Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

vip vipowi nierowny

Sprawy forum.

Moderator: Moderator

vip vipowi nierĂłwny

Postprzez Patryczek » 2007-08-14, 14:51

Pisze to, bo nie daje mi ta sprawa spokoju. Na forum jest duzo wyrozniajacych sie uzytkownikow, ktorzy sa np. bardziej aktywni ode mnie. Wiem, ze moge z lekka rozdmuchac blaha sprawe, ale skoro juz sa rangi vipowskie i "ktos" je przyznaje, to moze by robic to tak z glowa ? Osobiscie sam uwazam, ze dla tego forum nic wielkiego nie zrobilem (kilka wrzut, cos tam powypowiadalem sie i tyle) i nie zasluguje na range vipa. Nie lubie grac nie fair wobec innych osob, wiec prosze to przemyslec ;) Pozdro.
Patryczek
 

Postprzez Banan » 2007-08-14, 15:16

Mozna zrobic nowe rangi, niewiem podaje przyklady.. :

Elite Uploader
Active Member

cos w tym stylu.. ;) nowe rangi zniwelowaly by ta nie sprawiedliwosc. ;p
Ostatnio edytowano 2007-08-14, 15:19 przez Banan, łącznie edytowano 1 raz
Banan
-#vip
-#vip
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:28
Lokalizacja: Zielona GĂłra

Postprzez Endorphine » 2007-08-14, 15:34

dobry pomysl Bart :)..ale w sumie tak czy siak z ranga czy bez kazdy wie kto jaki jest prawda.... przeciez to ze Ty masz moda czy ja i inni vipa nie zmienilo nas... wciaz jestesmy tacy sami :P no moze wiecej ludzi Ciebie nie lubi za warny hehehe :P
Avatar użytkownika
Endorphine
-#400
-#400
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2007-05-02, 19:29
Lokalizacja: jestem?

Postprzez Janek » 2007-08-14, 16:22

hi_patryk napisał(a):Osobiscie sam uwazam, ze dla tego forum nic wielkiego nie zrobilem (kilka wrzut, cos tam powypowiadalem sie i tyle) i nie zasluguje na range vipa.

ja rowniez zadnymi szczegolnymi zaslugami dla tego forum nie moge sie pochwalic, wiecej sciagam niz wrzucam i przyznam, ze VIP byl dla mnie milym zaskoczeniem . Tez bylbym za tym, azeby co niektore osoby bardziej docenic, wlasnie mniej wiecej tak jak napisal Bart
Avatar użytkownika
Janek
-#850
-#850
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2007-01-07, 11:36
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez Banan » 2007-08-14, 21:27

Admin - admin, tworzy, zmienia.
Moderator - czysci, pilnuje porzadku.
VIP - uploaduje, wspomaga forum, robi wszystko zeby bylo lepiej.

a powinno byc:


Admin - admin, tworzy, zmienia.
Moderator - czysci, pilnuje porzadku.
VIP - wspomaga forum.
Helper - pomaga forum.
Uploader - duzo uploaduje.
Old Member - stary uzytkownik, dluzszy czas jest juz na forum.
Active - bardzo aktywny uzytkownik. < kolor czarny!



Admin - admin, tworzy, zmienia.
Moderator - czysci, pilnuje porzadku.
VIP - wspomaga forum.
Helper - pomaga forum.
Uploader - duzo uploaduje.
Old Member - stary uzytkownik, dluzszy czas jest juz na forum.
Active - bardzo aktywny uzytkownik. < kolor czarny!


tych grup mozna wymyslac, ale czy cos sie stanie jak dojda nowe kolorki ? bedzie tylko razniej. ja dalem orzyklady grup.. ale to niech admini zdecyduja czy chca dodac jakies i jakie dodadza ;)
Ostatnio edytowano 2007-08-29, 14:53 przez Banan, łącznie edytowano 7 razy
Banan
-#vip
-#vip
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:28
Lokalizacja: Zielona GĂłra

Postprzez Joy » 2007-08-15, 12:58

Moim zdaniem Bart ma racje, podzial grup to swietny pomysl. Nalezy sie tylko zastanowic, kto powinien decydowac o przydziale do konkretnych grup i ustalic pewne kryteria. Kolejna sprawa, czy statut VIPa bedzie przydzielany dozywotnio czy tylko na pewien okres... Przykladowo, przez okres 2 tygodni wrzucam codziennie jakies nowe nutki, dostaje statut Elite Uploader, a pozniej olewam sprawe. Czy w dalszym ciagu przysluguje mi wyroznienie? No i jeszcze sprawa przywilejow VIPa, czy bedzie to tylko kolorek w nicku i dostep do dzialu Members, czy cos wiecej... Tydzien temu przyszla mi taka mysl aby wyroznieni uzytkownicy mieli dostep do Download, innymi slowy nalezy przemyslec opcje przeniesienia dzialu Download do Members oraz idac dalej ta droga, zrezygnowac z ukrywania linkow. Zniknie calkiem problem tzw ssaczy, glosny ostatnio na forum ;)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Banan » 2007-08-15, 13:23

joy17 napisał(a): Kolejna sprawa, czy statut VIPa bedzie przydzielany dozywotnio czy tylko na pewien okres... Przykladowo, przez okres 2 tygodni wrzucam codziennie jakies nowe nutki, dostaje statut Elite Uploader, a pozniej olewam sprawe. Czy w dalszym ciagu przysluguje mi wyroznienie?


W takim wypadku zostanie wyrzucony.. bedzie 'Old Uploader' ;p

joy17 napisał(a): No i jeszcze sprawa przywilejow VIPa, czy bedzie to tylko kolorek w nicku i dostep do dzialu Members, czy cos wiecej... Tydzien temu przyszla mi taka mysl aby wyroznieni uzytkownicy mieli dostep do Download, innymi slowy nalezy przemyslec opcje przeniesienia dzialu Download do Members oraz idac dalej ta droga, zrezygnowac z ukrywania linkow. Zniknie calkiem problem tzw ssaczy, glosny ostatnio na forum ;)


Niestety to jest nie realne to forum jest uzaleznione od dzialu download. Ale mozna byz zrobic 2 dzial download gdzie te lepsze perelki by byly dla prawdziwych userow forum.

;)
Banan
-#vip
-#vip
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:28
Lokalizacja: Zielona GĂłra

Postprzez Endorphine » 2007-08-15, 13:24

joy17 :brawo: dokladnie to samo mialem na mysli caly czas :) a co do grup... jak ktos spocznie na laurach to wtedy sie zdejmuje go z grupy i po sprawie. ale jakos watpie, zeby takie cos weszlo w zycie forum ...
Avatar użytkownika
Endorphine
-#400
-#400
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2007-05-02, 19:29
Lokalizacja: jestem?

Postprzez Banan » 2007-08-17, 00:03

teraz wpadlem na genialny pomysl.. ;D ci slabsi uzytoownicy bez sensownej grupy beda mogli sciagac dopiero po 24h dodania tematu z linkiem.. chodzi mi tylko o audycje radiowe :D - taki trochje dziwnie przedstawiony ale chyba zrozumiecie o co mi chodzi ;) - ale narazie mozemy pomyslec o 2 dziale download dla tych "lepszych" ;) czyli czlonkow grup ktore moze powstana. wszystko tutaj to sa tylko przypuszcze ze cokolwiek sie ruszy.
Ostatnio edytowano 2007-08-18, 16:07 przez Banan, łącznie edytowano 1 raz
Banan
-#vip
-#vip
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:28
Lokalizacja: Zielona GĂłra

Postprzez Kanes » 2007-08-27, 20:21

Podoba mi sie propozycja barta odnosnie grup :) Tylko trzeba by bylo jakies dobre kolorki dopasowac do kazdej grupy . Oraz pomyslem mysle ze tez wartym przemyslenia jest to zeby dawac linki do audycji radiowych dopiero po 24h oraz ja bym osobiscie poszedl jeszcze dalej , mianowice linki do jakis naprawde extra vinyli dawac tez pozniej na forum a nie w dniu ich wydania :)
Ostatnio edytowano 2007-08-27, 20:23 przez Kanes, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez zbilszym » 2007-08-27, 20:46

dzieki temu odleci troche uzytkownikow typu "ssacz" ale moze to rowniez nieco zniechecic nowych uzytkownikow beda musieli uzbroic sie w cierpliwosc zeby uzyskac dostep do tych lepszych dzialow forum trzeba to dobrze zaplanowac
Ostatnio edytowano 2007-08-27, 20:48 przez zbilszym, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
zbilszym
-#vip
-#vip
 
Posty: 91
Dołączył(a): 2007-02-03, 22:40
Lokalizacja: Heaven


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron