Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Klub Evolution Sieradz

Opinie, propozycje i sugestie odnosnie odwiedzanych przez Was klubow.

Moderator: Moderator

Klub Evolution Sieradz

Postprzez dydek » 2006-08-03, 20:39

Klub Evolution miesci sie przy ulicy Mickiewicza 6 , w najwiekszej kiedys fabryce Sira w Sieradzu .Wielkie otwarcie nastapilo 22 pazdziernika 2005 roku. Jest jednym z najlepszych klubow w okolicy . Posiada 2 sale taneczne, ktore charakteryzuja sie niesamowitym i fantastycznym wystrojem. Na mniejszej sali, gdzie dominuje muzyka dance ,wystroj pozwala nam sie przeniesc w odlegle czasy prehistorii, natomiast na duzej sali, gdzie glowna role odgrywa muzyka House&trance wystroj nawiazuje do odleglej przyszlosci. Lokal posiada trzy dobrze zaopatrzone bary , w ktorych mozna zaspokoic pragnienie znakomitymi trunkami. Klub posiada znakomite naglosnienie i oswietlenie najlepszych firm na swiecie. Za klimat na duzej sali (House&trance) odpowiada Dj.Bell (resident klubu) i Lj. Noise (efekty swietlne). Za klimat na Sali dance odpowiadaja w soboty Dj.Domin (resident clubu) i w piatki Dj.Carlos. Klimatu oraz wystroju nie da sie opisac, trzeba to samemu doswiadczyc , zobaczyc i przeniesc sie w przestrzeni czasowej. Posiadamy rowniez profesjonalna ochrone ,ktora czuwa nad bezpieczenstwem ludzi nie tylko w lokalu ,ale takze w jego obrebie. Dla dojezdzajacych samochodem ,oferujemy bezplatny parking dozorowany.

aa.evolutioncluba.pl

Sala Techno

Konsola:

2 x odtwarzacz Pioneer Cdj-1000 Mk2
1 x mixer Pioneer Djm-600
2 x gramofon Technics 1210 Mk5


Naglosnienie:

4 x satelita Pol-Audio
4 x subwofer Pol-Audio
8 x koncowka mocy ADS
2 x odsluch OHM


Oswietlenie:

6 x skaner SGM
6 x glowica COEF
2 x strobo SGM
1 x Patendlight GLP 1200
1 x Laser
rampy
pary
neony
wytwornica dymu Martin Magnum 2000
Sterownik oswietlenia SGM Pilot 2000


Kilka fotek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Sala Dance

Konsola:

- 2 x odtwarzacze Pioneer Cdj 200
- 1 x mixer Pioneer DJM 500


Naglosnienie:

- 6 x satelita JBL
- 2 x subwofer JBL
- Koncowki mocy JBL


Oswietlenie:

- 6 x glowica Coef
- Neony
- Pary


Sterownik oswietlenia:

- Pilot 2000


Kilka fotek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Nynka » 2006-08-07, 08:20

Ja bylam raz w sobote i zle nie bylo ;PP
Ogolnie wlasnie, o klubie coraz wiecej sie dobrego slyszy iii juz planuje nawet namowic ekipe i wybrac sie z nimi w ktorys weekend zobaczyc co sie zmienilo ;]

Klub na + ;]
Avatar użytkownika
Nynka
-#400
-#400
 
Posty: 167
Dołączył(a): 2006-07-27, 10:00
Lokalizacja: ;0

Postprzez dydek » 2006-08-07, 12:43

2 tyg. temu w Sobote bylo bardzo malo ludzi. W ostatnia sobote gdy bylo retro, bylo podobno naprawde bardzo fajnie.
Jednak w tym klubie piatki kroluja. Mozna sie doczepiac, ze sa dzieci. A gdzie nie ma ?? Jednak przynajmniej jest jakis poziom. Wiadomo, ze sie znajda lolki, ktorzy szukaja zaczepki, ale bojke jest ciezko zobaczyc na terenie klubu. Natychmiastowa reakcja ochrony. Ostatni piatek byl wrecz przeboski. Bardzo duzo ludzi, wrecz tlumy. Zarowno na dance, jak i na house. Masa znajomych i taka jedna cudowna osoba :* I to co mi sie podoba. Zero brzeskowych klimatow i ludzi skaczacych jak malpy w zoo :/ No i ostatnie ograniczenie, ze w piatki po 22 bilety sa po 8 zl w sumie wyszlo na dobre. Teraz juz od 22 w klubie jest duzo osob, a nie jak przedtem, ze sie zbierali okolo 23. ;)
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez piszczyk » 2006-08-28, 12:37

Nie ciagnie mnie wogole do tego klubu
piszczyk
 

Postprzez Olej » 2006-08-29, 00:01

piszczyk napisał(a):Nie ciagnie mnie wogole do tego klubu


Oj chyba by ci sie tam spodobalo, tym bardziej ze puszczaja tam bardzo duzo muzyki hause, a z tego co widac to chyba ja preferujesz.

A co do mojej opini to mam podzielone zdanie. Klub jest w miare, nie wychwalam go bo wedlug mnie nie zasluguje na to. W sumie to za czesto w nim nie jestem. Nie podobaja mi sie tam pewne osoby, ale to juz moja osobista sprawa.
Olej
 

Postprzez raff457 » 2006-08-30, 11:57

klub ogolnie mi sie podoba chociaz jest maly ale zarabiscie wystrojony mi tez niepodobaja sie tam pewne osoby a szczegolnie to mlode pokolenie dj-ow pedantow,wiadomo o kim mowa a muzyka raczej nieprzypada mi do gustu bo co prawda to house ale dosc czesto ciezki i nieprzydatny do tanczenia
raff457
 

Postprzez GIB » 2006-09-08, 12:33

jakos nigdy specjalnie mnie do evo nie ciaglo, a to przez to ze idac do klubu glownie patrze na muzyke a ona mi tam nie pasuje ( nie lubie house'u) wiec moze dlatego nigdy pozytywnie nie bylem do niego nastawiony ale moze cos sie zmienilo :-| wiem tyle napewno tam nowwosci trance'owych nie uslyszymy ...

wielki minusem tego klubu sa przebywajace tam co dyskoteke wielkie kolonie gimnazjalistow :-D
GIB
 

Postprzez dydek » 2006-09-30, 12:06

Natalia, czekamy na opinie o wczorajszej nocy. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Narin » 2006-09-30, 13:23

ejj ja nic nie wiem....bleheheheheheheee..ale akcja z policja byla najlepsza. pozdrawiam sieradzki policjantow LOL :roll:


ale ogolnie fajnie bylo. symaptyczni ludzie, nawet bardzo,. choc zawsze powtarzam ze nadgorliwosci jest gorsza od faszyzmu..ale coz..

moge tylko tyle powiedziec ze z Czarna imprezy sa niezapomniane.. heheheee.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
co do muzyki, nie znam sie a technice, ale naprawde niektore nutki mnie porazily, pod koniec juz troszke za mocno jak dla mnie, ale na szczescie jest druga sala, tam sie mozna pobawic przy roznego rodzaju rytmach od prawdziwego rnb po disco..ale ogolnie pozytywnie. ale bardzo malo ludzii...
Avatar użytkownika
Narin
-#30
-#30
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2006-08-31, 17:34
Lokalizacja: PaBianice

Postprzez dydek » 2006-09-30, 16:15

Ojjj tam. Przeciez bylo calkiem sympatycznie. :D
A co do policji.... Wiadomo Sieradz hy hy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tu tylko takie lolki moga byc :P
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Made » 2006-10-09, 09:46

Avatar użytkownika
Made
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:39
Lokalizacja: Pl

Postprzez dydek » 2006-10-09, 13:57

Hmmm... albo ja mam cos z pamiecia, albo te urodziny sa troche spoznione. :P
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Made » 2006-10-09, 17:19

dydek napisał(a):Hmmm... albo ja mam cos z pamiecia, albo te urodziny sa troche spoznione. :P
To po sobocie masz takie klopoty z pamiecia :)

A tak serio to o ile sie nie myle w ubielgym roku 22 pazdziernika bylo otwarcie Evo :)
Avatar użytkownika
Made
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:39
Lokalizacja: Pl

Postprzez Narin » 2006-10-09, 20:32

Seba to ja pamietam <lol> chociaz mnie tam nie bylo wtedy :)
ehh no WErcia dojechalam z Czarnusia i bylo wery symaptiko , gdyby nie jeden incydent na koniec ale ogolnie okej. i z Made sie widzialam ;-)
Avatar użytkownika
Narin
-#30
-#30
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2006-08-31, 17:34
Lokalizacja: PaBianice

Postprzez dydek » 2006-10-10, 22:51

No bo ciagle bylem przekonany, ze otwarcie bylo w ostatnia wakacji... :P
Ale cicho! Ostatnio jestem jakis "zamyslony" :mrgreen: :-D :-P :-P
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Następna strona

Powrót do Kluby

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron