Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Markus Schulz - Global DJ Broadcast

Audycja Global DJ Broadcast Markusa Schulza. W kazdy czwartek o godz. 18:00 - 20:00

Moderator: Moderator

Markus Schulz - Global DJ Broadcast

Postprzez Air_play » 2009-04-09, 18:54

Style: Trance
DJ: Markus Schulz
Title: Global DJ Broadcast
Date: 09-04-2009
Quality: MP3 / CBR256 / 44100 / JOINT STEREO
Length: 120:56
Size: 221.43MB


Obrazek


Tracklist:

Markus Schulz
01. Dakota - Chinook [World Premiere]
02. Arnej - Dust in the Wind
03. Francis Preve - Hasown
04. Mike Foyle Presents Statica - Deadly Nightshade
05. R.E.N.O.I.S.E. - Dead Wishes
06. Mr. Pit - Vanguard
07. Marco V vs. Rex Mundi Featuring Susana - Unprepared for Nothing at All (Markus Schulz Mashup)
08. Cressida - Onyric (Stoneface & Terminal Remix)
09. The Airstatic vs. Aephoria - Star Stream (Aephoria Remix)
10. Jester Music Featuring Lavoie - Dressed in White (Markus Schulz Coldharbour Remix) [Global Selection]

Cosmic Gate
01. White - Touch Me
02. Audible - White Mouse
03. Sebastian Ingrosso - Laktos
04. The Killers - Spaceman (Sander Van Doorn Remix Part 2)
05. John O'Callaghan Featuring Sarah Howells - Find Yourself (Cosmic Gate Remix)
06. Cosmic Gate - Sign of the Times (Album Mix)
07. Marco V - Unprepared (Dub Mix)
08. B.E.N. & M6 - Interplay (Element One Remix)
09. Cosmic Gate - Arctic Sunset (Album Mix)
10. Cosmic Gate - F.A.V. (Album Mix)


Download:

adepositfilesa/en/files/kvpykogm5

auploaded.to/file/3cx95f

ahotfilea/dl/163225/f11bc94/Ma ... April_2009).mp3.html

aletitbit.net/download/80c168bb60 ... _.mp3.html

aa.trancefa/dl?f=Markus_Schu ... osmic_Gate)-NET-2009-04-09-iRUSH.rar
Ostatnio edytowano 2009-04-09, 19:20 przez Air_play, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Air_play
-#400
-#400
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2008-06-01, 14:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez wojtas185y » 2009-04-09, 19:44

elou Markus Schulz w Global DJ Broadcast niezle polecial zajefajna nuta podobalo mi sie bardzo zwlaszcza to co zrobili Cosmic Gate naprawde mega xD :-D
Avatar użytkownika
wojtas185y
-#850
-#850
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2008-09-17, 17:42
Lokalizacja: KrakĂłw

Postprzez Endless » 2009-04-10, 12:05

Bosko! :D Markus i Kosmici made my day! No poza ASOTem z rana oczywiscie :P
Avatar użytkownika
Endless
-#30
-#30
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2008-11-15, 12:37
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez DREaX » 2009-04-10, 13:52

Powiem tak, Markus zaczal ciekawie od Dakota - Chinook przechodzac w Arnej - Dust In The Wind. Pozniej znowu wkrecil fajny kawalek Mike Foyle pres Statica - Deadly Nightshade i R.E.N.O.I.S.E. - Dead Wishes. W secie ciekawie brzmialo Marco V vs. Rex Mundi ft Susana - Unprepared For Nothing At All (Markus Schulz Mashup), ale tylko w secie. 3 ostatnie kawalki od Markusa byly ok. Cosmic Gate zaczeli niezle od White - Touch Me i Audible - Mouse. Mieszane uczucia mam co do kawalka John O'Callaghan ft Sarah Howells - Find Yourself (Cosmic Gate Remix) Nie pasuje mi za bardzo to wykonanie Sarah, a zawsze sobie niezle radzila. Sam remix Cosmic Gateow na plus. Ogolnie set sredni, pierwsza godzina byla ok.
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez michna666 » 2009-04-11, 08:09

no i Markus... Jestem w 100% zadowlony z tego seta... Juz na samym poczatku dostajemy niezlego kopa i swiatowa premiera od Dakoty... po prostu miod dla uszu!
poprzednie Sin City tego wykonawcy tez stalo na bardzo wysokim poziomie... Wielkie brawa. Nastepnie przenosimy sie odrazu jakby nie patrzec do utworu roku od Arneja. Potem druga soczysta nowosc od "jakiegos" Francisa Preve... Utwor bardzo energetyczny trzymajac sie fasonu rytma tego Globala...
Nie ustepujacy od poziomu Mike Foyle. Widac, ze Mike wzial sobie do serca ubiegloroczny remix Markusa Bittersweet Nightshade. Wykorzstujac to w Deadly Nightshade, przypomina motyw wzorowany na remiksie z tamtego roku, jak najbardziej sie przyjmuje i nie gryzie w uszy... Dead Wishes... gdzies sie rzucal ten utwor w tamtym roku Markusowi... o ile mnie pamiec nie myli nawet Global Selection... ot taki klasyk.
Kolejna nowosc i rewelacyjny Mr Pitt - Vanguard. Czekamy teraz na remix Duderstadu ;p Unprepared For Nothing At All (Markus Schulz Mashup) - po prostu szok... jak sluchalem tydzien temu z klubu, to nie zrobilo to na mnie wrazenia, a teraz? Wydaje mi sie, ze Sussana lepiej tutaj brzmi niz w oryginale! Brawo
Nie wiem co to tutaj robi, ale The Airstatic vs. Aephoria Star Stream (Aephoria Remix) po prostu rzuca na kolana... Kocham ten smutny progress...
Tak samo Jester Music w remiksie Markusa, tydzien temu zero... a teraz? Rusza, az chce sie skakac... Rytmika i jeszcze raz rytmika...
Kosmici w quescie... Zagrali o wiele lepiej, niz ostatnio schematycznie Dash Berlin...
Nowa aranzacja Touch me, na potrzeby wniesienia swiezosci do starych utworow... wszystko super, tylko ten glos mi nie pasuje...
Audible... utwor przypomina mi Ashley. Kosz.
Świetny kawaleczek Laktosa... Pelny miesa, malo zroznicowany, ale dzwiga sie...
John O'Callaghan feat. Sarah Howells w remiksie kosmitow, robi wrazenie... Najlepszy vocal w tym tygodniu.
Potem odzielony od glosu Sussany Unprepared - Marco V. Oczywiscie in plus, za motyw... B.E.N. & M6 Interplay (Element One Remix) - niesamowite co tam sie dzieje... Fala zroznicowania, mocnego rytmu! szok napewno wyladuje u Markusa w Top 15
Set o wiele lepszy niz plecionka Armina, tak dobry, ze stawiam najwyzsza note. Glownie za to, ze bardzo duzo nowosci, dobranie rytmiki i o wiele lepszy questmix.
10/10
Avatar użytkownika
michna666
-#400
-#400
 
Posty: 132
Dołączył(a): 2008-04-18, 11:13
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Global DJ Broadcast

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron