Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Wroclaw

Opinie, propozycje i sugestie odnosnie odwiedzanych przez Was klubow.

Moderator: Moderator

Wrocław

Postprzez Iv » 2008-12-26, 13:16

Kolejne pytanie :P
Mam zamiar spedzic pare dni we Wrocku i kto mi poleci jakies dobre cluby z dobra muzyka, jesli sa to takie gdzie graja trance, a jesli nie ma to moze z house?
Macie jakies sprawdzone?
Ja slyszalam, ze dobra opinia ciesza sie Lemoniada i Senso.
Doradzcie worclawianie ;)
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez VerTax » 2008-12-26, 14:36

Iv napisał(a):Ja slyszalam, ze dobra opinia ciesza sie Lemoniada i Senso.


Jako rodowity wroclawianin imprezowicz, nienawidze Senso. :D Klub drogi i dla snobow, co wiecej, zdarzaja sie przypadki gwaltow przez 120 kg kobiety (prawda deFF?? ;)). Ja najwiecej uczeszczam do WZ, fakt faktem, speluna i tam pelno dresiarstwa, ale jesli ktos ma zamiar isc sie BAWIC a nie poznawac ludzi, to polecam. Graja tam muze w klimatach techno/house/trance i do zabawy naprawde jest idealny. :)
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez deFF » 2008-12-26, 14:40

Tak jak ViertaX napsial Senso to speluna dla bananowej mlodziezy ktoara zamias mozgu ma znaczek Lacosty a w portfelu zielone papierki od tatusia :P wiec odpada..!!! wZ jescze wieksza speluna aczkolwiek muzyczka na poziomie naglosnienie oswietlenie parkiet nie za duzy aczkolwiek wystarczajacy + 4 podesty :> co nie Vert :P muzyczka calkiem calkeim ...rezydent czyli Radi S daje rade a jak trafisz jescze na jakas imprezke w piatek to glowe Ci urwie :>
Avatar użytkownika
deFF
-#400
-#400
 
Posty: 161
Dołączył(a): 2008-09-21, 18:39
Lokalizacja: AmszterdooM


Powrót do Kluby

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron