Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Zmiany w download

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

Zmiany w download

Postprzez Joy » 2008-08-30, 18:04

Vertax napisał(a):Moja propozycja byla taka.

Dodac dodatkowa range (cos w stylu VIPa), ktora dostaje kazdy kto zasluzyl (udzielal sie w innych dzialach sensownie i konstruktywnie). Oczywiscie nie dostawalby rangi od razu, Najpierw nie mialby dostepu, tylko musialby udowodnic ze potrafi nie tylko zasysac. Gdy bedzie ow uzytkownik sadzil ze zasluzyl sobie na range, sklada prosbe o nadanie mu jej i moderatorzy to rozpatruja. Fakt faktem dalej by trzeba bylo sie takim przygladac, ale swiadomosc ze mozna stracic range dziala bardziej motywujaco aniezeli 1-2 warny.

Plusy? Rejestracja nie pozwala od razu na dostep do downloadu. Nie ma az tak sztywnych regul co do dostepu do downloadu (jeden 3 postami udowodni ze potrafi, drugi dopiero 300). Dodatkowa ranga ZMUSZA wrecz nowych userow do przylozenia sie do sensownego pisania.

Minusy? Modowie maja tyle samo roboty, co przedtem (teoretycznie, bo range beda mieli Ci co zasluzyli i na pewno beda uwazni).


Otoz, co o tym sadzicie Panowie i Panie Administratorzy i Moderatorzy :) Proste, bo wymaga zalozenia nowej rangi i zamkniecie dzialu muzyka tylko dla tej rangi. Tak naprawde wystarczyloby napisac pare sensownych postow, aby range dostac, wiec pomysl bylby w zasadzie utrudnieniem tylko dla tych, ktorzy udzielaja sie wylacznie w download. Ja jestem ZA !! ;)
Tak, jak to jest z grupa request z dostepem do Poszukiwane.
Ostatnio edytowano 2008-08-30, 18:14 przez Joy, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Atlas » 2008-08-31, 09:19

Wg mnie swietny pomysl :) Nowy uuser na dzien dobry musi cos soba pokazac, np fajnie sie przedstawic na 4um i skomentowac jakas dyskusje. Prosi o dostep do download i dalej robi tak samo - sensownie pisze i ocenia sciagane kawalki. Jesli nie zrobi edita w przeciagu regulaminowych 24h - traci mozliwosc sciagania.

Ja jestem za!
Avatar użytkownika
Atlas
-#1400
-#1400
 
Posty: 659
Dołączył(a): 2006-12-12, 15:19
Lokalizacja: Otwock / Wa-wa

Postprzez wisnia118 » 2008-08-31, 11:19

Atlas napisał(a):Wg mnie swietny pomysl :) Nowy uuser na dzien dobry musi cos soba pokazac, np fajnie sie przedstawic na 4um i skomentowac jakas dyskusje. Prosi o dostep do download i dalej robi tak samo - sensownie pisze i ocenia sciagane kawalki. Jesli nie zrobi edita w przeciagu regulaminowych 24h - traci mozliwosc sciagania.

Ja jestem za!


moze i to nie jest glupi pomysl raczej jestem na TAK a co inni Admini i reszta na to??
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Dawid » 2008-08-31, 12:25

Ja popieram pomysl, pozwoli to juzod samego poczatku wychwycic tych 'aktywnych'. ;)
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez Joy » 2008-08-31, 13:01

Myslalem, zeby VIPy automatycznie wchodzily do nowej grupy... badz co badz, samo istnienie w grupie VIP stawia wieksze wymagania. Nie znam chyba w tej chwili nikogo z VIPow, kto by tylko ssal :) Ale jezeli sie ktos taki znajdzie, wyleci z grupy download, i zacznie sie starac.
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez SzAkAl » 2008-08-31, 22:38

sEin^^ napisał(a):. i od nowa albo wek download i od nowa dodawac i zrobic zewnetrzny download a na forum jedynie dyskusje na temat muzyki ...


a moze wywalimy wszystkie tematy i zostawimy tylko download :D
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez Atlas » 2008-09-01, 08:29

SzAkAl napisał(a):a moze wywalimy wszystkie tematy i zostawimy tylko download :D

hahaha i rozszerzymy domene na adownload.asot.pl :P
Avatar użytkownika
Atlas
-#1400
-#1400
 
Posty: 659
Dołączył(a): 2006-12-12, 15:19
Lokalizacja: Otwock / Wa-wa

Postprzez SzAkAl » 2008-09-01, 18:25

lepiej bedzie jak zostanie sama dyskusja bedzie wtedy wielkie pierd*^&^%@ o tym jak prawie nikt nie wie o co chodzi albo robi z siebie niewiadomo kogo a hu** wie :lol:


mam nadzieje ze zostanie tak jak jest i nie rozpierdoli*** tego 4um
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez SzAkAl » 2008-09-01, 20:47

ja przemyslalem wszystko i mam nadzieje ze seba nie wyrazi zgody bo jak byscie nie zapomnieli to on jest wlascicielem 4um
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez Joy » 2008-09-01, 21:32

Seba byl nawet pomyslodawca trackera na forum, o czym przeczytalem niedawno w temacie... wiec skoro nie przerazala go taka zmiana, bedaca w zasadzie zamknieciem downloadu, co z pewnoscia doprowadziloby, Twoim zdaniem Patryk, do rozpier* tego forum, to dlaczego widzisz w naszym pomysle jakies zagrozenie.
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez CaLi » 2008-09-02, 09:25

Sluchajcie za przeproszeniem KAZDY DUZO PIERDOLI ( przepraszam) a i TAK wielki wal z tego wyjdzie :D

z tego co czytalam ile to juz tu bylo propozycji zmiany forum o losie i co i jedna wielka kupa.

Wg mnie opcja jest taka zostawic download tak jak jest ALE
Dostep zrobic po napisaniu 250 postow krotko i na temat.
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Joy » 2008-09-02, 16:35

CaLi napisał(a):Wg mnie opcja jest taka zostawic download tak jak jest ALE
Dostep zrobic po napisaniu 250 postow krotko i na temat


Zly pomysl, krotka pilka... najwieksze ssaki na forum maja juz po 500 postow, i tak naprawde na tym pomysle ucierpia nie Ci co powinni.

Jezeli kazdy teraz bedzie podawal swoj pomysl na download, to nie dojdziemy do niczego, ot kolejna dyskusja bez sensu. Rozmawiamy o pomysle Z TEMATU
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez MAGDA » 2008-09-03, 15:11

hmm wiecie co, sama nie wiem, Na poczatku wydawal mi sie to bardzo zly pomysl, ale skoro tacy wielce hepi wszyscy na to sa to moze mozna sprobowac. nie wiem do konca na czym to bedzie polegac, mozecie to od dechy do dechy wytlumaczyc ?
wtedy moze podejme jakas konkretna decyzje i oddam jakis glos.

druga sprawa. b. wazna!

KTO [jesli wyjdzie ze chcemy tego] zrobi ta range zeby to dzialalo ? otoz tylko Sebek ma taka mozliwosc, ktorego to jednak tu w ogole nie ma i ktory od kilku miesiecy odklada dodanie dodatkowego paska np Atlasowi czy tam Asteskiemu za wygrany konkurs dj'ski ;]

wiec najpierw niech ktos moze Go zapyta czy w ogole jeszcze patrzy przylozyc sie ciutek do rozwoju forum, bo jesli on nie ma czasu to se pogadac mozemy nawet o grupie SlitBrokacik :lol:

ale coz.

pozdrawiam.
MAGDA
 

Postprzez Muras » 2008-09-05, 19:56

dla mnie jest dobrze tak jak jest nie robmy nic na sile....
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora


Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron