Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Kilka slow..

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

Kilka słów..

Postprzez dydek » 2009-03-29, 23:07

Heeejuuu, hejuuu wsiem,

Prosze o uwage i te slowa radze sobie wziac do serca, glowki, dupy czy gdzie kto woli. Ostatnio widze, ze cos nie halo zaczyna sie robic. Widze, ze na forum zaczyna sie robic przestrasznie zielono i niebiesko. Dla mnie to wielka przesadza. Z zalozenia vip mial byc ranga ekskluzywna i dawana ludziom jako wyroznienie, a nie za jakas tam liczbe postow, popierdolenia troche na SB i wejscia komus w dupe. Nie tedy droga.

Tak samo jest z modami ? Wiecej sie nie da ? W jakim to celu ? Tak tez sie wyroznia ? Bez obrazy Droga moderacjo, ale taka prawda. I niech nikt nie pisze, ze robicie wiele. Faktem jest, ze kilka osob cos tam grzebie, a reszta w chuju to ma. I sie nie wypierajcie.. ;) Tak jest. I ogolnie przeraza mnie to, ze co niektorzy "wyzej sraja niz glowe maja".. N/C


Teraz napisze jak bedzie:

- Zero totalnej samowolki w zmienianiu forum. Nie obchodzi mnie kto i co robi. Ma byc od tego temat i przy drobniejszych sprawach wystarczy stosowne info. Przy czyms grubszym temat ma byc przedyskutowany przez cala administracje do wyczerpania watpliwosci.

- Zero marudzenia u mnie na GG o forum, o innych uzytkownikach, etc.. Jesli ktos cos chce, to pisac w ogolnodostepnym temacie, tak zeby wszyscy to widzieli. A nie akcje w stylu – uprzejmie donosze..

- Od decydowania na forum jest administracja. Wszelkie teksty w stylu, ze wiekszosc tak chce, darujcie sobie. Modzi moga sugerowac. Admini moga miec to w zuuuupie..

- Jasno okreslic wymagania na vipa i ich przestrzegac. Bez naginania. Kwestia „udzielania sie na forum” jest kwestia marginalna. Chyba, ze tak zadecyduja WSZYSCY admini.

- To samo sie tyczy moderatorow. Bez samowolki. Inne osoby moga zglaszac kandydatury. Administracja to rozpatruje i dyskutuje.

Na razie poki co, to tyle. Jak mi sie przypomni, to dopisze. Dla jasnosci. Nie pytam sie, czy tak moze byc, tylko oznajmiam, ze tak bedzie.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez CaLi » 2009-03-30, 06:48

Amen :mrgreen:
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez wisnia118 » 2009-03-30, 09:21

Nareszcie!!! myslalem ze dopiero za 2 lata sie odezwiesz ale jak widac czuwasz nad nami :] ;-)
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Rogal » 2009-03-30, 09:50

wydaje mi sie ze na forum panuje dosc dobra atmosfera i istnieje tez wspolpraca i nikt nie stara podejmowac sie pochopnych decyji ktore potem beda narazone na jakies konsekwencje co do kolorow niebiesko zielonych te decyzje podejmujecie wy i nie bede podwazal tych decycji to samo wyjdzie czy ktos sie do tego nadaje czy na to zasluguje czy temu podolal i nikt nie bedzie sie na siebie obrazal i mial do siebie zalu gdy w praktyce wyjdzie to inaczej bo liczy sie to kto co robi dla forum jaki ma wklad w niego przeciez dzieki nam forumowiczom te forum sie rozwija i tetni a nie znajomosci i sprawy pochodne
Ostatnio edytowano 2009-03-30, 09:54 przez Rogal, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez han350 » 2009-03-30, 15:25

W koncu... Czyli jednak jest ktos kto to pilnuje :) Brawo za pomysl z vipami :) Juz tyle bylo o tym mowy i sam teraz tyle klepalem no ale w koncu bedzie to wyroznienie i bedzie "zaszczyt miec vipa"
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Piochu » 2009-03-30, 16:18

Pozwole sobie na drobny komentarz do tego tematu. W 100% zgadzam sie z tym ze jest zbyt niebiesko na forum i w zasadzie wystarczy nie byc ssakiem a juz sie jest VIPem.

Jesli chodzi o moderacje, to powinnismy rozdzielic 2 kwestie. Ilosc moderatorow i co robia moderatorzy. Bo o ile to ze moderacja malo robi (skoro tak dydek pisze to wierze na slowo ze tak jest) i mozna nas za to zje**c rozumiem, to nie bardzo rozumiem czemu modom sie siega za to ze jest ich duzo. (moze siega to troche za duzo powiedziane :P ) Czy jest duzo modow to tez bym nie powiedzial, bo odkad jestem na forum to ich ilosc sie zmienila o 1 czyli na poczatku jak sie rejestrowalem bylo 5 a teraz jest 6. Wydaje mi sie ze jest to optymalna ilosc zeby ogarnac cale forum i zeby tez nikt nie musial siedziec tu 24h ;) ale to tylko moje zdanie, nie ja decyduje :)

Co do tego "jak bedzie" ??
To oczywiscie ze wszystkimi argumentami zgadzam sie w 100% tylko troche to zabrzmialo tak jak by zadna z wymienonych rzeczy nie fukcjonowala obecnie.
- samowolki raczej nie ma wszystkie wieksze zmiany sa zawsze szczegolowo omawiane, przyklad: ograniczenie download.
- z marudzeniem na gg nie wiem jak jest :P ale popieram to ze sprawy forum zalatwia sie na forum a nie gdzies tam na gg, poprzez maila, smsa, skype czy w komentarzach na naszej klasie...
- oczywiscie ze decyduje administracja, ale pytanie gdzie jest granica miedzy sugestia a niepotrzena dyskusja czy tez podwazaniem decyzji
- o VIPach juz mowilem ;)
- z tego co sie orientuje to tak wlasnie jest, inni proponuja a admini decyduja kto zostaje modem :)

Tak wiec mysle ze idziemy w dobrym kierunku :) i jak by to powiedzial Jacek Krzynowek "gramy do przodu" ;)
pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano 2009-03-30, 16:25 przez Piochu, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez dydek » 2009-03-30, 21:40

Ale ja nie mowie, ze modzi nic nie robia. Robia i to bardzo wiele. No ale nie wszyscy. I nie o to chodzi, zeby teraz odstawiac szopki i "sie pokazywac na sile". Jedna osoba ma czas na usuniecie/z edytowanie/przeniesienie jednego posta tygodniowa, druga na kilkanascie dziennie. Spoko loooko, git majonez. Ja to rozumiem. Nie o to sie czepiam. No ale, jesli ktos sie podejmowal funkcji moda, to niech cos robi poza swieceniem na zielono. Na forum sa logi w ktorych jasno widac czy ktos cos robi, co dokladnie robi, lub niet.

Co do niebieskich, to rozwiazanie jest proste. Wprowadzic inna range, ktora jasno bedzie sugerowala, ze ktos jest stalym bywalcem na forum, ale tylko tyle i nic poza tym. ;) Vipy dawac tylko tym naj z naj, ktorzy na to zasluguja.

Samowola.
Moze nie nalezy tego odbierac zbyt doslownie. Chodzi mi o to, zeby bylo miejsce na forum, z ktorego jasno bedzie wynikac kto co zrobil. Komu nalezy dziekowac, kogo opierdalac, czy byla ogolna zgoda itepeeee..

Piochu, ja nie mowie, ze tego co napisalem, to nie ma na forum. Po prostu jako, ze teoretycznie prawo nie dziala wstecz, to nie chce pozniej komus cos wytykac i sluchac tlumaczenia, ze on czegos nie wiedzial, myslal, ze jest inaczej.. Jest jasno napisane co jest piec i tyle.


I jeszcze gryza mnie takie kFFiatki:

PW od uzytkownika Adam Dull

Kod: Zaznacz cały
[Dzisiaj 20:37] VerTax: absurdem bylo wydanie na swiat takiego bekarta jak Ty, gdyby Twojtata wiedzial co z tego bedzie to skonczylbys jako jajecznica

zlamanie punktu numer 1 regulaminu forum...
ja zostalem ukarany za uzywanie wulgarzymu, a ten user nie choc takze przewinil...


Nie raz widzialem, ze sa tutaj rowni i rowniejsi. Wiec, alebo niech niektorzy przestana byc takimi sluzbistami, albo nich prawo bedzie rowne dla wszystkich, bo idac dalej tym tokiem myslenia:

Kod: Zaznacz cały
 [Dzisiaj 22:25] buurendj1:  tak sie rozpisal o slowie "teĹź kobieta",a teraz zadaje malo inteligente pytania :D


i nawet jakos nikt mu nie zwrocil uwagi, dal slownego pouczenia, a w koncu uzyl "magicznego" slowa. Przemyslcie to. ;)
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Joy » 2009-03-31, 01:44

x e [Wczoraj 23:45] Adam Dull: bo jestes pojebem jak i cala reszta tego grona kiedys to dostrzezesz, ten swoj niski poziom mam na mysli bo pewnie nie rozumiesz mlotku
x e [Wczoraj 23:44] Adam Dull: i tak juz nie zamierzam ciagnac tej farsy pobawilem sie i mam upragnione req od jakiegos leszcza. good night
x e [Wczoraj 23:40] Adam Dull: o to mi chodzi to wlasnie lubie... a ni jakies pierdolenie o zagadkach
x e [Wczoraj 23:39] Adam Dull: hehe, latwo dajesz sie sprowokowac a te denne zarty stanowia o slabosci psychicznej

I ogolnie kazda wypowiedz na poziomie szukania zaczepki

Oczywiscie, rowne traktowanie przede wszystkim, jasna sprawa... no ale jesli ktos rejestruje sie na forum tylko po to, aby tworzyc konflikty i zadyme na SB, szuka z kazdym zaczepki i jeszcze pisze ze dobrze sie przy tym bawi... z forum musimy eliminowac takie jednostki, niezaleznie od stazu czy rangi
Ostatnio edytowano 2009-03-31, 02:19 przez Joy, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez dydek » 2009-03-31, 07:39

Tak, masz racje. Ja chcialem tylko pokazac, ze niekiedy nie ma sensu za bardzo trzymac sie regulaminu - przyklad Verta gdzie dostal warna za przeklenstwo w cytacie. ;)
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Rogal » 2009-03-31, 10:55

no to nie jest mile na pewno chociaz jestem zaskoczony taka sytuacja ktora miala miejsce ale to pewnie nie jedna i nie ostatnia jaka bedzie miala tu miejsce bo forum to jednak miejsce swoich opinii wypowiedzi i nigdy nie da sie nikomu dogodzic
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron