnialem o twoim Secie ;)

Dobry utwor na poczatek seta, tez planuje go przemycic do 'Student Sessions 004' ;)
Pierwsze przejscie zrobione poprawnie, ale za bardzo wyciszylas bass ze Spring Breeze ;)
'Nostalgia' to jeden z utworow, ktore otworzyly mi bramy do swiata Progressive Trance, takze Ci dziekuje, za zagranie go :)
wejscie w kolejny dobre, ale nutka do mnie nie przemowila..
Przejscie na dust in the wind dosc dziwne, wydaje mi sie ze nierowne.. pozatym slychac ze bassu nie ma.
wejscie w Full Tiltin najlepsze z calego seta ;)
przejscie na dudak wcale nie jest takie zle ;) tylko ten utwor jakis taki dziwny ;P

ogolem 4,5 za calosc, bo technicznie nie jest to bomba, a muzycznie kazdy ma swoj gust :) Wielki plus za "nostalgie" i "spring breeze" :)
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez FLAJ » 2009-04-23, 15:41

Dziekuje Dawid za ocene :) ja mam zamiar juz niedlugo dac tutaj swoj Episode 000, ale najpierw mi musza naprawic komputer i mam nadzieje, ze dane sie zachowaja, bo brakowalo mi juz tylko do skonczenia seta jakichs 2-3 utworow :) mam nadzieje, ze jak najszybciej bede mogla dokonczyc robote :) pozdrawiam :) i jeszcze raz dziekuje :)
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski


Powrót do Kosz

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron