Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Spyglass Festival 2008 Lodz

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Spyglass Festival 2008 Łódź

Postprzez sosei » 2008-03-06, 13:14

Agencja Ampres prezentuje Spyglass Festival 2008. Impreza odbedzie sie na stadionie sportowym w samym sercu Łodzi. Bedzie to gorace rozpoczecie wakacji 2008 w samym centrum Polski. 20. czerwca 2008 na scenie zagraja najwieksze gwiazdy klubowe. To wielke zadanie jakie sobie postawila agencja Ampres…. ale zadanie wykonalne. Warto wspomniec, ze jest to pierwszy taki event w centralnej Polsce organizowany nie w hali, lecz na otwartym powietrzu. Łodz slynaca z kultowej imprezy Parada Techno po czesci ma szanse ponownie wrocic na mape klubowych imprez masowych robionych na duza skale i z duzym rozmachem. Na pierwsza edycje Spyglass Festival zaprosilismy gwiazdy lubiane i uznane, kazdy znajadzie cos dla siebie. To bedzie house, elektro-house i trance. Wszystko na jednej imprezie z udzialem wspanialych gwiazd. Impreza bedzie biletowana a szczegoly bedziemy stopniowo odslaniac. Juz teraz rezerwujcie sobie ten termin na pewno warto bedzie przyjechac tego dnia do Łodzi. Ampres Agency zaskoczy Was wieloma niespodziankami, na pewno nie zabraknie niesamowitych efektow swietlnych, goracych tancerek i tancerzy. Odbedzie sie widowiskowy pokaz pirotechniczny i wiele innych niespodzianek.

Obrazek
Obrazek


Kolejne informacje juz wkrotce na a.ampres.pl Start pierwszej puli biletow 13. marca o godz. 21.00 w bardzo niskiej cenie 59zl!!!


KOLEJNĄ GWIAZDĘ POZNACIE JUŻ 5. MARCA
1.Antoine Clamaran
2. ???
3. Alex Gaudino
4. ???
5. Benjamin Bates
6. ???
7. Marcel Woods
8. Charlie Edwards (Hed Kandi)- Ibiza
9. Dervish (Hed kandi) – Polska
10. ???
11. Elann - Polska
12. BassReFlex aka Ap&Mati - Polska
13. TMK
14. ???
15. B3- Polska
16. Jorday Jay – Polska
Avatar użytkownika
sosei
-#850
-#850
 
Posty: 218
Dołączył(a): 2006-08-28, 13:44
Lokalizacja: Bełchatów/Pabianice

Postprzez wisnia118 » 2008-03-06, 14:26

az jestem ciekaw co z tego wyjdzie!!
jestem z Łodzi wiec pewnie bede na tym "evencie"!!
mam nadzieje ze sie uda cos ruszyc u nas w Łodzi
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez eMAeLIeNA » 2008-03-08, 13:40

tez jestem z lodzi i tez mam taka nadzieje ;] odkad zlikwidowali Parade Wolnosci (w 2002 roku ostatnia edycja tego przedsiewziecia, kiedy to jeszcze Kris gral na ciezarowce "E"- ekwadoru - wszelkiego rodzaju "sprezynki" :-D ) no i od tej pory nic ciekawego w lodzi sie nie wydarzylo procz Summer with FreeYourMind i FirstTouch, ktore tak naprawde nic specjalnego, co mogloby sciagnac ludzi z calej polski, nie pokazaly.... moze zmieni sie to kiedy skoncza budowac Hale widowiskowo-sportowa, w koncu najnowoczesniejsza kryta hala w Polsce i mowi sie, ze rowniez w Europie... moze sladami holendrow doczekamy sie Sensation White na obiekcie sportowym wlasnie w Łodzi.... ale to jeszcze kilka ladnych lat.. a tym czasem oby Agencja Ampres nie zakonczyla swojej dzialalnosci po 20 czerwca..trzymam za was kciuki!!
Avatar użytkownika
eMAeLIeNA
-#400
-#400
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2007-02-23, 18:14
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron