Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

nasza praca...

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

nasza praca...

Postprzez han350 » 2009-02-15, 21:02

Wszyscy golnie mowia ze nie widac pracy modow i ze nic nie robia... Chyba moznaby to zmienic? dzis przejrzalem dokaldniej kilka kategorii i nawalilem wszedzie pelno edycji postow ze nie ma edita. Crea od razu do mnie napisl ze po co to... No zeczywiscie moze tego za duz ale zrobile to w jeden dzien agdyby tak codzienie kazdy przejrzal i wrzucil to podzieliloby sie to na wsyztkich i nie sprawialo takiego klopotu. A moze jednak warto pisac tego wiecej a wtedy widac ze cos robimy... A to ze jakas pijawka dostanie warna dla innych nic nie znaczy oni tego nie zauwazaja...

zobaczcie aa.asot.pl/topics137/marco-v-tr ... t16818.htm


przejzyjcie ta pierwsza strone tylko. i widzac takie cos myslicie ze ktos powiedzialby ze nic nie robimy? a robiac to na bierzaco nie sprawilo by problemu... A widziel tylko kilka takich dopiskow Joya...
Ostatnio edytowano 2009-02-15, 21:12 przez han350, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Creative » 2009-02-15, 21:12

han350 napisał(a):Crea od razu do mnie napisl ze po co to


BTW, napisalem po co edytowac posty i pisac brak edycji postow ;)
Utrudnianie sobie zycia... ;) :P

My wiemy co robimy, administracja ma wglad do tego co robimy, wiec co innych obchodzi co mod zrobil ;)

Wiadomo, ze moderator jest od tego by pilnowac porzadku... :P

han350 napisał(a):Wszyscy golnie mowia ze nie widac pracy modow i ze nic nie robia...


Kto tak pisze ??
Ostatnio edytowano 2009-02-15, 21:14 przez Creative, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez han350 » 2009-02-15, 21:14

Mniejsza o to co napisales :P


Utrudnianie sobie zycia... Widzialem takie dopiski na wielu forach... i mysle ze sa przydatne. a az tak duzo czasu to nie zabiera


~~

a wsyztskich itak nie zlapiesz i nie dasz warna wtedy mysla ze sa bezkarni a jesli masz napisane tyle to widzi ze jest obserwowany. A ty od razu widzisz ile ma nieedytowanych postow
Ostatnio edytowano 2009-02-15, 21:15 przez han350, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Creative » 2009-02-15, 21:16

Bedzie zbyt zielono w tematach :P
A jak ktos nie edytuje postow to warna dostaje ;)

Ja watpie , zeby ssak sie poprawil i "nawrocil sie"
I mysle, ze jak niektorzy warny olewaja, to co dopiero jakies upomnienie...
Ostatnio edytowano 2009-02-15, 21:17 przez Creative, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez han350 » 2009-02-15, 21:20

a tam zbyt zielono... wg to bedzie dobre. I nam tez ulatwi prace. Pisalem tego trcoeh i po kilku tematach od razu jak zauwazylem kto nie edytuje wszedlem w jego profil i widze tu tu tu tu i tu nie ma edycji, tu jest co na odwal... patrze daty. calkeim nie dawno. nie ma ostrzezenia no to juz. i zalatwione a tak czytasz kazdy posta czy jest edycja czy nie...

A jak widac takie zielone dopiski to od razu to widac i moze tez jak zobacza caly rzad zielonego to zedytuje swojego posta bo widzi ze ktos to oglada.
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Creative » 2009-02-15, 21:22

Wg mnie, to ssaki i tak maja jeden cel i nic nie pomoze...
Mi to obojetne...
Poczekamy na opinie innych....
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Joy » 2009-02-15, 21:38

Nie mam przeciwko takiemu oznakowaniu totalnie niewartosciowych postow... ;) a nawet uwazam ze to calkiem dobry pomysl.
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez han350 » 2009-02-15, 21:44

pomysle co moze teraz pomyslec o nas normlany user. Jest nowy nic nie widac a nagle dostaje warna i myli dlaczego? Modzi nic nie robia nic nie widac a nagle dostaje warna...
I tylko w glowie takiego czlowieka ze mod tylko warny daje i nic nie robi. od razu stajesz sie jego wrogiem a tak ma napisane w swoich postach i innych userow tez i zmienia sie stosunek do moda. Tak to wydaje sie ze jestesmy bog wie kim i nie odezwie sie nawet nie zapyta.. a tak bedziemy blizej userw a nie jako bogowie ktorzy tylko warny daja....


Zreszta Crea uwierz mi znam sie na takich sprawach bylem na nie jeden stronie modem czy admin noi userem oczywiscie tez i wiem jak to jest... Bedac adminem nie raz postykalem sie z wieloma problemami i troche bagazu juz mam ze soba z webamsteringu :) A ludzie caly czas sa tacy sami i nie zmienisz toku ich myslenia. A to ze go nie zmienisz mozesz wykorzystac :) I bardzo Ci to mzoe pomoc :) na pewno user pomysli o tobie lepiej jesli zobaczy podpis pod postem "brak edycji popraw sie :)" niz zobaczy ze ma warna...


chyba sie powtorzylem kilka razy... :P i te zdania.. powtorzenia.. boze drogi... :P
Ostatnio edytowano 2009-02-15, 21:57 przez han350, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Stephansky » 2009-02-16, 00:14

Wspominales Han o tym ze ktos moze byc nowy i nie znac panujacych zasad. Za kazdym razem gdy wybor jest malo klarowny sprawdzam archiwum ostrzezen. Jezeli ktos byl juz karany, to bez skrupulow leci "warn". Jezeli ktos faktycznie okazuje sie byc nowym, zawsze pisze do niego, zeby zapoznal sie z regulaminem i zazwyczaj daje mu 24h na poprawe ;-)

A z tymi dopiskami niezla sprawa. Kilka razy dawalem komus szanse. Patrze za godzine, dwie - Dostal warna od innego Moderatora... Wiec jestem jak najbardziej za.
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez CaLi » 2009-02-16, 08:41

DOpiski DObra sprawa.
Mozna tak robic ... lecz to nie zmieni podejscia prawdziwych ssakow
zobacza taki edit i beda smiac sie nam w oczy.
Ale jestem jak co na TAK jesli chodzi o taka edycje . ale pamietajcie tez o innych dzialach niz tylko download
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez wisnia118 » 2009-02-16, 10:12

jak dla mnie nie ma to za bardzo sensu taki ssssak wejdzie tylko raz w temat i nawet nie zobaczy ze to napisales lepiej wyslac prywatna wiadomosc ze jezeli nie zacznie edytowac wyleci z forum lub dostanie warna ale to tylko moje zdanie!!
bo jezeli chodzi o wasza prace to Admini maja mozliwosc zobaczenia co konkretnie kazdy z modow zrobil!!!
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Creative » 2009-02-16, 11:01

wisnia118 napisał(a):jak dla mnie nie ma to za bardzo sensu taki ssssak wejdzie tylko raz w temat i nawet nie zobaczy ze to napisales lepiej wyslac prywatna wiadomosc ze jezeli nie zacznie edytowac wyleci z forum lub dostanie warna ale to tylko moje zdanie!!


Mi tez o to samo chodzi...
Taki ssak jest tylko tutaj w jednym celu i nie przejmuje sie tym, ze mod napisze mu w poscie "brak edycji postu"
Nawet pewnie nie zauwazy tego, wiec moim zdaniem jest to bezsensowne...

Ja nie wiem, jestem neutralny, ale mowie Wam, ze taki ssak nawet nie oglada swoich postow...
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez han350 » 2009-02-16, 13:40

No dobra taki ssak tak dla niego nie ma znaczenia ale dla innych pewnie ma czy dostanie edita czy warna. A chyba forum nie jest nastawione na ssanie prawda? I w regulaminie pisze kolor zielony dla modow... to po co to jesli tego nikt nie uzywa?? wklejone bo tak jest na innych? czy do ozdoby?


A mozna by tez zrobic tak i by bylo tez prosto.. Wstawiac wstawki i np za kazde 3 takie = warn. i nie ma problemu wtedy. Patrzysz sa 3 dajesz warna.

Ja sam widziem napisalem dopisaek lub wysalelm pw i pozniej przegladajac forum widzialem ze wsyztsko zostalo poprawiane. A user tez to pomoze wystrczy ze wejda w swoje posty i widza gdzie nie ma edita... a tak szukaj... i jak powiedzial STeph nam tez pomoze
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Creative » 2009-02-16, 16:33

han350 napisał(a):I w regulaminie pisze kolor zielony dla modow... to po co to jesli tego nikt nie uzywa?? wklejone bo tak jest na innych? czy do ozdoby?


Np. po to :

aa.asot.pl/topics98/rank1-led-t ... htm#199015

Ja tam nie potrzebuje zadnych wstawek :)
Sam widze, jak nie ma edycji i post nie jest starszy niz 21 dni, wlepiam warna...

han350 napisał(a):Ja sam widziem napisalem dopisaek lub wysalelm pw i pozniej przegladajac forum widzialem ze wsyztsko zostalo poprawiane.


Wg. mnie, jezeli user jest zarejestowany to musi chyba znac regulamin... Taka osoba powinna sama sie nauczyc, ze ma udytowac posty a nie "prowadzic ich za reke" i przypominac im "Prosze o edycje postow" :| :?

Dostanie kilka warnow i moze cos mu zaswieci w glowie.... , a jezeli ssak bedzie bardzo natretny, poprosi sie o usuniecie konta...
Ostatnio edytowano 2009-02-16, 17:45 przez Creative, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron