Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

KRAKOW

Opinie, propozycje i sugestie odnosnie odwiedzanych przez Was klubow.

Moderator: Moderator

KRAKÓW

Postprzez mw_soft » 2007-03-30, 10:01

hej, jestem od niedawna w krakowie i poszukuje klubu, oczywiscie z mozyka trance. znacie moze jakies ciekawe miejsca?

pozdrawiam
Avatar użytkownika
mw_soft
-#150
-#150
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2006-11-25, 08:36
Lokalizacja: :bąkS

Postprzez Ivwect » 2007-06-01, 12:15

No pewnie , ze tak "Energy 2000" :lol: :lol: :lol: a za sterami Dj Bolek :lol: Wydaje mi sie , ze zaleta tego Klubu jest tylko Bezpieczenstwo-solidna bramka , kamery itp. a na muzyke nie licz.
Ivwect
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2007-05-29, 14:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez newx » 2007-10-20, 19:20

widze, ze temat krakowskich klubow rozwinal sie niczym inteligencja dody od momentu jej narodzin...

ja bede w kraku w przyszlym tygodniu w celach tzw. sluzbowych :-P mam wielka nadzieje, ze uda mi sie wygospodarowac troche wolnego czasu i ruszyc na male bawim-bawim ; )) tak wiec jesli jakas dobra duszyczka zechcialaby zabrac glos i podac namiary na fajny klubik z dobra muzyka, to bylbym zobowiazany.
Avatar użytkownika
newx
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2007-10-19, 15:23
Lokalizacja: LJA

Postprzez TUNE_T1 » 2008-01-04, 17:46

ja mieszkam pod Krakowem i najczesciej wybywam do takich klubow jak : Ministerstwo, Rentgen, Prozak, Paradox, Frantic, Cien, jest wiele roznych klubow warto przez nocke odwiedzic kilka a wybor jest spory w samych okolicach rynku i strego miasta
TUNE_T1
-#150
-#150
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2007-06-09, 14:48
Lokalizacja: gdzieś tam nieopodal

Postprzez ukash » 2008-01-07, 20:11

jednym z lepszych mojim zdaniem jest Midgard i Frantic co do Prozaka to raczej dla lansiarzy a Paradox dla ukrytych dresow :P
ukash
-#30
-#30
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2008-01-07, 20:07
Lokalizacja: krk

Postprzez Namarin » 2008-03-21, 12:44

Ech temat rzeka, co dla jednego jest fajnym klubem to dla drugiego bedzie kiepskim klubem.
Moge polecic klub "Bledne kolo" na Brackiej. W sobote tam bylem ostatnio i nie schodzilem z parkietu bo akurat grali trance, nie wiem czy jest tam tak w kazda sobote.

Zdecydowanie odradzam Midgard bo tam Trance to raczej nie graja tylko R'n'b i hip hop. Pozatym ceny mnie zabily. Jedyne co mi sie podobalo to wystroj lokalu.


Mysle ze kazdy powinien poswiecic kilka wieczorow i pochodzic po rynku po lokalach i znalezc ten swoj.
Avatar użytkownika
Namarin
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2008-03-21, 01:37
Lokalizacja: KrakĂłw

Postprzez Krisowo » 2008-03-25, 13:36

Swego czasu dosc czesto odwiedzalem Energy2000. Klub na prawde dobry, bezpieczenstwo, wystroj, swiatelka i inne bajery... Niestety slabiej wypada pod wzgledem muzycznym, rzadzi komercja wiec trzeba sie na to przygotowac wybierajac sie do Przytkowic.. Mysle ze raz na jakis czas impreza w takich klimat jest okej i mozna sie dobrze tam bawic, na dluzsza mete jednak jest to dosc monotonne. Ostatnio klub wprowadzil cykl imprez pod nazwa "Kings of hardstyle" no i sa to jedne z powazniejszych wydarzen w tym klubie, amatorzy tego klimatu na pewno beda zachwyceni. Co do trance`u no to pojawiaja sie na kazdej imprezie jakies pojedyncze kawalki jednak czesto sa to takie "niesmiertelne hity" ktore wszyscy juz dobrze znaja. Faktycznie gdy za konsola staje Dj Bolek mozna liczyc na wiecej porzadnych klimatow ale i tak to nie jest to czego mozna by oczekiwac.

Ogolnie klub godny polecenia ale jak pisalem pod wzgledem muzycznym trzeba miec do niego pewien dystans.

Co do rynku w Krakowie no to jest tam duzo dobrych miejsc na impreze. Goraco nie polecam Paradoxu.. Osobiscie rowniez nie lubie Ministerstwa a i Roentgen jakos mnie nie zachwycil.
Krisowo
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2008-03-16, 11:35
Lokalizacja: KrakĂłw

Postprzez shamil » 2008-08-03, 09:11

Polecam ta stronke , mozna sprawdzic co o kto gra w danym klubie w dany dzien. W Krakowie, zwlaszcza w rynku jest bardzo duzo klubow i na pewno jak ktos odwiedzi kilka to w koncu cos przypadnie mu do gustu.
shamil
-#150
-#150
 
Posty: 78
Dołączył(a): 2008-03-30, 10:11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków

Postprzez eu_lue » 2009-02-21, 17:39

moze znajdziecie cos ciekawego pod linkiem:
aknajpy.krakow.pl/
Ja osobiscie lubie chodzic do Rdzy i Cienia. W wiekszosci klubow w srodmiesciu (moim zdaniem) ciezko trafic na dobra muze graja to co ogladna na Vivie:D
Avatar użytkownika
eu_lue
-#400
-#400
 
Posty: 132
Dołączył(a): 2007-10-27, 17:40
Lokalizacja: KrakĂłw

Postprzez duchovny » 2009-03-30, 00:11

Wczoraj bylem na Terror Techno w Krakowie. Klub sie nazywa Lost Highway. Czesto organizowane sa tam imprezy na ktorych uslyszysz techno, hardstyle, minimal. Takze jezeli jak ja, oprocz trance'u lubisz czasem posluchac ciezszej muzy to naprawde polecam :-)
Avatar użytkownika
duchovny
-#150
-#150
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2007-10-24, 13:00
Lokalizacja: Kowiesy k. Warszawy


Powrót do Kluby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron