Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Global Gathering PL 2009

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Global Gathering PL 2009

Postprzez Piochu » 2008-12-25, 15:20

GLOBAL GATHERING POLSKA 2009

To juz 6 czerwca na Torze Poznan odbedzie sie II edycja najwiekszej imprezy lata 2009 roku! Agencja MSM Events zapewnia, ze czeka nas jeszcze bardziej odjazdowy line-up, jeszcze wieksza moc atrakcji, niespodzianek i niezapomnianych doznan.
Brytyjski DJ Mag przyznal marce Global Gathering UK tytul najlepszego na swiecie eventu 2008 roku. Wiekszej rekomendacji chyba nie potrzeba.
Klubowicze! Juz dzis szykujcie sie na jeden z najwiekszych plenerowy eventow przyszlego roku, otwierajacy sezon letnich festiwali!

Obrazek

I nie martwcie sie! Agencja MSM Events zrobi wszystko, by poradzic sobie z kurzem, ktory zdecydowanie nie stanowil „glownej atrakcji” I edycji GG. Organizatorzy rozpoczeli juz przygotowania, ktore sprawia, by kurz nie stanowil przeszkody w dobrej zabawie. Maja w tym pomoc specjalne maty ulozone w namiotach oraz zraszacze wodne ustawione na terenie festiwalu. A to nie wszystkie zmiany i udoskonalenia zaplanowane przez organizatorow, ale o tym w kolejnych newsach.

Obrazek

Tymczasem pokrotce przypomnijmy sobie ten niezapomniany, sloneczny dzien i rownie pogodna czerwcowa noc!
Kazdy, kto przybyl 7 czerwca 2008 roku na Tor Poznan, moze bez wahania potwierdzic, ze pierwsza polska edycja Global Gathering miala niesamowity klimat. Na scenie glownej zagrala smietanka artystow z calego swiata: Paul Thomas, GusGus (live act), Sander Kleinenberg, David Guetta, Eric Prydz, ATB i Ferry Corsten! Wystepy kazdej z tych gwiazd na scenie glownej zapamietali chyba wszyscy uczestnicy eventu.

Obrazek

Global Gathering to jednak nie tylko elektryzujaca scena glowna, to rowniez przestrzen, na ktorej zostalo umiejscowionych piec odjazdowych imprezowych namiotow: Godskitchen Arena, Electric House Arena, DJ MAG Techno Arena, Masters of Hardstyle Arena, Bassline Arena oraz specjalna scena Global Lux Arena. Wielbiciele muzyki klubowej mogli poszukac miejsca, gdzie dostapia muzycznej ekstazy, poniewaz w kazdym z namiotow przez cala noc krolowaly poszczegolne gatunki muzyczne, prezentowane przez najlepszych DJ’ow danego nurtu.

Obrazek

Global Gathering to event gdzie nie mozna sie nudzic nawet przez chwile. Zapierajace dech w piersiach pokazy lotnicze, skoki spadochronowe, a dla pragnacych z hukiem powrocic na ziemie… bungee! Po zetknieciu sie z ladem, dla odprezenia: kino, body painting, stylizacja fryzur, masaz relaksacyjny. Kiedy juz czujemy sie wystarczajaco rozluznieni, ruszamy w poszukiwaniu dalszych wrazen. Dajemy sie porwac w wir niesamowitej zabawy, w wyjatkowym imprezowym miasteczku zbudowanym na Torze Poznan. Czekaja tam na nas, m.in.: mini miasteczko telefonow komorkowych, strefa X-boxa, ostra jazda na karuzeli, lub jak kto woli, wyciskanie siodmych potow na silomierzach.

Obrazek

Wszyscy zapewne z niecierpliwoscia wyczekuja drugiej polskiej edycji tej imprezy. Kiedy to znow na Torze Poznan powstanie zakrecone miasteczko imprezowe z ogromna iloscia atrakcji, z wielkiej sceny poplyna pierwsze bity, a pokazy ogni sztucznych rozswietla cale poznanskie niebo.

Obrazek

Szykujcie sie wiec „Globalne Zgromadzenie” gigantycznych emocji i wrazen, najlepszych DJ’ow, oszalamiajacych efektow swietlnych i laserowych, oraz wielu atrakcji. Jednym slowem juz dzis przygotujcie sie na szalenstwa czerwcowej nocy!

Pierwsza limitowana pula biletow w sprzedazy od 16 lutego 2009!!!

ftb.pl


UPDATE: 28.02.2009

Line-up:

Obrazek
* Above & Beyond
* Axwell
* Micky Slim
* WAWA
* ??
* ??
* ??


Obrazek
* Orjan Nilsen
* First State
* Leon Bolier
* Joop
* Matt Darey
* Kyau & Albert
* Menno de Jong
* Second Mind
* Next DJ
* Dragon
* Sebastian Sand


Obrazek
* Josh Gabriel
* John Dahlback
* Benny Benassi
* Lucca
* Inox
* ??
* ??
* ??
* ??


Obrazek
* Dubfire
* Umek
* David Squilace
* Carla Roca
* Marcin Ĺťyski
* Poziom X
* Peter Pain
* ??
* ??


Obrazek
* Lady Dana
* Fausto
* ??
* ??
* ??
* ??
* ??
* ??
* ??


Obrazek
* DJ Hype
* Grooverider
* Aphrodite
* ??
* ??


Obrazek
* Elmar Strathe
* ??
* ??


Obrazek
* ??
* ??
* ??
* ??
Ostatnio edytowano 2009-02-28, 18:25 przez Piochu, łącznie edytowano 7 razy
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Nayaa » 2008-12-25, 20:46

haha.. z checia wybralabym sie drugi raz na Globala

Mam nadzieje,ze organizacyjnie bedzie to troche lepiej wygladalo niz rok temu..

jakies maty na ziemie,czy cooooo :?
Avatar użytkownika
Nayaa
-#850
-#850
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2008-11-09, 20:12
Lokalizacja: ZdW !!

Postprzez Aston » 2009-01-05, 21:38

Bede!! Bylem na I edycji byla niesamowita mimo tego kurzu..;p ale tance z tyloma ludzmi cos pieknego. niesamowita moc!!

Teraz jest cisza co do line upu... ale mogli by juz powoli oglaszac. Ja mam cicha nadzieje ze pojawi sie Erick Morillo po bardzo milym przyjeciu na SoS. Tylko pytanie czy do tego czasu upora sie ze swoja wpadka z lotniska..
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 2009-01-10, 16:41 przez Aston, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Aston
-#1400
-#1400
 
Posty: 770
Dołączył(a): 2008-02-24, 18:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kanes » 2009-01-27, 20:11

* Na glownej scenie bedzie przewazac house i electro, a mniej trance (planowany 1 dj trancowy)
* Bedzie zespol grajacy live
* W LU nie pojawia sie na pewno: Paul van Dyk, Sander Van Doorn, Markus Schulz, Eddie Halliwell, Marco V, Sven Väth
* W namiocie trance sporo nowych mlodych, wschodzacych dji
* Co do namiotu Hardstyle planowana jest niespodzianka
* Namioty: House, Trance, Techno(DjMag), Hardstyle, planowana jest takze mala scena oraz oczywiscie Main Stage (nie bedzie namiotu Bassline)
* Film z Global Gathernig 2008 bedzie najprawdopodobniej w marcowym lub kwietniowym numerze Dj maga
* Jak w zeszlym roku bedzie wiele atrakcji pobocznych w tym bungee
* Bedzie rozwiazany problem zeszlorocznego Global Gathernig czyli kurz, zostana zastosowane maty, beda takze umywalki na terenie festiwalu


by globaltrance.pl ;)
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez Emilcięn » 2009-01-27, 21:24

to dobrze ze na glownej electro i house coool :)
co to bassline arena wcale sie nie dziwie bo bawilo sie tam 5ciu ludzi na krzyz :)
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Nayaa » 2009-01-27, 21:26

to fajnie z tymi umywalkami bo rok temu umywalki byly bodajze na Vipach. w takiej extra przyczepce z kiblem. Szkoda,ze Sanderka i Eddiego nie ebdzie. Ale zawsze pozostaje nadzieja w Richardzie czy Rolandzie ROTFL
Avatar użytkownika
Nayaa
-#850
-#850
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2008-11-09, 20:12
Lokalizacja: ZdW !!

Postprzez Aston » 2009-01-29, 14:13

Moze Carl Cox zaiwta.. hmm?
Avatar użytkownika
Aston
-#1400
-#1400
 
Posty: 770
Dołączył(a): 2008-02-24, 18:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Orkidea » 2009-01-29, 18:35

bylem w zeszlym roku i bylo swietnie, w tym roku tez na pewno zawitam tym bardziej ze bedzie rozwiazany problem z kurzem.

Jesli chodzi o lineup to wystarzczy mi Leon Bolier...
Avatar użytkownika
Orkidea
-#1400
-#1400
 
Posty: 545
Dołączył(a): 2007-03-12, 09:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kabra » 2009-01-29, 21:37

Orjan Nilsen potwierdzony na GG :)

+scena Q-Dance

Carl Cox na pewno nie wystapi bo ma w tym czasie swoje tournee.
Ostatnio edytowano 2009-01-29, 21:51 przez Kabra, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Kabra
-#850
-#850
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2008-04-29, 13:58
Lokalizacja: ...

Postprzez Kanes » 2009-01-29, 21:55

No i La Guitarra :)

To mi sie podoba :D
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez Emilcięn » 2009-01-29, 21:55

Q-dance ?
takiej sceny mi brakowalo :)
bo czasami klimaty nie pasowaly na glownej :)
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Orkidea » 2009-01-30, 07:30

do skladu dolaczyl rowniez JOOP :-o :-o :-o nareszcie cos nowego :-D

ma info na myspace :-)
Avatar użytkownika
Orkidea
-#1400
-#1400
 
Posty: 545
Dołączył(a): 2007-03-12, 09:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Piochu » 2009-01-31, 13:17

Emilcien napisał(a):Q-dance ?
takiej sceny mi brakowalo :)


Q-Dance to nazwa sceny hardstyle :) (jesli nie to wybrali bardzo niefortunna nazwe) wiec na pewno na glownej takich klimatow nie bedzie.

Q-Dance robi najlepsze harstyleowe imprezy zaczynajac od Qlimax, przez Q-base, Houseqlassics, czy chocby najblizsza impreze InQontrol. Nie wiem czemu ale mam przeczucie ze w LU zobaczymy Technoboya, Tatanke, Headhunterz i Propheta :) ja zyczylbym sobie jeszcze Lune :D

A jesli chodzi o inne sceny ? No wiec moje zyczenia sa takie:
Main: The Prodigy
Trance: Myon & Shane54
House, Techno: na tych scenach raczej malo bede przebywal wiec, nawet ciezko mi powiedziec kogo bym chcial
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kabra » 2009-01-31, 19:19

+ First State
+ Josh Gabriel


Info wyczajone na MySpace :)

Szkoda ze na glownej scenie bedzie tylko 1 trancowy dj :/ Kurcze zastanawiam sie ktory z letnich festiwali wybrac. Duzo tego sie narobilo a bilety tak wczesnie wystawiaja :| I w dodatku wszyscy prawie rownoczesnie.
Avatar użytkownika
Kabra
-#850
-#850
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2008-04-29, 13:58
Lokalizacja: ...

Postprzez Emilcięn » 2009-02-01, 00:36

skoro Q-dance to hardstyle to rzeczywiscie na moje nazwa nietrafna :)
ale na hs sie nie znam :)

First State.... hm ciekawe
Ostatnio edytowano 2009-02-01, 00:36 przez Emilcięn, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Następna strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron