Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Omijanie limitu czasowego Rapidshare i nie tylko :)

Tutaj trafiaja wszystkie usuniete tematy.

Moderator: Moderator

Omijanie limitu czasowego Rapidshare i nie tylko :)

Postprzez Dj_Rebirth » 2006-08-28, 13:22

Jak obejsc Rapidshare :)

Polecam program pod nazwa Hide IP Platinum dostepne na stronie aa.hide-ip-softa/ choc nie jest calkowicie darmowy bo tylko 3 dniowa wersja ale craczek czy serial macie na tej stronie aa.andr.net/search.php wiec luzik fulik bedzie ;) Program zmieniay proxy i IP wiec pozwala oszukac i nie ma limitow . Czasem moze byc tak ze kilka razy trzeba zmieniac proxy ale zadziala napewno (raz mialem az 10 razy ) ale limit nie bylo . Program jest naprawde dobry w wersji polskiej jest tez dostepny wiec luzik.

a teraz o Jak szybciej/wygodniej sciagac pliki z rapidshare?

Pierwszym krokiem bedzie pobranie samego programu, a mozemy to zrobic tu

Gdy juz to zrobimy, instalujemy program i uruchamiamy go.

Link ze schowka powininen zostac automatycznie wklejony, ale jesli tak sie nie stanie wklejamy go w oznaczone pole.

Obrazek

Kiedy link zostanie wklejony naciskamy przycisk ponizej, potwierdzajac chec pobrania pliku.

Obrazek

Pojawi nam sie okno wyboru lokalizacji miejsca, gdzie chcemy zapisac plik. WYbieramy miejsce i ew. zmieniamy nazwe, po czym akceptujemy przyciskiem "Zapisz".

Obrazek

Wyswieli nam sie kod, ktory musimy przepisac w pokazane na obrazku miejsce. Przepisujemy go i wtedy rozpoczyna sie odliczanie.

Obrazek

Podczas odliczania mozemy zaznaczyc opcje, aby program rozpoczal pobieranie pliku automatycznie. Pozostale sekundy oznaczylem kolorem niebieskim.

Obrazek

Po powrocie ujrzymy okienko podobne do ponizszego. Mozemy otworzyc plik odrazu lub kliknac "Nie" i zrobic to pozniej.

Obrazek

...i tyle ;)

Mam nadzieje, ze poradnik/program przyda sie Wam :) Milego korzysatnia z Rapidshare ;)
Dj_Rebirth
 

Postprzez jurek_83 » 2007-03-29, 13:32

calkiem przydatna rzecz... wyprobuje ja niebawem przy sciaganiu asota :-P
Avatar użytkownika
jurek_83
-#30
-#30
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2007-02-15, 23:42
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Patryczek » 2007-04-19, 15:35

Jak sie ma Neostrade to wystarczy tylko sie rozlaczyc i polaczyc ponownie :) I takim oto magicznym sposobem nie mamy limitow na rapidzie ;]
Patryczek
 

Postprzez Dkt » 2007-04-23, 20:20

Dzieki, napewno sie przyda.
Jest tez inny sposob, ale na mniejsze pliki (asotow dzieki temu sposobowi nie pobierzemy)

:arrow: aanonymouse.org/anona.html

Na podanej stronie wystarczy wpisac adres z plikiem do rapida i wsio.
Nie trzeba sie tyle meczyc przy konfiguracji programu (to co podal kolega pare postow wyzej)
A mozna rownie skutecznie pobierac pliki
Avatar użytkownika
Dkt
-#850
-#850
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-01-11, 17:14
Lokalizacja: z domu

Postprzez Adriano_AxE » 2007-04-24, 11:50

No w Neo wystarczy zrobic "restart" heh a aanonymouse.org/anona.html nie zawsze dziala w moim przypadku co do Hide Ip rowniez roznie to bywa ogolnie duzo nie targam z Rapida ale jesli juz to co jakis czas heh pzodrO :)
Avatar użytkownika
Adriano_AxE
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2007-03-29, 10:38
Lokalizacja: Leszno

Postprzez SooRoo88 » 2007-04-28, 03:14

"Swoj mini FAQ kieruje dla wszystkich uzytklownikow FIREFOXa ktorzy maja problemy z limitami RapidShare, Megaupload itp.

Pewnie wiekszosc z was (ktorzy nie maja premium account) posiada ten problem, zlimitow pobran, problem z slotami itp.

Wszystko spowodowane jest tym, ze wiekszosc duzych serwisow ma limit sciagania dla kazdego IP.
Dla tych ktorzy nie maja stalego IP sytuacja jest latwiejsza bo sprowadza sie do wywalenia cookies, nastepnie Start --> uruchom --> cmd.exe
a nastepnie wpisujemy po kolei:
ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew

Wiekszym wyzwaniem jest ominiecie tych nieszczesnych limitow gdy mamy stale IP. Porponowane przezemnie rozmwiazanie to prosty i niezwykle szybki w obsludze plugin do Fire Foxa o nazwie xyzproxy ktory sciagniemy z https://addons.mozilla.org/firefox/1273/
po instalacji za jednym kliknieciem myszki przesjkakujemy z jednego serwera proxy na inny. (winstalacja: install now, reboot firefoxa, prawym na toolbar tj. ten pasek narzedzi po prawej od adresu strony --> dostosuj: i z tamtad przeciagamy ikonke plugina xyz na pasek) nastepnie w opcjach dodajemy liste serverow proxy (google: free proxy). I tak po wystartowaniu sciagania jednego pliku (proponuje doinstalowac plugin Flashgot aa.flashgot.net), zmieniamy jednym kliknieciem mychy inny proxy i znowu sciagamy jakis inny plik... i tak w nieskonczonosc :P

dodatkowo polecam program graber do pobierania plikow z netspacow do pobrania tutaj : atiny.pl/7hrl

ewentualnie Universal Share Downloader do pobrania tutaj: atiny.pl/7hrn

Problem limitow slotow w megauploadzie: w URL wpisujemy: about:config
nastepnie dodajemy ustawienie typu lancuch (string)
w polu nazwa wpisujemy: general.useragent.override

w polu wartosc: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

u po limicie (to tak na marginesie po przy serverach proxy z USA nie ma limitow slotow dla kraju)

pozdro mam nadzieje ze sie przyda "

zrodlo : jakies forum :P
SooRoo88
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-04-20, 15:48
Lokalizacja: KrakĂłw

Postprzez Damiano91 » 2007-05-06, 16:33

a ja mam neostrade i mam luuuz :-D
Avatar użytkownika
Damiano91
-#30
-#30
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2007-01-08, 12:17
Lokalizacja: Lublin

Postprzez russo221 » 2007-05-16, 08:26

chetnie skorzytam z porady...ale juz probowalem z zmiennym IP i nic nie wyszlo z tego. mam nadzieje, ze tym razem bedzie inaczej :-D dam edit jak mi poszlo i zabieram sie do roboty.

pozdrawiam :-)

wszystkofajnie pieknie tylko tego crack-a i serial-u chyba juz nie dostane...(404 NOt Found). moze ktos wrzucic ponownie. bede wdzieczny.
Ostatnio edytowano 2007-05-16, 08:31 przez russo221, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
russo221
-#850
-#850
 
Posty: 208
Dołączył(a): 2007-04-30, 09:50
Lokalizacja: Lubin\Wrocław* :D

Postprzez Banan » 2007-05-20, 00:54

mmm.. pierwsze slysze :D ale wyprobuje ;>
Banan
-#vip
-#vip
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:28
Lokalizacja: Zielona GĂłra

Postprzez Lion » 2007-07-09, 13:37

A ja tam dziecko neostrady jestem :-P Z kumplem musialem tylko napisac program do restartowania polaczenia w liveboxie, bo mam polaczenie bezprzewodowe i jest git :!: Pozdro.
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez Gomez » 2007-07-12, 08:13

ja jako dziecko neostady mam luuzz , gorzej z tymi co maja stale ip .
Gomez
-#vip
-#vip
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2007-07-10, 19:32
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez kwazi15 » 2007-10-08, 18:23

Ja oczywiscie tez mam luz. Achh ta Neostrada :D
Avatar użytkownika
kwazi15
-#150
-#150
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2007-01-19, 13:09
Lokalizacja: Lublin

Postprzez signumsignal » 2008-05-07, 09:35

bardzo przydatny programik... Teraz ASOT jest nasz!! czemu w Polsce np. K.C lub Nitrous Oxide nie ma swoich audycji!! zal :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
signumsignal
-#400
-#400
 
Posty: 119
Dołączył(a): 2007-11-25, 12:27
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez unlikez » 2008-05-08, 13:58

A po co sie tak trudzic ?? ;) aviete.info/ wystarczy wkleic link przepisac kod z obrazka i sciagamy! , proste czyz nie?
Avatar użytkownika
unlikez
-#850
-#850
 
Posty: 272
Dołączył(a): 2007-07-31, 15:03
Lokalizacja: Holland


Powrót do Kosz

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron