Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Forum o muzyce klubowej

Tutaj trafiaja wszystkie usuniete tematy.

Moderator: Moderator

Forum o muzyce klubowej

Postprzez Lukas001 » 2009-04-06, 15:48

Witam

Zapraszam do odwiedzenia mojego nowego forum o tematyce muzyki klubowej ...
Na strone trzeba sie zarejstrowac dlatego zeby miec dostep do wszytkich dzialow na forum

[center]http://a.livethorn.ubf.pl[/center]

Zakaz reklamowania komercyjnych stron o muzyce klubowej na forum.

Temat zostanie usuniety..
Ostatnio edytowano 2009-04-06, 18:07 przez Lukas001, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Lukas001
-#400
-#400
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2007-12-20, 20:26
Lokalizacja: .T.o.r.u.ń.

Postprzez han350 » 2009-04-06, 16:27

Jak dla mnie to brawo za odwage bo ja nie pokazalbym takiej stronki... Jesli ktos bierze sie za takowe sprawy mam nadzieje ze sie na tym zna i dobrze... W tym przypadku nie wiem jak jest ale jak narazie wg mnie ta stronka nie ma szans przetrwania... Them odrzuca odwiedzajacych, jest bardzo przestarzaly a logo wisi jakos z kosmosu nie pasujac do reszty (tematyki strony tez nie...).

Wrzuc jakis ladny them (jesli nie potrafisz zrobic sam zajrzyj na polska stronke extreme-fusion tam znajdziesz ich duzo i dobrze wykonanych) a potem gorsze... Abo jakas solidna reklama z pozycjonowaniem albo slaba reklama a na stronce cos co przyciagnie ludzi (chociaz widze juz nabite pond 600 unikalnych to nie jest zle) ;) i powodzenia :-D
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez FLAJ » 2009-04-06, 17:22

a mi sie wydaje, ze reklamowanie innego forum, "konkurencyjnego" (mam na mysli o tej samej tematyce) na Asocie, jest niezgodne z regulaminem. ale moze sobie to sama ubzduralam :roll: tak mi sie kojarzy
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski


Powrót do Kosz

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości