Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Balagan

Sprawy forum.

Moderator: Moderator

Postprzez Endorphine » 2007-10-19, 14:48

Dawid napisał(a):Chcialbym Poruszyc Pewien Temat. Mianowicie Dzial Tracklisty. Jezeli Wszystkie Beda Wrzucane Do Jednego "Worka", to Wkrotce Zrobi Sie Tam Niemaly Śmietnik. :-|
Proponuje, Żeby Ów Dzial Zrobic Podobnie Jak Dzial Cue. Czekam Na Rozwazenie i Pozdrawiam ;)

dobra uwaga, ze tez nie pomyslalem o tym :) pogadam z wladzami i zobaczymy co sie da zrobic :)
Avatar użytkownika
Endorphine
-#400
-#400
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2007-05-02, 19:29
Lokalizacja: jestem?

Postprzez Kamileek » 2007-10-21, 10:15

Ja widze jeszcze jedna kwestie odnosnie dzialu RIP. Kurcze, absolutnie nie posadzam nikogo o zaniedbanie itp ALE. Wg mnie ktos powinien sie zajac kasowaniem tematow w dziale RIP kiedy jakas nuta tam widnieje chociaz na forum wrzucony jest dawno full. Az mi szkoda ludzi jak widze ze wczoraj ktos zarypal posta w temacie [RIP]Dash Berlin - Till The Sky Falls Down (Dub Mix)... A vinyl juz dawno wydany... Mysle ze powinno cos sie z tym zrobic. Jak uwazacie?
Avatar użytkownika
Kamileek
-#vip
-#vip
 
Posty: 184
Dołączył(a): 2007-07-25, 18:59
Lokalizacja: wiesz?

Postprzez Dawid » 2007-10-21, 18:38

Kamil, Dobrze Kminisz ;) Jak Utwor Wyjdzie W Fullu, To Po co Na Forum Ma Byc Rip ? :-/
Najlepiej Niech Tematy Beda Kasowane ;) Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez Jichynn » 2007-10-24, 21:00

Audycje radiowe.... caly czas nie daje mi to spokoju. Ludzie czesto szukaja linkow tej czy innej rozgosni (albo jej "mutacji"). Moze by tak podac linki do tych najwazniejszych w osobnym temacie bez podawania kto i kiedy gra?

Jest jeszcze inna sprawa: Ludzie sobie nawet nie zdaja ile ciekawych audycji przegapiaja albo nawet nie wiedza, ze ten czy inny wykonawca ma swoja audycje. Na forum rozglosni Afterhours.fm widzialem "kalendarz setow" czyli kto i kiedy bedzie w tej audycji gral. Jestem pewien, ze inne stacje maja cos podobnego. Moze do tych linkow do rozglosni dodac linki z "kalendarzami"?

W przypadku Afterhours.fm problem polega tylko na tym, ze kalendarz znajduje sie na tamtejszym forum dyskusyjnym. Wiem, ze wsawianie linkow do innych for jest lamaniem regulaminu ale mysle ze w imie szeroko pojetego powszechnego prawa dostepu do niezbednych informacji mozna ten regulamin troszke nagiac?
Ostatnio edytowano 2007-10-24, 21:06 przez Jichynn, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Jichynn
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 513
Dołączył(a): 2006-12-08, 14:56
Lokalizacja: z Pomorza

Postprzez wisnia118 » 2007-11-02, 15:27

nie udzielalem sie na forum ostatnio z powodu pracu lecz mam takie male ALE do moderatorow!!!
co 2 dni wpadam na forum bo tak mi na to czas pozwala i powiem wam tylko jedno-jest wielki burdel z uzytkownikami, ktorzy tylko ssssaja nie oceniaja i tak dalej!!!
wczoraj przysiadlem sie troszke dluzej niz zawsze i efekt tego byl taki ze rozdalem wiecej ostrzezen w 2-3godz niz wy wszyscy przez ostatnie 2 tygodnie!!!
moze tak by sie ktos wziol do roboty!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Muras » 2008-06-11, 12:01

burdel tez jest bo ludzie sciagaja jakis album z dzialu albumy i po to zeby se nabic tematy wrzucaja caly album w pojedynczych singal do dzialu single.
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez Stephansky » 2008-06-11, 23:08

To juz swiadczy tylko o tych ludziach... Sami sobie robia krzywde.
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron