Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Wasz ulubiony event

Rozmowy na wszelkie tematy zwiazane z muzyka.

Moderator: Moderator

Wasz ulubiony event

Postprzez Moniis » 2008-09-14, 20:38

Jak wiadomo w Polsce mamy teraz "wielkie boom", jezeli chodzi o eventy... Jest ich tyle, ze czasami ciezko zdecydowac, gdzie sie pojawic, bo wiadomo wszedzie sie nie da :-D Niektorzy wola imprezy stricte trance'owe, inny z muzyka house i electro (Sensation :-P ), jest oczywiscie tez grupa ludzi, ktorym wszystko obojetne, bo i tak slabo sie orientuja w temacie (ale nie o tym mowa).

A jaki jest Wasz ulubiony event? Czy macie taki, na ktorym co roku podpisujecie liste obecnosci? I jeszcze dodatkowe pytanie: jakie agencje ogranizujace imprezy najbardziej cenicie?


Pozdrawiam ;-)
Avatar użytkownika
Moniis
-#1400
-#1400
 
Posty: 508
Dołączył(a): 2008-03-06, 16:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Iv » 2008-09-15, 19:25

Hmm, ciezkie pytanie bo trudno porownywac rozne eventy ze soba, poniewaz z roku na rok moze byc lepiej albo gorzej.
Do tej pory najlepiej bawilam sie na pierwszej edycji Godskitchen i najprawdopodobniej w przyszlym roku takze sie pojawie na tym evencie.
Poza tym RMI Trance Xplosion jest kultowa impreza.
Dodatkowo dla mnie najlepsza impreza byla Euforia i to oczywiscie zadecydowal lineup.
Tak wiec wszystko moim zdaniem zalezy od dji i ich muzyki. Ja w kazdym razie preferuje imprezy typowo tranceowe.
A z agencji to chyba msm event chociaz ostatnio podpadli z Armin only
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Piochu » 2008-10-05, 02:46

Wg mnie narazie zdecydowanie Global Gathering, pelno scen, na kazdej swietny LU, dzieki tej imprezie zauroczylem sie w hardstyle'u. Pierwsza edycja naprawde swietna, mam nadzieje ze kolejne beda rownie udane :)
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez janosik » 2008-10-05, 08:41

Moniis napisał(a):A jaki jest Wasz ulubiony event? Czy macie taki, na ktorym co roku podpisujecie liste obecnosci?


Seat Ibiza Beach Party w Gdyni :]
Avatar użytkownika
janosik
-#30
-#30
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2008-09-28, 17:58
Lokalizacja: Ayo'a

Postprzez Moniis » 2008-10-05, 15:22

To moze ja tez sie wypowiem...:D
Zdecydowanie RMI Trance Xplosion. ;-)
Avatar użytkownika
Moniis
-#1400
-#1400
 
Posty: 508
Dołączył(a): 2008-03-06, 16:21
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Dyskusje ogolne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości