Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

chwila zapomnienia?

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

chwila zapomnienia?

Postprzez han350 » 2009-03-14, 15:27

Ostatnio mialem mniej czasu ale teraz cos przybywa go :) Przed chwilka wszedlem do dzialu albumy klikam temat... i co widze? zadnego edita... Az sie zdziwilem i wlaczylem regulamin no i czytam i pisze ze w kat muzyka edity obowiazkowe... No to przegladam kilka tematow i w koncu trafilem na posty ludzi bardziej udzielnych sie i edity sa.. ale tylko w ich postach...

Wszyscy rzucilismy sie na dzial Trance ale chyba trzeba powrocic do reszty... W albumach nie ma az tak duzo roboty ale co sie stalo ze jest tam taki syf? i co z tym teraz zrobic? Chyba dobrze by bylo to jakos oczyscic albo cos... Nie wiem zobaczcie sobie bo to wyglada okropnie...

Aha i jak to jest z video i innymi dzialami w muzyce bo tam malo gdzie edita widac i nie wiem czy zniesione sa edity czy jak? W reg pisze ze obowiazuja wszedzie a tej kategorii... Jak to w koncu jest?
Ostatnio edytowano 2009-03-14, 15:33 przez han350, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Tavistock » 2009-03-14, 18:16

W albumach bylem dwa dni temu, userzy ktorzy nie edytuja postow zostali nagrodzeni warnem. Czy to za dzialalnosc w Trance czy w Albumy. A nie wiem czy jest sens usuwac wszystkie posty nie edytowane, wydaje mi sie i tak robie ze posty o tresci "sprawdzam" powinny ladowac w koszu. Na pozostale przymykam oko, jezeli ktos upomniany nie z edytowal.

A w Video, to zalezy jak jest klip 70MB to na drugi dzien powinien byc edit, jak wiekszy no to trudno szybko oczekiwac edita.
Takie moje zdanie, ale jestem otwarty na propozycje.
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron