Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Konkurs - rozpoznaj utwory

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

Konkurs - rozpoznaj utwory

Postprzez Joy » 2008-11-14, 14:30

W najblizszych dniach planuje wystartowac z konkursem na rozpoznanie kawalkow utworow. W pierwszym etapie bedziemy przyjmowac zgloszenia uczestnikow, w drugim etapie nastapi glowna faza konkursu. Teksty juz przygotowalem, zaczekam na Stephanskiego, ktory przygotowal wycinki, ew. cos sam od siebie dorzuce. Tylko wtedy konkurs moze sie rozpoczac. Czekam na Wasze uwagi :)

"Konkurs - rozpoznaj utwory"

Pierwszy etap:
Kod: Zaznacz cały
Oglaszam zapisy do konkursu, w ktorym to uczestnicy maja szanse wykazania sie swoja wiedza na temat muzyki. Zgloszenia przyjmuje na PW przez tydzien, liczac od dnia dzisiejszego. Po tym okresie rozpocznie sie druga faza konkursu, kiedy to uczestnicy otrzymaja na PW link z paczka wycinkow utworow do rozpoznania. Etap ten bedzie trwal tydzien, po tym czasie bedzie mozna nadsylac swoje odpowiedzi do mnie na PW. Zwyciezcy zostana nagrodzeni dyplomem podpisanym przez administratorow forum.


Drugi etap:
Kod: Zaznacz cały
Oglaszam zamkniecie przyjmowania zgloszen uczestnictwa oraz rozpoczecie konkursu "Rozpoznaj utwory". Zasady sa proste - osoby biorace udzial w konkursie otrzymaja dzisiaj na PW paczke z fragmentami utworow. Zadaniem uczestnikow jest poprawne zidentyfikowanie kawalkow, i przeslanie mi listy odpowiedzi na PW. Obowiazuje nazwa wykonawcy, pelny tytul oraz ew. remix. Na poprawne odpowiedzi czekam przez tydzien, liczac od dnia dzisiejszego. Po tym okresie nastapi zamkniecie konkursu, policzenie glosow oraz wylonienie zwyciezcow.
Nagroda w konkursie sa dyplomy za zajecie 1. 2. i 3. miejsca.
Ostatnio edytowano 2008-11-14, 17:27 przez Joy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez DREaX » 2008-11-14, 14:46

Bardzo ciekawa sprawa, wszystko ladnie, zwiezle i na temat wyjasnione. Regulamin rowniez jest dobry.

Mam kilka pytan:
- czy czas nadsylania sie liczy?
- ile osob przechodzi do II etapu?

Oczywiscie sie zapisuje :)
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez Joy » 2008-11-14, 17:32

Juz odpowiadam :)
Pierwszy etap to bedzie samo zapisywanie sie chetnych do udzialu w konkursie, wiec w II etap to tak naprawde caly konkurs.
Nie liczy sie czas nadsylania, tylko ilosc poprawnych odpowiedzi. Mysle ze tydzien to bedzie tak w sam raz na przesluchanie i udzielenie odpowiedzi.
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez CaLi » 2008-11-14, 18:06

a na jakiej zasadzie ten dyplom?? W Paincie mam podpisac?? :lol:
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Joy » 2008-11-14, 18:08

Podpisze, przesle do Ciebie, Ty do Wisni, Wisnia do mnie :) mysle ze to nie problem bedzie
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron