Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

LUNATIC CLUB OPALENICA k/POZNANIA

Opinie, propozycje i sugestie odnosnie odwiedzanych przez Was klubow.

Moderator: Moderator

LUNATIC CLUB OPALENICA k/POZNANIA

Postprzez dragonek » 2006-09-15, 00:42

Doskonaly klimat, mega atmosfera, z mega oswietleniem. Laser i chmury dymu niesamowicie nakrecajace bawiacych klubowiczow. DJ-e Z CAŁEGO ĚťWIATA SHOW ROOM - NA KAŻDEJ IMPREZIE NIEKONWENCJONALNE ZDARZENIE OGROMNE LUNETY PRZEZ KTÓRE ZOBACZYSZ WIĘCEJ NAGŁOWIENIE I OĚťWIETLENIE ĚťWIATOWEJ KLASY CZTERY BARY W KTÓRYCH WYPIJESZ CO CHCESZ!

wieksze info:
a.lunaticclub.pl
a.amnesiaa.pl
dragonek
 

Postprzez Dj_miszel » 2007-08-23, 13:05

hehehe ludzi tu sie bawi same gimnazjum w opalenicy same dzieci w tym klubie :!: wiem by bylem nie raz i syfff totalny gwiazdy muzyki klubowej oooo tak ale nie w dzieciarni :-o , dzieci po 12 lat maja nawet nie wiem co one tam robia :lol: :!: poozdro.
Avatar użytkownika
Dj_miszel
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2007-08-22, 18:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez everlasting » 2008-08-07, 16:35

popieram przedmowce... no comment !! wstep do 16 lat tylko :P heh...
Avatar użytkownika
everlasting
-#150
-#150
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2007-11-17, 08:33
Lokalizacja: Kosmos

Postprzez CaLi » 2008-08-13, 16:20

Hmmm ja bylam na zlocie w tym klubie ... i nie powiem bo muzyke tam graja konkretna.. i nie mam im nic do zarzucenia.. ale jesli chodzi o solecznosc byc moze jest tak jak piszecie... teraz 23 jade tam ponownie zobacze czy cos sie zmienilo:)
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::


Powrót do Kluby

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron