Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Sunrise Festival 2007

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Sunrise Festival 2007

Postprzez Bako » 2006-12-13, 12:20

Obrazek

Po niespelna miesiacu od zakonczenia sie "Sunrise Festival 2006", rozpoczely sie prace nad przyszloroczna edycja festiwalu. Ze wzgledu na rozne pytania, sugestie oraz prosby uczestnikow imprezy, agencja MDT postanowila stworzyc event na naprawde wysokim poziomie. Na chwile obecna, dopiete sa dwie lokalizacje z pelna logistyka: Amfiteatr w Kolobrzegu wraz z przylegajacym parkingiem oraz lotnisko Podczele. Agencja MDT ostateczna decyzje co do lokalizacji imprezy chce podjac razem z Wami, dzieki czemu bedziecie mieli wplyw na to, gdzie bedziecie mogli spedzic te magiczne dni lata 2007.

W zwiazku z powyzszym ponizej prezentujemy szczegolowy opis obu lokalizacji wraz ze scenariuszem przebiegu festiwalu w dwoch wersjach. Bardzo prosimy o zapoznanie sie z nimi oraz zaglosowanie w sondzie dot. proponowanej lokalizacji Sunrise Festival.

Wersja 1 - Parking i Amfiteatr

dwie sceny glowne
uklad scen, jak w roku 2006 (jedna wielka scena na calym parkingu)
wejscie tylko za okazaniem dowodu osobistego
ilosc uczestnikow na imprezie scisle ograniczona (ilosc osob, jak w piatek na SF 2006)
cena biletu znacznie wyzsza niz w roku 2006
cztery wejscia na amfiteatr z plynnoscia przejscia
zamkniete ulice dojazdowe do amfiteatru (gdzie powstanie wejscie na impreze)
wyznaczone parkingi poza strefa imprezy (odleglosc minimum 500m)
specjalny projekt sanepidu odnoszacy sie do lokalizacji oraz przepustowosci sanitariatow
stworzenie centrum informacji o festiwalu przy wejsciu na impreze

Proponowany scenariusz imprezy Sunrise Festival 2007 w Amfiteatrze:

czwartek - imprezy okolicznosciowe
piatek - amfiteatr
sobota - amfiteatr
niedziela rano - afterparty (na plazy, 100m od amfiteatru) start o godz. 8:00
niedziela wieczor - imprezy okolicznosciowe.
Wersja 2 - Lotnisko Podczele

4 sceny (nieograniczone mosliwosci techniczne)
ograniczona ilosc osob (40 tys.)
cena biletow bedzie zblizona do zeszlorocznej, a cena w sprzedazy stopniowana
dojazd z Kolobrzegu i powrot komunikacja miejska, z okreslonego miejsca
stworzenie parkingow strzezonych i niestrzezonych przy imprezie
oswietlenie drog dojazdowych
stworzenie punktow informacyjnych
stworzenie pola namiotowego przy imprezie.
Proponowany scenariusz Sunrise Festival 2007 na lotnisku Podczele:

piatek - lotnisko
sobota - lotnisko
niedziela rano - afterparty (100m od lotniska na plazy) start o godz 8.00
niedziela wieczor - amfiteatr - impreza dla 6 tys. osob - ekskluzywne wydanie z okazji 5-lecia festiwalu - znacznie drozsze bilety


Uwaga! By uzyskac opinie, ktore najlepiej oddaja zdanie Klubowiczow na temat lokalizacji imprezy, w artykule tym zablokowalismy mozliwosc komentowania. Dzieki temu chcemy uniknac sytuacji, w ktorych jedni Klubowicze podejmowac beda decyzje nie na podstawie wlasnego zdania, a na podstawie opinii innych Internautow.

Wyniki sondy, wraz z decyzja agencji MDT przedstawimy w najblizszym czasie. O dalszych losach Sunrise Festival 2007 bedziemy informowac na biezaco.


Wybierz, ktora wersja imprezy odpowiada Ci najbardziej >>> Zaglosuj
Avatar użytkownika
Bako
-#30
-#30
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2006-07-22, 16:36
Lokalizacja: Łódź

Postprzez dydek » 2006-12-13, 15:11

Heh, jak dla mnie to jest lekka parodia. Widac, ze nie lezy im za bardzo amfiteatr.
Kod: Zaznacz cały
ilosc uczestnikow na imprezie scisle ograniczona (ilosc osob, jak w piatek na SF 2006)
cena biletu znacznie wyzsza niz w roku 2006

To brzmi wrecz jak straszenie... Pewnie wiekszosc ludzi bedzie glosowalo za ta "lotniskowa" opcja. Cena biletu ze zeszlego roku * 40 tys osob, to wychodza ceny kosmiczne... ;| Ale i tak pewnie wiele osob na sama mysl o sansrajsie dostaje mietka podnietka, wiec z kompletem pewnie nie beda mieli problemow.
Ja licze, ze sprawdza sie pogloski i ID&T we wspolpracy z Essence zorganizuja na wiosne Tiesto in Concert, a pozniej na wakacje sprowadza PvD. Oczywiscie z jakims fajnym supportem. ;)
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Cofeinka87 » 2006-12-16, 16:02

a pfffffff nie ma bata sf musi odbyc sie w amfi ;] przeciez to juz jest historia i klimat ja innego miejsc nie widze na ta impreze
Avatar użytkownika
Cofeinka87
-#vip
-#vip
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2006-07-21, 15:08
Lokalizacja: Qtno

Postprzez Made » 2006-12-16, 17:37

dydek napisał(a):Ja licze, ze sprawdza sie pogloski i ID&T we wspolpracy z Essence zorganizuja na wiosne Tiesto in Concert, a pozniej na wakacje sprowadza PvD. Oczywiscie z jakims fajnym supportem. ;)


30 czerwca bodajze ma byc Creamfields, wiec pewnie PvD znow sprowadza ( Fajnie by bylo znow uslyszec Go Nas...) :)


Cofeinka87 napisał(a):a pfffffff nie ma bata sf musi odbyc sie w amfi przeciez to juz jest historia i klimat ja innego miejsc nie widze na ta impreze


Niby jest historia i Klimat, wrazenia fajne... ale scisk niesamowity a stac i patrzec "delektujac sie" muzyka na stojaco, nie majac jak sie ruszyc to zadna frajda - uwierz mi... Po 2005 roku powiedzialam sobie ze jak na Lotnisku tego Eventu nie zrobia to moja osoba tam sie nie pojawi :-| I tego sie trzymam, Fajnie w sumie byloby tam znow pojechac... ale :).. okaze sie... :)
Avatar użytkownika
Made
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:39
Lokalizacja: Pl

Postprzez Bako » 2006-12-31, 17:02

Sa pierwsi ktorzy zagraja w piatek

Valentino Kanzyani
Benjamin Bates
Erick E
Avatar użytkownika
Bako
-#30
-#30
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2006-07-22, 16:36
Lokalizacja: Łódź

Postprzez dydek » 2007-01-23, 22:22

A tu kolejni: :)

Kod: Zaznacz cały
Line up:
- Ferry Corsten
- Benjamin Bates
- Marco V
- Eddie Halliwell
- Mauro Picotto
- Giuseppe Ottaviani
- Valentino Kanzani
- Johan Gielen
- Lucca
- Erwin Spitsbaard
- Eric E
- Ronald van Gelderen
- Matt Darey
- Bert Classen
- David Vandetta
- Flex
- Randy Katana
- Antoine Clamaran
- David Vendetta
- Philippe B.
- Andrew Boardman
- Kris
- Cez Are Kane
- V-Valdi
- Jay Bae
- Fafaq
- Paul Peter Handke
- Toxic Noiz


+ do tego jeszcze ma dojsc okolo 5 dj.
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Bako » 2007-01-24, 10:30

Jak dla mnie line up rewelacyjny :!: BOMBA
Avatar użytkownika
Bako
-#30
-#30
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2006-07-22, 16:36
Lokalizacja: Łódź

Postprzez wisnia118 » 2007-01-24, 11:13

potwierdzam slowa Bako :]
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Made » 2007-01-24, 13:48

np. Giuseppeeee !!! :) :-) :-)
Avatar użytkownika
Made
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:39
Lokalizacja: Pl

Postprzez dydek » 2007-01-24, 17:50

Ciekawe jak w tym roku wywiaza sie z organizacji, bo na brak chetnych osob na pewno nie beda narzekac. ;)
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez swisti 0000002 » 2007-02-11, 10:42

line-up wusmienity sama smietaka tylko zeby tegoroczna edycja odbyla sie w amfiteatrze to miejsce ma to cos na lotnisku nie bedzie to samo :-P AMFITEATR czyni sunrise wyjatkowym eventem
swisti 0000002
-#30
-#30
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2007-01-30, 17:45
Lokalizacja: Trzcianka

Postprzez plewek » 2007-02-12, 09:33

ostatnio wyczytalem na myspace pani Jennifer Rene, ze zagra ona na SF razem z Jose Amnesia
coraz lepiej wyglada ten line up :) mi do szczescia brakowalo by tylko Jonasa Steura ;)

A co do miejsca imprezy, to zdecydowanie bardziej odpowiadalo by mi lotnisko :]
Niby amfiteatr ma swoj klimat itp ale przy tym scisku nie idzie sie normalnie bawic. Bylem na SF 2005 i w sobote scisk byl niesamowity.. z tego co slyszalem to w 2006 roku bylo jeszcze gorzej.. a jak teraz szykuja taki line-up to mozna sie spodziewac, ze ludzi bedzie jeszcze wiecej :/ takze wg mnie lotnisko jest jedynym rozsadnym rozwiazaniem.
plewek
-#30
-#30
 
Posty: 49
Dołączył(a): 2006-12-22, 14:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez wisnia118 » 2007-02-16, 11:14

Dzis potwiedzona zostala oficjalna lokalizacja imprezy. Kilka miesiecy temu Agencja MDT zlecila nam przeprowadzenie sondy dotyczacej lokalizacji imprezy - przypomnijmy ze do wyboru byly 2 opcje: Amfiteatr w Kolobrzegu i Lotnisko pod Kolobrzegiem. Przez 7 dni trwania sondy zebralismy ponad 10 000 glosow z czego 58% na korzysc Amfiteatru. Zgodnie z obietnica agencja MDT zgodzila sie z wyborem klubowiczow i Sunrise Festival 2007 odbedzie sie tradycyjnie w kolobrzeskim Amfiteatrze.
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Cofeinka87 » 2007-02-18, 21:28

Hyeahhhh i good ze amfiteatr ;] no to welcone to sf ;] hie hie imprezka ze 100% obecnoscia mojej osoby ;]
Avatar użytkownika
Cofeinka87
-#vip
-#vip
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2006-07-21, 15:08
Lokalizacja: Qtno

Postprzez inna » 2007-02-27, 15:17

addict0r napisał(a):PROMOCYJNA cena - tylko 206zl za dwudniowy karnet

LOL za dwa lata pewnie juz ze 400 bedzie kosztowalo.

Co do lokalizacji to mi to obojetne gdzie bedzie bo i tak nie mam zamiaru jechac.
Jak mam wydac 206 zl za bilety to sobie wole w domu za ta kase dwa dni zabalowac :))
inna
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2006-07-22, 14:34

Następna strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron