Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Active User

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

Active User

Postprzez CaLi » 2008-11-24, 16:13

Hej. Tak sobie pomyslalam ...

Moze zrobimy nowa range TZN
Active User?
Jak sama nazwa mowi ... Do tej rngi byly by wylapywane najbardziej aktywne w postach osoby.
Ta ranga mogla by zachecic nowych czy tez juz stalych bywalcow bez rangi to sumiennego i madrego pisania postow. Co o tym sadzicie?
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Joy » 2008-11-24, 16:22

Masz na mysli grupe, a nie range :) mniemam

A czym grupa Active User bedzie sie roznic od grupy VIP. Moim zdaniem nie ma sensu tworzyc grup konkurujacych ze soba. Pozniej beda nas zasypywac pytaniami... a ktora grupa lepsza, a czym sie rozni od VIP, a ja jestem VIPem a chce byc Active User, lub odwrotnie. Na forum bylo juz mnostwo propozycji na dodatkowe rangi, raczej kazdy user negatywnie sie wypowiadal na ten temat. Kiedys nawet byly dwie grupy... VIP i Ellite, kazdy sie zastanawial czym sie roznia, i po co wogole istnieja takie dwie rownorzedne grupy. Forum dzielilo sie na rozowych i niebieskich.

Reasumujac, zaczekam na opinie innych, na dzien dzisiejszy zostawilbym tak, jak jest w tej chwili.

Poza tym, jest juz ranga dla super aktywnych, nazywa sie Super VIP... paseczek z gwiazdka. Maja ja Kanes i Jichynn (do pewnego czasu mial ja rowniez Tavistock). Mysle ze wiecej userow mogloby sie znalesc, ktorym taka "nagroda" za prace wlozona w forum by sie nalezala.
Ostatnio edytowano 2008-11-24, 16:25 przez Joy, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Stephansky » 2008-11-24, 16:23

Czemu nie... Bylaby to ranga pomiedzy ssakiem a vipem ;-) Z tym, ze trzeb aokreslic jakies jasne granice. Ranga vip musiala by miec to cos czego Active users by nie mieli.
Ostatnio edytowano 2008-11-24, 16:26 przez Stephansky, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez CaLi » 2008-11-24, 16:29

Sprostowanie chodzi o GRUPE nie RANGE
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez CaLi » 2008-11-24, 16:34

Kolejna propo to:
mozna by bylo dodac opcje RAPORTUJ TEN POST MODERATOROWI
czyli jak ktos przegina, to dana osoba klika na raportuj i wtedy kazdy mod dostaje pw o lamaniu reg
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Joy » 2008-11-24, 16:36

CaLi napisał(a):Kolejna propo to:
mozna by bylo dodac opcje RAPORTUJ TEN POST MODERATOROWI
czyli jak ktos przegina, to dana osoba klika na raportuj i wtedy kazdy mod dostaje pw o lamaniu reg


Bylo to kiedys na forum, nie wiem czemu jakis admin to usunal. Jak najbardziej popieram :)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Tavistock » 2008-11-24, 16:41

Joy napisał(a):A czym grupa Active User bedzie sie roznic od grupy VIP.

Dokladnie, mi tez tak sie wydaje ze wyjda nam dwie rownorzedne grupy. Poza tym nasi VIP'owie sa aktywni wiec komu mielibysmy przyznac, zrobilibysmy sobie dodatkowe zamieszanie.
Z reszta sam nie wiem.
Stephansky napisał(a):Ranga vip musiala by miec to cos czego Active users by nie mieli.

Wlasnie, jesli tak to co?? :roll: chyba ze Active User dotyczyl by ludzi ktorzy wiekszosc postow pisza w OFFTOPIC, bo sa i tacy :)


Jestem ZA, a nawet PRZECIW.

RAPORTUJ TEN POST MODERATOROWI=> oo to jest bardzo dobry pomysl, albo "ZGŁOŚ NADUŻYCIE", latwiej by bylo dotrzec do wygaslych linkow czy jakichs innych przekretow
Jestem ZA
Ostatnio edytowano 2008-11-24, 16:45 przez Tavistock, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez CaLi » 2008-11-24, 16:43

Joy napisał(a):
CaLi napisał(a):Kolejna propo to:
mozna by bylo dodac opcje RAPORTUJ TEN POST MODERATOROWI
czyli jak ktos przegina, to dana osoba klika na raportuj i wtedy kazdy mod dostaje pw o lamaniu reg


Bylo to kiedys na forum, nie wiem czemu jakis admin to usunal. Jak najbardziej popieram :)


Zrobione:) Czekamy na Temat Ukazujacy co i jak w dziale Ogolnym od Macka;)
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez wisnia118 » 2008-11-24, 17:30

Joy napisał(a):
A czym grupa Active User bedzie sie roznic od grupy VIP.
Poza tym, jest juz ranga dla super aktywnych, nazywa sie Super VIP... paseczek z gwiazdka. Maja ja Kanes i Jichynn (do pewnego czasu mial ja rowniez Tavistock). Mysle ze wiecej userow mogloby sie znalesc, ktorym taka "nagroda" za prace wlozona w forum by sie nalezala.


podpisuje sie pod tym!!!
jezeli uwazacie ze nie bedzie pozniej jakis problemow to jestem na tak tylko czym te grupy beda sie roznily w praktyce??
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez CaLi » 2008-11-24, 17:41

OK czyli active odpada:)

Za to od dzis weszla opcja RAPORTUJ
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Muras » 2008-11-24, 20:32

a moze czym bedzie sie roznila grupa activ user od grupy request? idac za glosem forum ktory nie zawsze jest sluszny - moze dostepem do download?

nie bylaby to grupa np jak vip od 150 postow tylko od 30 [liczbe te ma prawie kazdy ssak a wiemy ze ciezko jest ich wygonic z download ale zmobilizowalaby nowych userow do pisania w innych dzialach a nie siedzenia tylko w 1] bo po co nam kolejne szkodniki na forum
Ostatnio edytowano 2008-11-24, 20:37 przez Muras, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez natural. » 2008-11-26, 22:21

na serio czy nie wystarczy odznaczyc takich super aktywnych tym paskiem only ?
wyroznic naprawde aktywnych i wszystko ... nie mieszac z kolejnymi grupami i dodatkami ...
takie jest Moje zdanie :)
Avatar użytkownika
natural.
-#vip
-#vip
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2008-11-09, 17:35
Lokalizacja: Toruń


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron