Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Poznan

Opinie, propozycje i sugestie odnosnie odwiedzanych przez Was klubow.

Moderator: Moderator

Postprzez krezus » 2008-05-24, 08:59

Jak wiadomo nie od dzis w Pn nie znajdzie sie klubu gdzie w glosnikach leci trance . Pulsar hmm Pulsar byl najlepszym klubem przez pierwsze miesiace kiedy nie zaczeli wpuszczac kogo popadnie . Bardzo ciekawy wystroj super pomysl z 3 oddzielonymi od siebie szybami dzwieko szczelnymi szybami.:) House to tylko Tery:) SQ ssie , sami bananowcy tam i ta selekcja heh nie mam z tym problemu nigdy ale sam fakt co to kuwa program jakis in or out:)? heh pozdro polecam Tube dla kazdego cos milego :)
krezus
-#30
-#30
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2007-05-28, 21:53
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bobian » 2008-05-24, 14:49

everlasting napisał(a):polecam TUBE >> dla kazdego cos milego... tylko ze bez trance... wg mnie bardzo dobry CLUB :) polecam !!

TUBA?? no to stary pojechales :-D :-D
jak ktos chce poogladac dziewczyny w wieku 15lat to spoko...no a muzyka tez nie powala na kolana.
a w Poznaniu brak trance'u w klubach pewnie ze wzgledu na to, ze jest go sporo na eventach. Z reszta w Poznaniu zapanowala moda na R&B i house, ludzie nie chodza posluchac, tylko "wyrwac dupe, zabrac ze soba do domu albo sie upic" szczerze, brakuje kultury, i brakuje klubu ktory by ta kulture muzyczna wyrabial.
a polecam Terytorium we wtorki, gra Neevald...czasami przygrywa gosciu na saksofonie...zawsze jest klimat :-P
Bobian
-#400
-#400
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2008-04-25, 12:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gabi**** » 2008-05-24, 15:28

zgodze sie z przedmowca terytorium jest chyba jednym z lepszych klubow w poznaniu pod wzgledem muzycznym zwlaszcza jak gra neevald:)....
Avatar użytkownika
gabi****
-#150
-#150
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2007-05-24, 20:01
Lokalizacja: Poznań

Postprzez everlasting » 2008-05-26, 14:05

w kazdym clubie brakuje kultury, wszedzie sa lysi... mi sie w Tubie podoba i na pewno zdania nie zmienie :) a 15 latki sa wszedzie... nie da sie ukryc. to POLSKA !!
Avatar użytkownika
everlasting
-#150
-#150
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2007-11-17, 08:33
Lokalizacja: Kosmos

Postprzez Piochu » 2008-05-27, 09:37

everlasting napisał(a): a 15 latki sa wszedzie...


oj nie wszedzie :D tylko trzeba chodzic w tygodniu na imprezy, wtedy bawia sie studenci no i studentki :D
no ale kazdy ma swoj gust i jesli chodzi o kluby tez tak jest, wiec niech kazdy chodzi tam gdzie chce jesli sie dobrze bawi :)
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Oxygen » 2008-06-10, 13:45

idz do SQ i pokaz mi 15latke.. to jest najlepszy klub w Polsce i jest doorselection na szczescie,.. nie powtarzalny klimat.. muzyka.. piekna.. dj`ie znani lubiani.. ten klub ma dusze.. ja wiem ze wiekszosc Polakow wychowana na esce i taka muzyka wam sie moze nie podobac.. ale jednak ten klub kazdego dnia jest zapelniony.. dziekowac Kulczykowi :P
Avatar użytkownika
Oxygen
-#150
-#150
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2007-10-24, 20:56
Lokalizacja: Kępno

Postprzez krezus » 2008-06-10, 18:33

ale pojechales szeroko z tym ze jest to najlepszy klub w Poznaniu"D
krezus
-#30
-#30
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2007-05-28, 21:53
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Piochu » 2008-06-10, 22:49

Nie powiedzial ze w Poznaniu tylko ze w Polsce, i troche racji jest, bo jakby nie patrzec to SQ byl najblizej w historii dostania sie do Top 100 Clubs DJMaga, z tego co wiem to blisko byly tez 2 warszawskie kluby 55 i Space
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gabi**** » 2008-07-05, 18:04

SQ to klub na poziomie nie mozna zaprzeczyc ...ale niestety z roku na rok coraz mneij mi sie podoba i wcale nie jest taki zapelniony czasmi frekwencja jest bardzo przecietna a muza zamulajaca ... ale to i tak jeden z lepszych klubow w Poznaniu
Avatar użytkownika
gabi****
-#150
-#150
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2007-05-24, 20:01
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Adasqo » 2008-07-06, 17:20

muzycznie SQ jest wg mnie calkiem wporzadku-ale ludzie tam naprawde potrafia wkurzac swoim zachowaniem i nie tylko. Tery - fajnie :) Ja lubilem sobie pojsc do Cute'a gdzie grali (nie wiem jak teraz jest bo dawno nie bylem) fajny deep house,minimal house i electro :) a muzycznie jeszcze fajnie jest w Post Dali czasem. Co do Tuby i Pulsaru. Pulsar - srednia wieku wynosi...naprawde malo i nieprzepadam za towarzystwem tamtejszym. Tuba - za duzo techno za malo trancu wg mnie, a tez zalezy chyba kto w danym dniu tam gra bo nie wiem czy tam rezydent jest. w Pulsarze bylem pare razy i nie wroce. Do Tuby moge isc...raz na 3 miesiace. Podsumowujac chyba w Tery najlepiej.
Adasqo
-#30
-#30
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2008-01-30, 21:30
Lokalizacja: Centrum Pyrlandii

Postprzez Piochu » 2008-07-08, 18:45

Adasqo napisał(a):muzycznie SQ jest wg mnie calkiem wporzadku-ale ludzie tam naprawde potrafia wkurzac swoim zachowaniem i nie tylko. Tery - fajnie :) Ja lubilem sobie pojsc do Cute'a gdzie grali (nie wiem jak teraz jest bo dawno nie bylem) fajny deep house,minimal house i electro :) a muzycznie jeszcze fajnie jest w Post Dali czasem. Co do Tuby i Pulsaru. Pulsar - srednia wieku wynosi...naprawde malo i nieprzepadam za towarzystwem tamtejszym. Tuba - za duzo techno za malo trancu wg mnie, a tez zalezy chyba kto w danym dniu tam gra bo nie wiem czy tam rezydent jest. w Pulsarze bylem pare razy i nie wroce. Do Tuby moge isc...raz na 3 miesiace. Podsumowujac chyba w Tery najlepiej.


Pewnie ze Tery najlepsze house'owe wtorki z NeeValdem sa boskie, dobre sa tez imprezy co jakis czas w Fantasy Parku ostatnio bylem na La Noche De Eivissa, klmat faktyczenie byl jak na Ibizie ;] Bartes i Neevald wymietli a gwazda byl David Moreno wiec impreza naprawde bylo dobra
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Kluby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron