Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

XI urodziny klubu Ekwador Cosmic Gate !!!!!

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

XI urodziny klubu Ekwador Cosmic Gate !!!!!

Postprzez Orkidea » 2009-01-07, 22:45

14.02.2009 XI Urodziny Ekwadoru - Cosmic Gate

Obrazek

Niewiele jest miejsc pelnych legend i mitow. Świat ma tylko kilka cudow. W Polsce inna rzeczywistosc i lepszy wymiar rozrywki ma tylko jeden synonim: EKWADOR. Los probowal stlumic potege klubu, ktory ksztaltuje obyczaje, narzuca normy i wyznacza kierunek rozwoju ludziom, ktorzy wkroczyli w dorosle zycie. Od 10 lat pokolenie Ekwadoru wplywa na losy naszego kraju – za wrotami krolestwa muzyki klubowej zaczynalo swoja przygode z elektroniczna muzyka wielu dzisiejszych biznesmenow, menadzerow, politykow, a nawet prezesow najwiekszych polskich korporacji. Dzisiaj – otwieramy sie na nowe pokolenie ludzi mlodych, ambitnych, ktorzy cenia sobie wyszukana zabawe i dobre brzmienia. Dzisiaj wszystko co robimy – robimy dla Was!

Rok temu zamknelismy burzliwa dekade istnienia Ekwadoru. Pograzylismy w otchlani zapomnienia rezydentow wczorajszej nocy i z podniesionym czolem zainicjowalismy nowe projekty, dzieki ktorym Ekwador tak jak 10 lat temu, tak i teraz stanowi integralna czesc polskiej spolecznosci muzyki elektronicznej. Przeszlosc nie istnieje. Otworzylismy oczy i umysly i dajemy Wam nowa fale muzyki trance i house. Nowe brzmienia i nowa, lepsza jakosc jakiej jeszcze w klubie nie widzieliscie! Rok temu zamknelismy rozdzial katharsis klubu Ekwador. Tysiace klubowiczow z calej Polski i z Europy przyjechalo na te jedna noc do klubu by swietowac 10 urodziny. Wspomnienia Blank & Jones do dnia dzisiejszego cudownie koja zmysly wszystkich tych, ktorzy tej nocy oddali sie hipnozie wspanialej zabawy.

Ale to juz koniec! Rozdzial oczyszczenia zostal zamkniety. Niczym wybuch supernowej, ktora daje zycie nowym gatunkom, nowym swiatom i nowym istnieniom, wkraczamy w kolejna wielka misje – zapraszamy Was na XI urodziny klubu Ekwador – przed Wami magiczna i pelna emocji noc, ktora nada kierunek i cel kolejnym 9 latom Misji Ekwador. Misji, ktorej kazdy z Was moze byc czescia! Wojownicy nocy! Rycerze switu! Samurajowie tanca! Smakosze trance’u! Oto dlugi szereg tych, ktorzy od 10 lat uczestnicza w naszej misji! Oto zew ich, bysmy wszyscy razem staneli u ich szeregu! Bys i Ty do nas dolaczyl! To Cosmic Gate, aka DJ Bossi and Nic Chagall,beda gwiazdami glownymi tego niesamowitego wieczoru 14 lutego 2009 w dzien zakochanych.W tym roku uklasyfikowali sie na 62 miejscu TOP 100 DJ Mag – najlepszej swiatowej liscie dji.
Ostatnio edytowano 2009-01-07, 22:50 przez Orkidea, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Orkidea
-#1400
-#1400
 
Posty: 545
Dołączył(a): 2007-03-12, 09:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Nayaa » 2009-01-07, 22:55

o zesz kurde
:szok:
Cosmici beda...Aaaaa.We Walentynki...Aaaa... na TX.. tez dzien wybrali :/

A bym ich wysciskala...znooooowuuuu :D
Avatar użytkownika
Nayaa
-#850
-#850
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2008-11-09, 20:12
Lokalizacja: ZdW !!

Postprzez Orkidea » 2009-01-07, 22:58

Nayaa napisał(a):o zesz kurde
:szok:
Cosmici beda...Aaaaa.We Walentynki...Aaaa... na TX.. tez dzien wybrali :/

A bym ich wysciskala...znooooowuuuu :D


no termin rzeczywiscie niezaciekawy. Mam dylemat Judge Jules czy Cosmic Gate :-P

byli wczesniej w Polsce ze ich wysciskalas ?? myslalem ze pierwszy raz sa 8-)
Avatar użytkownika
Orkidea
-#1400
-#1400
 
Posty: 545
Dołączył(a): 2007-03-12, 09:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Nayaa » 2009-01-07, 23:46

A skad ja mam wiedziec czy w PL byli
ja ich w Czechach sciskalam :zakochany:
Avatar użytkownika
Nayaa
-#850
-#850
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2008-11-09, 20:12
Lokalizacja: ZdW !!

Postprzez Orkidea » 2009-01-08, 16:32

Nayaa napisał(a):A skad ja mam wiedziec czy w PL byli
ja ich w Czechach sciskalam :zakochany:


mieli byc ale odwolali w ostatnim momencie event (w arenie mial sie odbyc nie pamietam pod jaka nazwa).

no to gratuluje ;-)

oprocz Cosmic Gate pojawia sie jeszcze ADAM NICKEY MATUSH MIQRO
Avatar użytkownika
Orkidea
-#1400
-#1400
 
Posty: 545
Dołączył(a): 2007-03-12, 09:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Rogal » 2009-01-14, 02:29

szalu nie robi tym bardziej ze bracia nie raz juz odwiedziali (E)
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek


Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron