Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Propozycja do REGULAMINU

Sprawy forum.

Moderator: Moderator

Propozycja do REGULAMINU

Postprzez Tavistock » 2008-08-27, 10:15

Pomyslalem sobie ze zaloze temat w ktorym bedzie mozna podawac propozycje do zmiany regulaminu, bo chyba takiego nie ma ?

Moja propozycja jest taka zeby ten punkt z regulaminu "c) w opisie tematu podajemy obowiazkowo:
1. Na jakim serwerze jest zamieszony plik. "zastosowac do wszystkich dzialow na forum w ktorych wystepuje opcja [hide], do tej pory dziala to w Radioshow w ktorym juz nie ukrywamy linkow i wiadomo co na jakim lezy serwerze. Chodzi mi o to zeby bylo wiadomo jaki to jest serwer w tych dzialach w ktorych nie widac linkow.

Ja ze wzgledu na to ze mam po blokowane przez administratora niektore serwery, czesto w takich tematach sie nacinam, pisze posta i potem sie okazuje ze nie moge pobrac bo jest na rapidzie, :(

Co wy na to??
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Joy » 2008-08-27, 10:42

Ten punkt regulaminu dotyczy calej muzyki :) Problemem moze byc egzekwowanie tego np. w Single, ale staramy sie pilnowac, aby takie dane byly zamieszczane. Nawet jesli nie w podtemacie, to dalej w tekscie tematu. Porozmawiam z paroma osobami, byc moze bedzie trzeba podejsc bardziej rygorystycznie do tej sprawy

Masz racje ze przydala by sie niewielka zmiana, aby nie bylo obowiazku podawania informacji o serwerze w radioshow. Zalatwimy, jak admin wroci z urlopu ;)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Tavistock » 2008-08-27, 10:57

# Regulamin dzialu Radioshow / Muzyka ....
c) w opisie tematu podajemy obowiazkowo:
1. Na jakim serwerze jest zamieszony plik.
Np. [RS], [SS] Moze byc rowniez pelna nazwa [zippyshare]

jest :) regulamin o tym mowi

Ale miales racje ze w Muzyka tez, to tylko moje nie dopatrzenie. Czyli w takim razie ludzie nie stosuja sie do regulaminu, :zly:
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Muras » 2008-08-27, 21:24

to tez znaczenie ulatwi nam moderatorom zadanie bo bedziemy mogli w szybszy sposob sprawdzac nieaktywne linki
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez Dawid_Es » 2008-08-28, 10:54

Muras, w jaki sposob? Po samym uploaderze nie wywnioskujesz czy link jest aktywny cyz nie. Trzeba po prostu wejsc i sie przekonac.

A co wy na to, aby zrobic swego rodzaju limit. I na przyklad w ciagu 24h, kazdy uzytkownik ma prawo do przejrzenia 10 tematow w dziale single... oczywiscie rang wyzszych to sie nie tyczy.

...albo jeszcze inaczej. Choc ten pomysl nie nadaje sie do regulaminu. Spotkalem sie z tym na innym forum. Zarejestrowalem sie i skorzystalem chyba tylko raz z forum. Po chyba tygodniu dostalem wiadomosc, ze jesli nie bede uczestniczyl w dyskusji to dostane bana (napisalem tam tylko jeden post, a na forum nie uzywano opcji hide - wiec bylem brany za zwyklego ssacza).

Tutaj bedzie sprawe latwiej wyegzekwowac. Widac kto pisze posty tylko po to by cos sciagnac, a dodatkowo udziela sie w innych tematach. Bany powinny sie popisac, chociaz nie wiem jak jest aktualnie z ssaczami. Niech wypowiedza sie moderatorzy.
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Jichynn » 2008-08-28, 22:32

Mnie uderza, ze bardzo czesto ripy nowosci trafiaja do dzialu z singlami i robi sie niepotrzebny balagan ale to chyba zajecie dla moderatorow.
Avatar użytkownika
Jichynn
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 513
Dołączył(a): 2006-12-08, 14:56
Lokalizacja: z Pomorza

Postprzez leshch » 2008-08-29, 16:58

Dawid_Es napisał(a):A co wy na to, aby zrobic swego rodzaju limit. I na przyklad w ciagu 24h, kazdy uzytkownik ma prawo do przejrzenia 10 tematow w dziale single... oczywiscie rang wyzszych to sie nie tyczy.


:lol:
Avatar użytkownika
leshch
-#400
-#400
 
Posty: 128
Dołączył(a): 2007-02-18, 20:40
Lokalizacja: PL

Postprzez Joy » 2008-08-29, 19:56

Jichynn napisał(a):Mnie uderza, ze bardzo czesto ripy nowosci trafiaja do dzialu z singlami i robi sie niepotrzebny balagan ale to chyba zajecie dla moderatorow.


Dlatego wlasnie piszcie do nas, kiedy tylko zauwazycie, ze cos takiego ma miejsce. Kazda pomoc jest bezcenna :)

leshch napisał(a):Dawid_Es napisal/a:
A co wy na to, aby zrobic swego rodzaju limit. I na przyklad w ciagu 24h, kazdy uzytkownik ma prawo do przejrzenia 10 tematow w dziale single... oczywiscie rang wyzszych to sie nie tyczy.

:lol:


Nie rozumiem co Cie tak smieszy... to jest pomysl warty uwagi i przedyskutowania. Nie wiem tylko jak wygladaloby to od strony technicznej ;-)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Dawid_Es » 2008-08-30, 11:29

A ja sie nie dziwie, ze leshch sie smieje…
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Tavistock » 2008-08-30, 17:17

Dawid_Es napisał(a):A ja sie nie dziwie, ze leshch sie smieje…
, wiec po co piszesz posty ktore sa w/g Ciebie zartem :-? , bo przeciez smieje sie z Twojej wypowiedzi =>


leshch napisał(a):Dawid_Es napisal/a:
A co wy na to, aby zrobic swego rodzaju limit. I na przyklad w ciagu 24h, kazdy uzytkownik ma prawo do przejrzenia 10 tematow w dziale single... oczywiscie rang wyzszych to sie nie tyczy.


:lol:


Moze lepiej skorzystac z dzialu Humor, co??
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Dawid_Es » 2008-08-30, 18:25

Tavistock, chodzilo mi o posty tego uzytkownika. Duzo wrzuca no i sciaga. Takze zdarzaja sie posty ala dyskusyjne. Taka mala ironia...
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Tavistock » 2008-08-30, 19:13

Spoko dzieki za sprostowanie. Na przyszlosc prosilbym aby pisac konkretnie, zeby ktos nie bladzil myslami tak jak ja :-|

Lepiej niech ktos napisze czy ma jakas propozycje by usprawnic kulejacy regulamin.
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Dawid_Es » 2008-08-30, 22:06

Tavistock, ok sorry. Ogolnie duzo pisze, nie chodzi mi o forum stad tez takie, a nie inne, do domyslania sie, ironiczne stwierdzenia. Bede pisal jasno i klarownie :)

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron