Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Deadmau5 przeprasza

Rozmowy na wszelkie tematy zwiazane z muzyka.

Moderator: Moderator

Deadmau5 przeprasza

Postprzez navelbina » 2008-11-16, 18:44

Deadmau5 przeprasza za mocne slowa, ktorymi obrazil DJ-ow. Pewna irlandzka gazeta zacytowala chyba zbyt doslownie jego zdanie na temat grania dj-skiego. Ponizej znajdziecie fragmenty jego wypowiedzi."Tak jak czasem kazdemu sie zdarza, tak tez i ja zaluje wielu rzeczy, ktore zrobilem. Ĺťaluje tez, ze powiedzialem ostatnio gowniane rzeczy na temat dj-ow.

Przez ostatnie kilka tygodni nie mialem zamiaru dawac pozywki brukowcom i tabloidom, ale jednak tak sie stalo, wiec chce zniwelowac wszelkie przyczyny takiego stanu rzeczy.

Pamietam, ze byl ze mna przeprowadzany wywiad pewnej nocy i zadawano mi wtedy mnostwo pytan, na ktore naprawde nie mialem odpowiedzi. Szczerze mowiac uwazam, ze scena muzyki tanecznej potrzebuje jakiegos ozywienia…

Zaczne od tego, ze sie do czegos przyznam… Nie wychowywalem sie na scenie EDM. Nie postrzegam mojej kariery w kontekscie takich hasel jak „bycie DJ-em”, nie mam „korzeni DJ-skich”. Nigdy nie chcialem byc DJ-em i zawsze moje spojrzenie na DJ-a bralo sie wlasnie z tego podejscia… musialbym byc zmuszony, zeby pojsc do klubu podczas gdy chetnie zostalbym w domu zamiast ogladac goscia, ktory od czasu do czasu nacisnie play/stop i czasem zmieni pitch’a. Kochasz to lub nienawidzisz… taka zawsze byla moja koncepcja tradycyjnego DJ-a.Ĺťebyscie nie pomysleli, ze jestem pieprzonym idiota. Potrafie rozpoznac talent, kiedy go widze… Obecnie jest wielu utalentowanych dj-ow. Moje spojrzenie jest takie, ze to sa indywidualne przypadki, postaci, ktore uzywaja technologii by dostarczyc muzyke zarowno w sposob innowacyjny, jak i nasycony umiejetnosciami. Robia wiecej niz ten „play/stop/pitch” DJ. W moim przekonaniu w klubie chodzi o „impreze”, to ludzie tworza klimat, a DJ daje im pretekst do dobrej zabawy.

Bledem jest jednak brac doslownie sformulowanie, ze „wszyscy dj-e sa…” itd., itd. To bylo kompletnie glupie i zle postepowanie. Nie jestem najbardziej elokwentna osoba na swiecie… kazdy *Cenzura* moze to powiedziec. Jednak znaczenie mojego twierdzenia bylo takie, ze „koncepcja bycia DJ-em w moim odbiorze to…”.

Teraz gwarantuje Wam, ze ten post pojdzie z powrotem na fora, do mediow itd., gdziekolwiek. Nie mowie tego wszystkiego do pieprzonych elit, ktore nie maja co ze soba zrobic, tylko do tych, ktorzy doceniaja to co robie, ludzi, ktorzy lubia muzyke i oznacza to, ze moja intencja nie bylo obrazac kogos ani zadnej grupy.

Z drugiej strony niesamowite jest to, co 3-minutowy telefon z jakiejs irlandzkiej gazety moze zrobic… Ta informacja 12-krotnie okrazyla ziemie w ciagu czterech godzin. To imponujace.
Ostatecznie najwazniejszy jest fakt, ze muzyka gra nadal i to jest dla mnie najwazniejsze. Jesli ktos chce zrobic ze mna wywiad o czyms innym niz muzyka, to jest glupi".
Ĺšrodlo:ftb.pl
Avatar użytkownika
navelbina
-#850
-#850
 
Posty: 358
Dołączył(a): 2008-01-27, 23:44
Lokalizacja: b-stok

Postprzez MAGDA » 2008-11-16, 20:41

Czytalam juz to ;p ale swoja droga.. troche racji mial w tym co mowil, tylko chyba troszke nieodpowiednio to ujal :)
MAGDA
 

Postprzez Muras » 2008-11-17, 21:11

a ja zawsze wiedzialem ze koles ma nierowno pod sufitem....
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez Stephansky » 2008-11-18, 10:32

Jest narcyzem i moim zdaniem lubi robic wokol siebie show. Ale tak czy inaczej lubie jego muzyke ;-)
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez Emilcięn » 2008-11-18, 13:07

tez sie zgodze ze powiedzial prawde... tylko moze za ostro pewnie byl po crack'u ;) i tak jest zaje**sty i jedyny w swoim rodzaju :) Dedziu jestes cool ! :lol:
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Patryś » 2008-11-18, 19:51

Tacy ludzie sa potrzebni w branzy muzycznej :) Szanuje kolesia nie za muzyke, ale za to, ze jest szczerzy, mowi co mysli i w sumie potrafi tez przeprosic :P
Avatar użytkownika
Patryś
-#850
-#850
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2008-03-30, 16:20
Lokalizacja: GRD

Postprzez MAGDA » 2008-11-18, 20:02

A to, ze jakos musi na siebie uwage zwrocic to druga sprawa ;] niewazne jak, wazne zeby sie Toba interesowali,zeby rosla Ci popularnosc. a teraz po takich wydarzeniach kazdy o tym pisze :) jemu to mimo wszystko plusuje :)
MAGDA
 


Powrót do Dyskusje ogolne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość