Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Admin :D

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

Admin :D

Postprzez SzAkAl » 2008-11-06, 11:25

jak ktos jeszcze nie czytla to:

Dzial moderacji, wraz z bylym adminem - Joyem, zamierzamy rozpoczac protest przeciwko niegodnemu admina i zle sprawujacemu wladze userowi o nicku Szakal .
Argumenty ? :
1. Szakal Ustawia regulamin pod siebie.
2. Gdy cos sie mu nie podoba, cos nie jest po jego mysli, to zawsze albo banuje, albo pisze " nikt cie tu nie trzyma".
3. Gubi sie w swoich 'zeznaniach', dzisiaj np. argumentowal bany, mowiac, ze Bobson z Vertaxem i Seinem po nim jechali o 2 w nocy (kiedy juz dawno spali), albo ze zekomo ktos go wyzywal na gg.
4. Nie umie przyjac krytyki.
5. Naduzywa wladzy.
6. Wiele osob, ktore wniosly na 4um cos ciekawego i stanowily jego trzon, odeszly z powodu klotni/roznicy pogladow z Szakalem. (Joy - junior admin, Adi - admin, Karolina - Admin, Sein - Admin, Asteski - moderator, Vertax - moderator, Hefcio - moderator, Dobry - moderator, Damiencki - vip, Nayya - vip)

Pomysl protestu juz spotkal sie z szerokim poparciem wsrod vipow, wiec jezeli rowniez uwazasz, iz Szakal zle sprawuje swoja wladze, przylacz sie do protestu razem z nami i nie odwiedzaj forum przez niecaly tydzien (od 4go do 10 b.m.) - co to da ? Zobaczycie po fakcie. Pare godzin na 4um was nie zbawi, a napewno zdziala wiele. Liczymy na liczne poparcie, pora skonczyc ten cyrk.
I nie pytajcie sie o co chodzi na SB - jesli macie watpliwosci, na gg 5242658


spoko bedziemy pisac ;)

takze pytanie do modow caly dzial ?? ciekawi mnie czy wszyscy modzi o tym wiedzieli ??
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez CaLi » 2008-11-06, 11:42

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Szczerze???? Takie zachowanie mnie super dziwi

PS:
"Dzial moderacji, wraz z bylym adminem - Joyem, "

Dzial moderacji to rozumiem przez to wszyscy modzi tak???

Ciekawe czemu ja o tym nic nie wiedzialam :-|
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez SzAkAl » 2008-11-06, 11:49

SzAkAl napisał(a):6. Wiele osob, ktore wniosly na 4um cos ciekawego i stanowily jego trzon, odeszly z powodu klotni/roznicy pogladow z Szakalem. (Joy - junior admin, Adi - admin, Karolina - Admin, Sein - Admin, Asteski - moderator, Vertax - moderator, Hefcio - moderator, Dobry - moderator, Damiencki - vip, Nayya - vip)

haha to tak
karolcia i adik znamy sie od 5 lat i to na zywo i nadal utrzymujemy z soba kontakt wiec to jest troche smieszne
asteski stracil moda a nie wylecial z 4um ;)
vertax nie byl moderatorem ;]
damniecki nawet nie wiem kto to jest...

smiech na sali moze ktos sie przyzna kto to pisal i wysylal :lol:
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez MAGDA » 2008-11-06, 12:03

SzAkAl napisał(a):1. Szakal Ustawia regulamin pod siebie.

ktore punkty ? mi sie zdawalo , ze byla masa tematow, gdzie WSPOLNIE moderacja ustala regulamin
ale najpierw trzeba widziec WSZYSTKIE dzialy zeby sie wypowiadac :)

SzAkAl napisał(a):Gubi sie w swoich 'zeznaniach

Mistrzu ktory to pisales.. popatrz na siebie bo motasz przeokropnie

SzAkAl napisał(a):Nie umie przyjac krytyki.

a Ty umiesz;> udowodnij

SzAkAl napisał(a):Naduzywa wladzy.

bardzo zazdroscisz.. za bardzo

SzAkAl napisał(a):Pomysl protestu juz spotkal sie z szerokim poparciem wsrod vipow, wiec jezeli rowniez uwazasz, iz Szakal zle sprawuje swoja wladze, przylacz sie do protestu razem z nami i nie odwiedzaj forum przez niecaly tydzien (od 4go do 10 b.m.) - co to da ? Zobaczycie po fakcie. Pare godzin na 4um was nie zbawi, a napewno zdziala wiele. Liczymy na liczne poparcie, pora skonczyc ten cyrk.


ja nie widzialam. ;] a ogolnie proponuje przyjsc z protestem pod jego dom :lol:



SzAkAl napisał(a):damniecki nawet nie wiem kto to jest...

odszedl bo nie mial czasu na forum. odhcodzac powiedzial ze kazdego lubi i z nikim w klotni zadnej nie byl :)

SzAkAl napisał(a):wraz z bylym adminem - Joyem

:smiech:

SzAkAl napisał(a):Wiele osob, ktore wniosly na 4um cos ciekawego i stanowily jego trzon, odeszly z powodu klotni/roznicy pogladow z Szakalem. (Joy - junior admin, Adi - admin, Karolina - Admin, Sein - Admin, Asteski - moderator, Vertax - moderator, Hefcio - moderator, Dobry - moderator, Damiencki - vip, Nayya - vip)

bardzo BARDZO ciekawe :roll:
Nayaa juz z piecset tysiecy kont zakladala tak kocha to forum :smiech:
Adik, Karolcia- jak Szakal wyzej pisal.
Vertax? rowniez zostal usuniety
itd

wiecie co. takiego cyrku nie widzialam jeszcze nigdy nigdzie :)
a czemu nikt nie zauwazyl ze z bardzo wieloma osobami szakal sie wspaniale dogaduje. poza tym jako jedyny na tym forum potrafil cos zdzialac, naprawic bledy, rozwijac, zakladac nowe dzialy. tego sie nie widzi ?? bo co ?? bo ZAZDROSC Was zabija ?!
ile jeszcze to sie bedzie ciagnac-tego nie wiem, ale sami z siebie niektorzy robia posmiewisko.

a juz jak ktos odchodzi zeby zrobic wielka scene bo forum jest zle i niedobre a za chwile wraca pod innym nikiem przykladowo- to jest smiech smiechow smiechem owiniety. buehehhee :lol:

zal zal zal




smieszne jest rowniez to, ze ten MISTRZ nie umial publicznie napisac tego co tu ujal. zalozyc tematu czy cos. hm..



aha. a temu MISTRZOWI proponuje zajrzec czasem do slownika ortograficznego :)

Szakal Adminem... ;]

[ Dodano: 2008-11-06, 12:50 ]
Atlas
Dawid
DREaX
Tavistock

wypowiedzcie sie. :)


i MURAS oczywiscie!

[ Dodano: 2008-11-06, 12:50 ]
CaLi napisał(a):PS:
"Dzial moderacji, wraz z bylym adminem - Joyem, "

Dzial moderacji to rozumiem przez to wszyscy modzi tak???

Ciekawe czemu ja o tym nic nie wiedzialam :-|
_________________

i ciekawe czemu ja tez nie ;]
Ostatnio edytowano 2008-11-06, 12:15 przez MAGDA, łącznie edytowano 6 razy
MAGDA
 

Postprzez Muras » 2008-11-06, 16:50

bardzo duza czesc forum poparla protest... zreszta Szakal podobno zrezygnowales z administracji a mimo to i tak kazdy wiedzial ze dalej jestes adminem....

nom wiesz Szakal jade w gory wiec mozesz mi dac bana ale moze mi powiesz jeszcze za co wisnia ma bana?
Ostatnio edytowano 2008-11-06, 17:04 przez Muras, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez DREaX » 2008-11-06, 17:51

Skoro mnie prosicie o zabranie glosu to juz to czynie.

Pewnego dnia jeden uzytkownik naszego forum napisal do mnie czy sie dolaczam do nich, poprosilem o podanie zarzutow wobec Szakala (tych z gory),co zamierzaja oraz liste uzytkownikow, ktorzy to poparli.

Odmowilem tej osobie brania udzialu w tym calym "syfie" argumentujac to tym, ze
a) jest to wbrew mojej natury (nie lubie komus robic na zle)
b) jest to niepotrzebne
c) nie mam ochoty robic chaosu, sila sie nic nie zdziala, a tylko bardziej poglebi konflikt (jesli takowy istnieje, a z tego co widze, to niektore osoby maja cos do Szakala)

Zajalem pozycje neutralna i tego sie trzymam.

Co do dogadywania sie z szakala, ja nie mam problemu - zreszta czesc z Was pewnie to widziala.

Dawid napisał(a):Ja Biore grabki i ide do swojej piaskownicy.

Dawid, jak zawsze z sensem :)

Powinniscie brac z niego przyklad, bo ma chlop racje i nie ulega tej machinie chaosu.

Pozdrawiam,
Ostatnio edytowano 2008-11-06, 22:37 przez DREaX, łącznie edytowano 4 razy
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez Dawid » 2008-11-06, 22:07

Jesli zostalem wywolany do odpowiedzi, to z mila checia jej udziele.
Cale to zamieszanie przechodzi juz same siebie.
Kazdy jest banowany o nic, wszyscy robia wszystko, zeby wbic sobie noz w plecy.
Na forum panuje spieta atmosfera, z elity wykrusza sie coraz wiecej osob.
Ja nie mowie, ze to bezposrednio oraz tylko i wylacznie wina SZAKALA.
Od jakiegos czasu na forum zrobilo sie Kongo i Etiopia jednoczesnie. Nie ma ladu i skladu, co chwila dochodza nowi Moderatorzy, Admini zmieniani sa jak rekawiczki.
To sie robi powoli irytujace. Zwykle straram sie biernie uczestniczyc w tych sporach, ale jesli do kogos nie dotarlo, to Co powiedzialem w innym temacie, to powiem jeszcze raz. ; )


T O T A L I T A R Y Z M




Mozna temu przypisac tez okreslenie 'sympatyzowania' ; )
Zaraz pewnie zostane zjechany, ale nie przeszkadza mi to.
Powinnismy sobie ufac, zeby dobrze wszystko pracowalo, tak jak dobrze naoliwiona maszyna, a tymczasem sa same zgrzyty, bo "zupa byla za slona"....
Dajcie juz temu spokoj..
Zachowujecie sie jak dzieci.
Mowi wam To DZIECKO. !


Pozdrawiam.

[ Dodano: 2008-11-06, 22:11 ]
Wracajac do tej sprawy z Szakalem...
Nie wiem, nie bylo mnie przy tym, nie wnikam.
Rozwiazujcie sobie te problemy sami, prywatnie.
Ja Biore grabki i ide do swojej piaskownicy.
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez Atlas » 2008-11-07, 00:32

ja jutro odpisze.
Avatar użytkownika
Atlas
-#1400
-#1400
 
Posty: 659
Dołączył(a): 2006-12-12, 15:19
Lokalizacja: Otwock / Wa-wa

Postprzez Tavistock » 2008-11-07, 09:20

Do mnie niestety nikt nie pisal w sprawie jakiegos protestu :(, poza tym nie mam zdania w temacie bo nie znam szczegolow, wiec sie nie wypowiadam kto jest winny a kto jest ofiara.
Poza tym uwazam ze, jezeli napisze ze Szakal jest winny to i tak niczego nie zmienie.
Wiec po glebszym przemysleniu uwazam zeby odwolac sie do wyzszej instancji np. inny Admin Senior :) zeby rozsadzil ten caly spor i sytuacja sie wyjasni, innego sposobu nie widze.
Od wyroku przysluguje apelacja w terminie 14 dni :-P
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Muras » 2008-11-07, 09:40

MAGDA napisał(a):ktore punkty ? mi sie zdawalo , ze byla masa tematow, gdzie WSPOLNIE moderacja ustala regulamin
ale najpierw trzeba widziec WSZYSTKIE dzialy zeby sie wypowiadac

przeczytaj to 100 razy moze wkoncu wpadnie ci do glowy ze ustawiac a pisac to dwa zupelnie inne slowa...

MAGDA napisał(a):a czemu nikt nie zauwazyl ze z bardzo wieloma osobami szakal sie wspaniale dogaduje. poza tym jako jedyny na tym forum potrafil cos zdzialac, naprawic bledy, rozwijac, zakladac nowe dzialy. tego sie nie widzi ?? bo co ?? bo ZAZDROSC Was zabija ?!
ile jeszcze to sie bedzie ciagnac-tego nie wiem, ale sami z siebie niektorzy robia posmiewisko.


chwalisz sie? Zdaje mi sie ze ze bedzie trwalo dopoki bany z dupy przestana sie sypac. Nie chcialem tez komentowac twojej wypowiedzi z mojego tematu na temat tego ze ty nie lubisz tam przemka czy verta i jak dla ciebie nie musza oni wracac na forum. Jak ktos dostaje za darmo to chyba trzeba to jakos skorygowac... Takze bardzo zastanawia mnie sprawa Bobsona dostal warna za przeklinanie a jakos dzik ze jak ja dalem warna leszczowi za przeklinanie na forum to sie ze mnie smialas.... i warn zostal cofniety. Nie zebym go jakos specjalnie bronil bo jak dla mnie kazde przeklenstwo zasluguje na warna ale jednak jest tu jakas nierownosc...
MAGDA napisał(a):
a juz jak ktos odchodzi zeby zrobic wielka scene bo forum jest zle i niedobre a za chwile wraca pod innym nikiem przykladowo- to jest smiech smiechow smiechem owiniety. buehehhee :lol:

zal zal zal


smieszne jest rowniez to, ze ten MISTRZ nie umial publicznie napisac tego co tu ujal. zalozyc tematu czy cos. hm..



aha. a temu MISTRZOWI proponuje zajrzec czasem do slownika ortograficznego :)


i ciekawe czemu ja tez nie ;]


bo nie wiem co to ma do tematu... Fly Trance nawet skopiowac nie umie dobrze tekstu bo na koncu byl dopisek w nawiasie a tu go nie ma. A ciebie po co informowac? i tak wiadomo jaka bedzie twoja reakcja... Travistock byl modem o jakiejs godziny wiec po co mu psuc kariere...
Ostatnio edytowano 2008-11-07, 21:09 przez Muras, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez SzAkAl » 2008-11-07, 10:57

Muras napisał(a):. Fly Trance nawet skopiowac nie umie dobrze tekstu bo na koncu byl dopisek w nawiasie a tu go nie ma.


ja nie dostalem tekstu od fly....


a isal go bobson vertaxc i muras ;>
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez CaLi » 2008-11-07, 14:25

Ja pierdziele czy zawsze w tym dziale beda klotnie ???
CZY zawsze bedziemy sobie postem za post wytykac co jest zle i jacy to wszyscy jestesmy wielce pokrzywdzeni???
CZY nie mozemy dojsc do jakis kompromisow??
CZY pozostali userzy musza patrzec jak Administracja forum drze miedzy soba koty???
CZY nigdy nie bedziemy mogli pogadac w milych warunkach tylko zawsze wyciagac na wzajem wszystkie brudy??
CZy zawsze bedziemy pisac wg schematu: A bo on to zrobil to a tamten zrobil to a ten zasluguje na to bo zrobil to i to!

CZY nie mozemy wkoncu sie otrzasnac i porozmawiac jak ludzie???
CZY nie mozemy po tylu sprzeczkach i wojnach dojsc do ladu i skladu????

CZY mozemy juz teraz dojsc do jakis wnioskow i wkoncu normalnie zaczac pisac miedzy soba???


CZEKAM NA ODP na moje pytania mam nadzieje ze ktos mi na nie odpowie
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez MAGDA » 2008-11-08, 16:50

CaLi napisał(a):CZEKAM NA ODP na moje pytania mam nadzieje ze ktos mi na nie odpowie

Mi sie juz te dyskusje serdecznie znudzily. ile to mozna walkowac takie bzdety zieff

Sorry, zly przycisk wcisnalem...
/DREaX
Ostatnio edytowano 2008-11-08, 17:00 przez MAGDA, łącznie edytowano 2 razy
MAGDA
 

Postprzez DREaX » 2008-11-08, 17:00

Zgodze sie z Magda, nie wiem co trzeba miec w glowie, aby takie rzeczy wyprawiac.

Ale jak widac, duzo osob ma z tym problemy.
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez CaLi » 2008-11-09, 01:29

MAGDA napisał(a):
CaLi napisał(a):CZEKAM NA ODP na moje pytania mam nadzieje ze ktos mi na nie odpowie

Mi sie juz te dyskusje serdecznie znudzily. ile to mozna walkowac takie bzdety zieff

Sorry, zly przycisk wcisnalem...
/DREaX

dla mnie to nie sa bzdety :-|
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron